fbpx

OFERTA SPECJALNA DOSTĘPNA PRZEZ:

Dla Coachów, Terapeutów, Doradców i Trenerów mających MAŁO KLIENTÓW i NISKIE DOCHODY...

Odkryj Ten Jeden, Pomijany Element Rozmowy z Potencjalnymi Klientami, Który Natychmiast Zapewni Ci WIĘCEJ KLIENTÓW, Chętnie Płacących za Twoją Pomoc i WIĘKSZE DOCHODY, Każdego Miesiąca!

(Nawet, jeśli obecni klienci nie chcą płacić więcej lub nie rozumieją, jak możesz im pomóc)

Czy wiesz, jaki jest największy błąd, który popełnia większość coachów, terapeutów i doradców, skazujący ich na BRAK KLIENTÓW i NISKIE DOCHODY?

Na przestrzeni kilku minionych lat, miałem przyjemność pomagać wielu coachom i terapeutom, w osiągnięciu wyższych dochodów, które ustabilizowały ich sytuację finansową, a także wpłynęły na zmniejszenie ich czasu pracy.

Moi klienci pomagali w wielu różnych dziedzinach, między innymi...

Relacje małżeńskie, Pozbycie się bolesnych miesiączek, Zakończenie kłótni domowych, Eliminacja lęków, Znalezienie pracy z pasją, Poznanie partnerki życia, Pozbycie się fobii, Zajście w ciążę, Zakończenie toksycznego związku, Zakończenie bezsenności, Zakończenie kłótni w związku i cichych dni, Pozbycie się bólu kręgosłupa, Nauka szybkiego czytania... i wiele, wiele innych.

istniała JEDNA PRZYCZYNA

Wspólna dla nich wszystkich, przez którą nie mieli oni klientów, a ich dochody były niskie, niestabilne
i nieprzewidywalne, co powodowało wieczną niepewność czy będą w stanie się utrzymać.

(lub ze względu na małe dochody, nadal byli skazani na pracę na etacie)

TO PRZEZ NIĄ, ONI WSZYSCY:

Zamiast...

Wielu klientów, płacących za ich pomoc od razu "z góry" 1000, 2000, 5000 zł i więcej

To...

Ich klienci płacili mało i wiecznie narzekali na wysokie ceny

Zamiast...

Zapewnionych dochodów i poczucia bezpieczeństwa finansowego

To...

Wciąż targała nimi niepewność, czy zarobią wystarczająco, aby opłacić wszystkie swoje zobowiązania

Zamiast...

Spełnienia zawodowego i rozwoju ich praktyki lub gabinetu

To...

Wciąż  byli na skraju ich zamknięcia lub aby się utrzymać, musieli pracować na etacie 

I ta jedna ukryta przyczyna to...

NIE UMIELI WYWOŁAĆ PRAGNIENIA SKORZYSTANIA Z ICH POMOCY

Co masz właściwie na myśli?

Sprawdźmy zatem, czy Ty również masz ten problem...

Otóż, nie potrafisz wywołać pragnienia skorzystania z Twojej pomocy, jeśli:

Twoi klienci rozliczają się z Tobą za sesję, zabieg lub spotkanie, płacąc 100, 200 lub 250 zł, przez co nigdy nie wiesz, czy wrócą na kolejne
Pomimo niskich cen, Twój kalendarz świeci pustkami lub pracujesz ponad siły zarabiając mniej, niż powinieneś
Nie jesteś w stanie podnieść swoich cen za sesję, zabieg lub spotkanie, ponieważ klienci uciekli by do Twojej konkurencji
Dajesz dodatkowe upusty, zaniżając swoje dochody, jeśli Twoi klienci płacą Ci za kilka sesji, spotkań lub zabiegów od razu "z góry"
Twoi klienci spóźniają się, odwołują spotkania lub je wciąż przekładają, co wprowadza chaos i dodatkowo zaniża Twoje dochody
Pozyskanie klienta jest dla Ciebie trudne i w duchu modlisz się, aby każdy kto do Ciebie trafi chciał skorzystać z Twojej pomocy i został przynajmniej na kilka sesji, spotkań lub zabiegów

Mam wyliczać dalej?


Otóż, jak widzisz teraz to, że Twoje dochody są niskie, sytuacja finansowa niestabilna, a klienci dalecy od tych, z którymi chcesz pracować, nie wynika:


Z braku Twojej pasji do pracy...


Z kryzysu (pandemii, pożaru, braku słońca, pory roku, miejsca itp.)


Z istnienia konkurencji...


Z przyjętych cen za podobne to Twoich usługi na rynku...

TO POWODUJE NISKIE DOCHODY...

Jeśli nie potrafisz prowadzić Twoich konsultacji w taki sposób, aby Twoi klienci chcieli płacić więcej za Twoją pomoc i to od razu, jednorazowo "z góry" i co najgorsze, rozliczasz się z klientami za sesje, spotkania lub zabiegi, to znaczy, że...

NIE POTRAFISZ WYWOŁAĆ PRAGNIENIA

skorzystania z Twojej pomocy i sprzedajesz swój czas na godziny, zarabiając tym sposobem poniżej swoich możliwości!!!

KAŻDY TAK ROBI!

Acha, faktycznie każdy...


To znaczy ten, kto nie wie, że można inaczej.

Zastanów się teraz...

DLACZEGO ICH OGRANICZENIA, MAJĄ BYĆ TWOIMI OGRANICZENIAMI?

Co masz właściwie na myśli mówiąc, że jest to ograniczenie?


Fantastycznie, że pytasz!


Otóż, jeśli rozliczasz się z Twoimi klientami lub pacjentami w ten sposób, to wynika z tego kilka poważnych niebezpieczeństw dla Ciebie, ale również i dla Twojego klienta, bądź pacjenta.

5 NIEBEZPIECZEŃSTW ZWIĄZANYCH
Ze sprzedawaniem CZASU NA GODZINY...

NIEBEZPIECZEŃSTWO #1

Bardzo Małe Zaangażowanie w Zmianę Twojego Klienta i Ograniczone Rezultaty, Które Pomożesz Mu Osiągnąć

Kiedy Twój klient przychodzi do Ciebie na jedną sesję, korzysta z okazjonalnego spotkania czy zabiegu, jego osobiste zaangażowanie jest bardzo niewielkie.


Inwestując tylko 100 PLN lub 150 PLN, niewiele ma do stracenia.


Nawet jeśli ta inwestycja, okaże się nietrafiona, będzie raczej obwiniał Ciebie, że jesteś słaby i niekompetentny, niż siebie za brak własnego zaangażowania.


Mała inwestycja, wiąże się również z małą motywacją do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów, ponieważ są one dla niego niejasne i nieokreślone.


A z drugiej strony, oczekiwania klienta, są niewspółmierne do jego inwestycji i spodziewa się on czasami cudu, za który przecież płaci pieniądze.


Taki cud, niestety nie jest możliwy, ponieważ każdy rezultat, czy to dotyczący zdrowia, relacji czy biznesu, wymaga czasu.


Każda transformacja wymaga czasu.


Więc, jeśli rozliczasz się z Twoim klientem za czas, który spędzi z Tobą, to nigdy nie jesteś pewien, że wróci do Ciebie na kolejną sesję, spotkanie lub zabieg.


Tym sposobem nie jesteś w stanie zapewnić mu oczekiwanych przez niego rezultatów.


Nie masz nad tym żadnej kontroli.


Ponadto, kiedy klient nie inwestuje w rezultat, który z Twoją pomocą osiągnie, a płaci jedynie za Twój czas, wielokrotnie jest on pretensjonalny, spóźnia się, odwołuje w ostatniej chwili lub przekłada sesje i spotkania i wielokrotnie nie stosuje się do Twoich zaleceń, co dodatkowo sabotuje oczekiwane rezultaty.

NIEBEZPIECZEŃSTWO #2

Targowanie Się i Poszukiwanie Tańszych Rozwiązań

Kiedy opierasz cenę Twojej sesji, spotkania czy zabiegu na rozliczeniu czasowym, to klient nie ocenia Twojej pracy na podstawie wartości jaką otrzyma i rezultatów, które osiągnie.


Ocenia ją tylko i wyłącznie na podstawie kosztów, które poniesie.


Szuka on wówczas tańszych rozwiązań i targuje się, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś, kto oferuje sesję terapeutyczną, zabieg lub godzinę coachingu taniej niż Ty.


Rozliczając się na podstawie czasu, który klient spędzi z Tobą, otwierasz się na osoby, które szukają okazji i najtańszych rozwiązań, a nie osoby, które są zmotywowane, aby osiągnąć ważne dla nich rezultaty.

NIEBEZPIECZEŃSTWO #3

Obniżanie Cen i Rabaty

Niestety, większość utalentowanych coachów, terapeutów, trenerów i doradców, sprzedaje swoje usługi zbyt tanio. Tym samym wpędzają się w wieczny niedostatek i brak stabilności finansowej.


Ale na dokładkę, kiedy rozliczają się ze swoim klientem za godziny, to kiedy klient zgodzi się zapłacić za kilka godzin, kilka sesji, spotkań lub zabiegów z góry, to jest to dodatkowy argument, aby wymusić rabat, czyli skorzystać z oferowanej usługi, po zaniżonej cenie.


I w większości wypadków coach, terapeuta, trener lub doradca ich udziela myśląc, że lepiej dać rabat, ale mieć klienta, co dodatkowo ogranicza jego dochody.


Kiedy rozliczasz się za swój czas pracy na godziny, a brakuje Ci klientów i jesteś w potrzebie finansowej, powstaje również niebezpieczeństwo, że zaczniesz obniżać jeszcze bardziej swoje stawki myśląc, że tym sposobem przyciągniesz do siebie zainteresowanych klientów, co niestety szybko okazuje się strzałem w kolano.

NIEBEZPIECZEŃSTWO #4

Przeciążenie Pracą i Szybkie Wypalenie

Kiedy rozliczasz się za godziny, pracując z Twoim klientem, nie możesz wyjść znacząco powyżej stawek konkurencji, ponieważ wówczas istnieje zagrożenie, że stracisz nawet tych klientów, którzy Ci się trafiają.


A pracując za niskie stawki, aby osiągnąć poziom dochodów, który pozwoli Ci przeżyć w miarę komfortowo kolejny miesiąc, musisz pracować z dużą ilością klientów, co prowadzi do przeciążenia pracą i szybkiego wypalenia.


Kiedy rozliczasz się za godziny i dla przykładu Twoja stawka godzinowa za sesję, trening lub zabieg wynosi 100 PLN, to aby w danym miesiącu zarobić 5 000 PLN, musisz przeprowadzić takowych, aż 50!


I przykładowo jeśli rozliczasz się za pojedyncze sesje, treningi lub zabiegi, to nigdy nie wiesz, czy po tym pierwszym lub drugim, Twój klient przyjdzie na kolejne.


Nigdy nie wiesz, czy będzie zmotywowany, aby się z Tobą spotkać lub czy nie znalazł kogoś tańszego od Ciebie.


Nawet jeśli średnio, ten sam klient wróci do Ciebie na drugą sesję, coaching, zabieg lub trening, to aby zarobić w danym miesiącu 5 000 PLN, musisz mieć 25 klientów.


I tak miesiąc w miesiąc.


To jest ogromne przeciążenie i wieczna niepewność, czy ich znajdziesz.

NIEBEZPIECZEŃSTWO #5

NISKIE DOCHODY I WIECZNA NIEPEWNOŚĆ FINANSOWA

Wynika ono ze wszystkich wymienionych przed chwilą 4 poprzednich niebezpieczeństw.


Kiedy rozliczasz się za godzinę czasu spędzonego z Tobą, nigdy nie osiągniesz pułapu zarobków, który będzie dla Ciebie satysfakcjonujący.


A raczej, wręcz odwrotnie.


Kiedy rozliczasz się z klientem za czas spędzony z Tobą lub za wykonany zabieg, trening lub sesję, to jest to recepta na wieczne zmagania finansowe i utrzymywanie z trudem nosa nad powierzchnią wody.


Dzieje się tak dlatego, ponieważ najtrudniejszym zadaniem dla każdego biznesu i jednocześnie najbardziej kosztownym jest pozyskanie nowego klienta.


Kiedy Twój klient przyjdzie do Ciebie tylko raz, dwa lub nawet cztery razy i rozliczasz się z nim za czas spędzony z Tobą, to jesteś cały czas w tej najtrudniejszej i najbardziej wyczerpującej fazie.


Dodatkowo, otrzymujesz wielokrotnie za Twój wysiłek o wiele za małe  wynagrodzenie, ponieważ konkurencja depcze Ci po piętach i musisz dostosować się do ich cen, aby mieć jakichkolwiek klientów, dzięki którym przetrwasz kolejny miesiąc.

WIĘKSZOŚĆ COACHÓW, TERAPEUTÓW
i doradców SŁUCHA NIEWŁAŚCIWYCH PORAD

Prawda jest taka, że Twoi koledzy po fachu lub osoby, które uznajesz za autorytety w branży, udzielają Ci ZGUBNYCH PORAD (wynikających z ich ograniczeń i braku wiedzy), odnośnie prowadzenia Twojego biznesu, co tylko pogłębia Twój brak stabilności finansowej i zaniża Twoje dochody! 

Te ZGUBNE PORADY TO:

Musisz pracować wiele lat i wyrobić sobie tzw. markę...
Musisz pracować więcej godzin...
Musisz mieć więcej dyplomów i certyfikatów...
Musisz być cierpliwy, ponieważ praktykę i wysokie dochody, buduje się przez wiele lat...
Musisz mieć niższe ceny, niż bardziej znani koledzy lub koleżanki na rynku! 

Niestety, te wszystkie porady...

TO STEK BZDUR WYSSANYCH Z PALCA!..

Bzdur, które Ci wręcz zaszkodzą, jeśli chcesz zbudować dochodową praktykę terapeutyczną lub coachingową!


Tak, te porady są jak najbardziej dobre, jeśli chcesz doświadczyć stagnacji w rozwoju Twojej praktyki.


Jeśli interesują Cię wieczne zmagania finansowe i niepewność.


Jeśli chcesz czuć frustrację, spowodowaną przepracowaniem i zarobkami, które pozwalają Ci tylko na przeżycie.


Jeśli chcesz nadal pracować na etacie, a Twoją praktykę traktować, jako hobby.


Niskie stawki za Twoje usługi, Twoja pasja niesienia pomocy, dyplomy i wykańczająca praca nie zapewnią Ci stabilnych i zadowalających dochodów!

JAK ZATEM TO ZMIENIĆ?..

Jak przestać sprzedawać swój czas na godziny i zarabiać więcej?

Jak zarobić 5 000 zł, 10 000 zł lub 20 000 zł miesięcznie i więcej, pracując tylko z kilkoma zmotywowanymi klientami miesięcznie?


Otóż aby to osiągnąć...


Musisz zmienić nastawienie i sposób myślenia, o tym co robisz.


Zapamiętaj jedną, bardzo ważną rzecz.


Otóż klientów nie interesuje Twój coaching, Twoje sesje, Twoja terapia, procesy lub wiedza!


Klientów nie interesują Twoje dyplomy, certyfikaty czy ukończone studia.


Klientów nie interesują Twoje tytuły, określenie Twojego zawodu i jakich metod używasz, podczas pracy.


To wszystko jest drugorzędne!


Dzieje się tak dlatego, ponieważ klientów interesują tylko REZULTATYktóre pomożesz im osiągnąć.


A to właśnie REZULTATY, są tym za co klienci chętnie płacą!

JEŚLI CHCESZ Zarabiać więcej...

Jeśli czytasz te informacje i właśnie odkryłeś, że do tej pory robiłeś wszystko źle... nie obwiniaj siebie!


Jeszcze nie wszystko stracone.


Możesz to wszystko bardzo szybko naprawić.


Ty również możesz zarabiać więcej i cieszyć się swoją pracą, która przyniesie Ci satysfakcję i standard życia, który obecnie jest Twoim marzeniem.

WYKORZYSTAJ TO PROSTE ROZWIĄZANIE, ABY ZWIĘKSZYĆ TWOJE DOCHODY

Aby ZARABIAĆ WIĘCEJ, jednocześnie pracując mniej, musisz nauczyć się prowadzenia wstępnych konsultacji, podczas których...

WZBUDZisz nieodparte PRAGNIENIE SKORZYSTANIA Z TWOJEJ POMOCY!

Kiedy będziesz wiedzieć, jak to zrobić, wówczas będą oni chętnie inwestować w Twoją pomoc, płacąc jednorazowo za cały pakiet od razu "z góry", zanim przyjdą na pierwszą sesję, spotkanie, czy zabieg.

Umiejętność wywołania pragnienia, skorzystania z Twoich usług, podczas wstępnej konsultacji jest niezbędna, aby pozyskać chętnie płacących klientów, co pozwoli Ci ZWIĘKSZYĆ DOCHODY, zbudować stabilny finansowo biznes
i czerpać RADOŚĆ Z PRACY.

Możesz teraz zastanawiać się...


Czy moi klienci będą chcieli inwestować w całe pakiety usług, płacąc za nie od razu "z góry" 1000, 2000, 5000 zł lub nawet i więcej?


Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, ponieważ...

KLIENCI CHĘTNIE INWESTUJĄ
W PAKIETY, PŁACĄC ZA NIE "Z GÓRY"

I dzieje się tak z kilku ważnych powodów...

3 WAŻNE POWODY:

Kiedy to robią, mają świadomość, że płacą za usługę, która umożliwi im OSIĄGNIĘCIE ważnych dla nich REZULTATÓW.
Rezultaty, o które chodzi Twojemu klientowi, są dla niego samego BEZCENNE.
Pozbędą się bolesnego problemu, który wpływa negatywnie na ich samopoczucie, zdrowie, rujnuje związek lub wielokrotnie ogranicza i sabotuje osiągnięcia zawodowe, jak również zaniża dochody.

KIM JESTEM...

I DLACZEGO POWINIENEŚ MNIE SŁUCHAĆ?

Hej, nazywam się Robert Oliński i uczę coachów, terapeutów, doradców i ekspertów, jak pozyskiwać na ich usługi chętnie płacących klientów, aby mogli oni osiągnąć stabilne i przewidywalne dochody, każdego miesiąca.

Ale jeszcze kilkanaście lat temu...

Ja również miałem problem z pozyskaniem klientów
i NISKIE DOCHODY!

Każdy miesiąc był, jak loteria. Nigdy nie miałem pewności, czy w danym miesiącu uda mi się zarobić wystarczająco na moje utrzymanie.

Po przeprowadzonych konsultacjach, podczas których gorliwie tłumaczyłem, jak mogę pomóc, najczęściej słyszałem: "to ja się zastanowię" i traciłem możliwość zarobku.

Jeśli udało mi się pozyskać klienta, to rozliczali się oni ze mną za pojedyncze sesje, co powodowało, że nigdy nie byłem pewien, czy pojawią się na kolejnej.

Rozliczając się z nimi w ten sposób, nie byłem w stanie podnieść cen moich usług, ponieważ narzekali, że to drogo i wskazywali konkurencję, która ma taniej.

Dodatkowo, ze względu na to, że klienci płacili mi  po odbytej sesji, często się spóźniali, odwoływali terminy lub przekładali je w ostatnim momencie.

Brak klientów, brak dochodów i ciągły lęk o przetrwanie spowodował, że zmuszony byłem do znalezienia pracy, jako kierowca.

ZACZĄŁEM ZARABIAĆ 12X WIĘCEJ...

Kiedy odkryłem sposób, jak prowadzić konsultacje pozyskujące CHĘTNIE PŁACĄCYCH klientów!

Wiedziałem, że muszę coś zmienić, aby wreszcie zarabiać więcej.


Wiedziałem, że mówienie o terapii, którą oferuję i sprzedawanie czasu na godziny nie działa i jest to droga do szybkiego wypalenia i frustracji.


I kiedy tak siedziałem sam jak palec w mieszkaniu mojej przyjaciółki, totalnie zrezygnowany tym, że zawodowo stoję w miejscu, a moje dochody nawet nie wystarczają, abym się samodzielnie utrzymał, wpadłem na genialny pomysł.


Pomyślałem, że klienci chętnie zapłacą więcej i to od razu za wszystkie sesje "z góry", jeśli przestanę prowadzić konsultacje, według powszechnie stosowanej metody, której uczą na uczelniach, szkoleniach i kursach.


Klienci chętnie zapłacą nawet kilka razy więcej, jeśli wywołane zostanie w nich pragnienie dokonania zmiany, dzięki której osiągną ważne dla nich rezultaty.


Kiedy zdałem sobie z tego sprawę, opracowałem moją autorską metodę prowadzenia wstępnych konsultacji pozyskujących chętnie płacących klientów, którą wykorzystałem bez wahania, podczas pierwszej rozmowy z potencjalną klientką, która znalazła mnie przez Googla.


Muszę się przyznać, że odczuwałem dławienie w gardle przed pierwszą konsultacją, prowadzoną moją nową metodą, ponieważ nie miałem pewności, czy moja potencjalna klientka nie trzaśnie słuchawką i się nie pożegna uznając, że ją za bardzo wypytuję lub naciągam.


Niepotrzebnie, ponieważ rozmowa szła gładko i przyjemnie. Moja rozmówczyni była rozluźniona i z wielką ochotą odpowiadała na moje pytania.


Zachęcony dobrym "flow", na końcu konsultacji, zamiast pojedynczej sesji za 200 zł (i braku pewności, że wróci na kolejne), zaoferowałem zgodne z jej potrzebami rozwiązanie jej bolesnego problemu i klienta natychmiast zdecydowała się na płatność jednorazową 2500 zł.


Zapłaciła jednorazowo, od razu "z góry" za wszystkie sesje (dokładnie 4 sesje)!


Kiedy zacząłem prowadzić wstępne konsultacje metodą wywołującą pragnienie skorzystania z moich usług, nie tylko zwiększyłem moje dochody ponad 12X, to jeszcze moi klienci zaczęli osiągać lepsze rezultaty.


Reszta, jak to się mówi, to już historia.


Teraz chcę, abyś wiedział, że...

Tak, Ty Również Możesz Zarabiać Więcej i JEST TO ŁATWE, Jeśli Zastosujesz Sprawdzoną Metodę...

Rezultaty mówią same za siebie...

wyobraź sobie teraz przez moment,
że UMIESZ PODCZAS WSTĘPNEJ KONSULTACJI WYWOŁAĆ PRAGNIENIE, dzięki którEMU...

Twoi klienci z chęcią będą płacić za Twoje pakiety, od razu "z góry", co zagwarantuje Ci stabilne dochody, każdego miesiąca.
Otrzymasz całe wynagrodzenie za Twoją pomoc na Twój rachunek, zanim Twój klient przyjdzie na pierwszą sesję, spotkanie lub zabieg.
Będziesz pracować z osobami zmotywowanymi, chcącymi osiągnąć konkretne rezultaty, z którymi praca będzie napełniać Cię zadowoleniem.
Zwiększysz Twoje dochody 10X lub więcej, mając jednocześnie więcej czasu na odpoczynek, rodzinę i Twoje własne przyjemności.
Doświadczysz poczucia bezpieczeństwa wiedząc, że Twoje dochody są zapewnione, nawet na kilka miesięcy do przodu.
Stworzysz fundamenty Twojego lukratywnego biznesu, który pozwoli Ci generować wspaniałe dochody i cieszyć się standardem życia, który zawsze był Twoim marzeniem.
Zaczniesz realizować swoje plany i marzenia, dzięki osiągniętej stabilizacji finansowej.

Czy chciałbyś umieć prowadzić wstępne konsultacje, podczas których Twoi klienci inwestowali by w całe pakiety Twoich usług i płacili za nie jednorazowo "z góry" 1000, 2000, 5000 zł, a nawet i więcej?..

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz sobie tego dłużej wyobrażać, ponieważ... przygotowałem dla Ciebie szkolenie, podczas którego się tego nauczysz!

JEDYNY SPOSÓB, ABY DZIĘKI WSTĘPNYM KONSULTACJOM pozyskać chętnie płacących klientów!

wszystko, czego potrzebujesz

Szczegółowe Szkolenie, DOSTĘPNE NATYCHMIAST, Podzielone na Łatwe do Zaimplementowania Moduły, które prowadzą Cię krok po kroku, przez cały proces prowadzenia wstępnych konsultacji, wywołujących pragnienie skorzystania z Twojej pomocy!

+ Skrypt Bezpłatnej Konsultacji, wraz z Niezbędnymi Pytaniami, abyś bez zwłoki i zgadywania, jak najszybciej zaczął prowadzić Twoje konsultacje i zwiększył Twoje dochody!

+ Mentalne Podstawy Prowadzenia Skutecznych Konsultacji, dzięki którym zwiększysz Twoją pewność siebie i zyskasz więcej zmotywowanych klientów!

+ Sprawdzony Sposób, Jak Podnieść Ceny 2-5X, nawet jeśli masz dużą konkurencję lub Twoi klienci nie chcą płacić więcej!

+ 2 Formy Pakietów do Zastosowania od Zaraz, dzięki którym natychmiast zwiększysz poziom uzyskiwanych dochodów (jeden z nich, nawet nie wymaga podnoszenia Twoich obecnych cen)!

już czas na zmianę!

...ponieważ zasługujesz na to, aby dobrze zarabiać i spełniać swoje marzenia, robiąc to, co sprawia Ci radość!

Mam klientki z Polski, ale również i zza granicy. Pracuję mniej godzin, a więcej zarabiam. Mam spokój w sobie. Mam biznes, który działa.

Renata Imbierowicz

Coach Relacji

wszystko co otrzymasz, kiedy dołączysz do szkolenia

wprowadzenie

Formuła Pozyskiwania Klientów, Podczas Jednej Rozmowy

Wszyscy sfrustrowani coache i terapeuci, którzy zarabiają poniżej swoich możliwości, podczas swoich konsultacji przede wszystkim opowiadają, jak mogą pomóc, jakimi metodami pracują lub jakie techniki stosują.


Czyli generalnie w większości czasu mówią o sobie i jacy są świetni i oczekują, że tym sposobem zachęcą klienta do skorzystania z ich usług.

smutna prawda jest taka:

tym sposobem tylko odstraszają klientów!

Więc, abyś Ty mógł pozyskiwać na Twoje usługi chętnie płacących wyższe stawki klientów, poznasz w tym module formułę 7 kroków, dzięki którym Twoje konsultacje staną się miłą i sympatyczną rozmową, podczas której Twój rozmówca z radością zapłaci za Twoją pomoc.


I stanie się to podczas Waszej jednej rozmowy, nawet jeśli Twój klient nigdy wcześniej, o Tobie nie słyszał.

podczas tego modułu:

Poznasz 4 niezbędne kroki do pozyskania klienta.
Odkryjesz najważniejszy czynnik, który gwarantuje pozyskanie klienta i otrzymanie całej płatności od razu "z góry".
Poznasz 7 kroków konsultacji, które muszą być bezwzględnie zachowane, aby Twoje konsultacje były skuteczne.

Kiedy już zapoznasz się z ideologią 7 kroków skutecznej konsultacji, przejdziemy do...

moduł #1

Zapewnij Sobie Stabilne Dochody

Stabilne dochody, są tym czynnikiem, który powoduje, że odczuwamy bezpieczeństwo, ale również możemy planować nasze życie, niezbędne wydatki, jak również i przyjemności, takie jak wakacje, wyjazdy i zakupy.


Aby jednak stało się to możliwe, zanim klient się z Tobą umówi się na wstępną rozmowę, czyli konsultację, podczas której zaoferujesz Twoją pomoc, potrzebujesz się do niej odpowiednio przygotować, aby zaoferowanie Twoich usług w formie pakietu płatnego "z góry", było skuteczne, a Twój klient był zainspirowany i z chęcią inwestował w Twoje usługi.

podczas tego modułu:

Ustalisz inspirującą nazwę Twojej konsultacji, aby zwiększyć ilość rezerwacji w Twoim kalendarzu.
Dowiesz się, jak podnieść Twoje ceny 2-5X, nawet jeśli masz dużą konkurencję lub Twoi klienci nie chcą płacić więcej.
Dowiesz się, jak zwiększyć Twoje dochody, nawet 10X (bez podwyższania cen), co wreszcie zdejmie tą niepewność finansową z Twoich barków.
Odkryjesz 2 formy pakietów, natychmiast zwiększające Twoje dochody, które z łatwością wykorzystasz w Twojej praktyce. 
Odkryjesz 3 negatywne przekonania, które mogą blokować Twój dostatek finansowy, aby móc je skutecznie rozpoznać i wyeliminować.

Kiedy już przygotujesz się do otrzymywania większych dochodów, zajmiemy się czymś, bez czego skuteczne konsultacje nie są możliwe i będą to...

MODUŁ #2

Mentalne Podstawy Prowadzenia Skutecznych Konsultacji

Twoja konsultacja nie jest rozmową sprzedażową. Jeśli ją tak będziesz traktować, to stracisz wielu klientów.


Więc, aby Twoje konsultacje były rozmową, podczas której Twój potencjalny klient otworzy się, zaufa Ci, ale również uwierzy, że możesz mu pomóc pozbyć się jego problemu, musisz poznać mentalne podstawy ich prowadzenia.


Dzięki tym mentalnym podstawom, prowadzenie wstępnych konsultacji, jak również wykorzystanie gotowego skryptu, będzie skutkować większą ilością zmotywowanych klientów, chętnych do skorzystania z Twojej pomocy.

podczas tego modułu:

Poznasz mentalne podstawy prowadzenia skutecznych konsultacji, aby były one przyjemnym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego klienta i prowadziły do większej sprzedaży Twoich usług.
Poznasz 15 zwycięskich zasad, które zwiększą skuteczność Twoich konsultacji i ilość pozyskanych klientów.
Odkryjesz w jakich sytuacjach nie wyjawiać ceny Twojej oferty, ponieważ jeśli to zrobisz to klient i tak z niej nie skorzysta.
Dowiesz się jak sprawić, aby skorzystanie z Twojej pomocy stało się dla Twojego rozmówcy priorytetowe i aby bez zwłoki chciał zapłacić za Twoje sesje lub zabiegi.

Kiedy już poznasz te mentalne podstawy prowadzenia skutecznych konsultacji, nadejdzie czas na ich prowadzenie...

MODUŁ #3

Prowadź Konsultacje Pozyskujące Klientów

Dzięki wstępnym konsultacjom,  wywołujących pragnienie skorzystania z Twojej pomocy, pozyskasz klientów, którzy z chęcią zapłacą za Twoją usługę.


Aby jednak się tak stało musisz na początku konsultacji zbudować swój autorytet, aby prowadzenie konsultacji przebiegało płynnie i przyjemnie. I w tym module dowiesz się, jak to zrobić skutecznie.


W tym module poznasz cały proces, jak dokładnie prowadzić konsultacje pozyskujące chętnie płacących klientów i jaki jest cel każdego z jej 7 kroków, według których możesz sprawdzić, czy Twoja konsultacja przebiega prawidłowo.


Dowiesz się również, co dokładnie powiedzieć i w jakim momencie, wykorzystując naturalny proces podejmowania decyzji, aby uniknąć wymówek i braku decyzyjności i zwiększyć ilość konsultacji zakończonych dla Ciebie sukcesem (czyli pozyskaniem zmotywowanego klienta). 

podczas tego modułu:

Poznasz dokładny proces prowadzenia skutecznych konsultacji, aby oferować twoją pomoc tylko w formie pakietów i już nigdy nie sprzedawać twojego czasu na godziny.
Dowiesz się jaki jest cel każdego z 7 etapów, aby móc skontrolować, czy konsultacja przebiega prawidłowo.
Poznasz wszystkie niezbędne pytania, które powinieneś zadać podczas konsultacji, abyś z łatwością mógł pozyskać nowego klienta.
Poznasz dokładne i niezbędne zdania, które wzmocnią Twój autorytet, zbudują zaufanie klienta i sprawią, że zawsze będziesz wiedzieć co dokładnie powiedzieć i w którym momencie.
Otrzymasz sprawdzoną metodę przedstawiania ceny Twojego pakietu, aby klient z chęcią w niego inwestował, płacąc za niego w całości od razu "z góry", jeszcze przed pierwszą sesją lub zabiegiem.

Aby przyspieszyć Twoje oczekiwane rezultaty i wzrost Twoich dochodów...

DODATKOWO OTRZYMUJESZ WRAZ ZE SZKOLENIEM WSPANIAŁE BONUSY!

bonus #1

Pełen Skrypt Wstępnej Konsultacji Pozyskującej Chętnie Płacących Klientów

(WARTOŚĆ 3000 ZŁ)

Jak już wiesz, większość coachów i terapeutów sprzedaje swój czas na godziny, ponieważ nie umieją prowadzić konsultacji. Więc, aby prowadzenie konsultacji było dla Ciebie łatwe i przyjemne, otrzymujesz ode mnie mój sprawdzony i skuteczny skrypt, dzięki któremu będziesz wiedzieć, co dokładnie powiedzieć podczas konsultacji i jakie konkretne pytanie zadać w danym momencie. 

bonus #2

Formuła Ustalania Ceny Pakietu, Aby Klient z Chęcią Zapłacił za Całość od Razu "z Góry"

(WARTOŚĆ 1000 ZŁ)

Pomyśl tylko. Jeśli klient płaci Ci jednorazowo "z góry" za cały pakiet sesji lub zabiegów, nie tylko zwiększa swoje szanse na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, ale również Ty dzięki temu masz zapewniony dochód. Aby jednak tak się stało, najpierw musisz tak skonstruować cenę, aby klient bez wahania wybrał płatność jednorazową. I dzięki mojej formule, którą wykorzystasz stanie się to dla Ciebie możliwe.

bonus #3

Jak Uniknąć 3 Największych Błędów, Podczas Ustalania Ceny Twojego Pakietu

(WARTOŚĆ 1000 ZŁ)

Większość wspaniałych coachów i terapeutów, którzy pomagają swoim klientom ZANIŻA SWOJE DOCHODY, nie tylko przez sprzedawanie swojego czasu na godziny, ale również przez błędy, podczas ustalania ceny swojego pakietu. Dzięki temu nagraniu, Ty tych błędów unikniesz i ustalisz cenę Twojego pakietu, którą będziesz z radością i pewnością siebie, prezentować Twoim klientom

bonus #4

MENTORING CALL: Dlaczego Oferować Twoje Usługi Tylko w Formie Pakietów

(WARTOŚĆ 500 ZŁ)

Blokada, że "ja nie mogę lub nie powinienem oferować pakietów, aby nie być negatywnie postrzeganym" lub "uczyli mnie, że jeśli klient ma przyjść, to przyjdzie", ładnie i nobliwie brzmi, ale niestety powoduje mnóstwo frustracji i niepewność finansową. Odkryj, dlaczego powinieneś oferować Twoje usługi TYLKO w FORMIE PAKIETÓW, nawet jeśli pracujesz na poziomie energetycznym, emocjonalnym lub duchowym

podsumowując!..

Kiedy dołączysz do szkolenia Konsultacje Pozyskujące Klientów, otrzymasz natychmiastowy i bezterminowy dostęp do  szkolenia - będą to filmy, szablony i ćwiczenia, dzięki którym z łatwością poprowadzisz konsultacje i pozyskasz klientów chętnie płacących za Twoją pomoc od razu "z góry". (WARTOŚĆ 5000 PLN).

Aby prowadzenie Twoich konsultacji było łatwe i przyjemne, jak równie i skuteczne, wraz ze szkoleniem otrzymujesz mój, przetestowany Skrypt Konsultacji Pozyskującej Chętnie Płacących Klientów, wraz z niezbędnymi pytaniami, dzięki którym Twój rozmówca sam dojdzie do wniosku, że potrzebuje Twojej pomocy i to jak najszybciej.
(WARTOŚĆ: 3 000 PLN)
Otrzymasz również moją sprawdzoną Formułę Ustalania Ceny Pakietu, Aby Klient z Chęcią Zapłacił za Całość od Razu z Góry, dzięki której przestaniesz sprzedawać swój czas na godziny.
(WARTOŚĆ: 1 000 PLN)

DODATKOWO... wraz ze szkoleniem otrzymujesz dostęp do nagrania: Jak Uniknąć 3 Największych Błędów, Podczas Ustalania Ceny Twojego Pakietu, abyś mógł bez tracenia czasu zwiększyć Twoje dochody!
(WARTOŚĆ: 1000 PLN)
Jeśli wahasz się czy dobrze robisz, oferując pakiet sesji lub zabiegów, to specjalnie dla Ciebie udostępniam nagranie
MENTORING CALL: Dlaczego Oferować Twoje Usługi Tylko w Formie Pakietów.
(WARTOŚĆ: 500 PLN)

CAŁKOWITA WARTOŚĆ SZKOLENIA WRAZ Z BONUSAMI TO: 10 500 PLN!

Ale dobra wiadomość jest taka, że dostęp do szkolenia, dzięki któremu NATYCHMIAST POZYSKASZ KLIENTÓW, nie wynosi 10 500 PLN, a jedyne...

ZACZNIJ PROWADZIĆ KONSULTACJE, POZYSKUJĄCE KLIENTÓW, KTÓRZY CHĘTNIE ZAPŁACĄ ZA TWOJĄ POMOC.

ZWIĘKSZ TWOJE DOCHODY, JUŻ DZIŚ!

TWOJA INWESTYCJA 1997

TERAZ TYLKO 197 zł!

ILOŚĆ DOSTĘPNA W PROMOCJI

Dlaczego oferuję to szkolenie tak tanio?!.

Od kilku lat uczę coachów i terapeutów, jak pozyskiwać na ich usługi chętnie płacących klientów, dzięki czemu mogą oni znacznie zwiększyć swoje dochody i cieszyć się realizacją swoich marzeń i planów.


Od momentu, kiedy ja sam nauczyłem się, jak podczas wstępnej konsultacji wywołać w moim potencjalnym kliencie pragnienie skorzystania z mojej pomocy, moje dochody natychmiast wzrosły 12X!


Ale to nie wszystko. Moi klienci, również zaczęli osiągać lepsze rezultaty, ponieważ inwestując więcej w oczekiwane rezultaty, ich zaangażowanie było również większe.


I tego samego chcę również i dla Ciebie.


Ale, możesz teraz zapytać, skoro to szkolenie jest tak dobre i dzięki niemu zaczniesz zarabiać więcej, to dlaczego oferuję je tak tanio, skoro moi klienci płacili za tę wiedzę 1 997 zł?


Otóż, tak samo jak ja cierpiałem z powodu niskich, a co najgorsze niestabilnych dochodów, przez co musiałem ratować się pracą etatową, obecnie widzę, jak WIELU UTALENTOWANYCH coachów, terapeutów, doradców i trenerów, finansowo ledwie utrzymuje nos nad powierzchnią wody.


Bez wystarczających dochodów ich życie to ciągła niepewność i frustracja. Kiedy oni nie zarabiają, to nie tylko cierpi ich życie zawodowe, ale również powstają nieporozumienia w rodzinie i związkach.


Kiedy nie zarabiają, a każdy rachunek do zapłacenia napawa ich lękiem, a nieprzewidziany wydatek powoduje ścisk w żołądku, to bez wystarczających dochodów ich poczucie wartości stacza się w dół i często rezygnują z pracy swoich marzeń, czyli pomagania swoim klientom.


Kiedy oni rezygnują, to tracimy my wszyscy. Tracą ich potencjalni klienci, którzy obecnie cierpią i nie wiedzą, jak pozbyć się swojego problemu.


Tracę również i ja, ponieważ jeśli te utalentowane osoby, zawczasu zrezygnują i ratować się będą pracą etatową, a co gorsza całkowicie zrezygnują myśląc, że z tego to się nie da wyżyć, to nigdy nie skorzystają z moich innych szkoleń.


To są właśnie prawdziwe powody, aby to szkolenie dostało się do jak największej grupy osób, która chce pomagać innym, zarabiając przy tym wynagrodzenie, na które zasługują!


Aby tak się stało, w pierwszej kolejności NIEZBĘDNE jest opanowanie umiejętności wywołania pragnienia, skorzystania z oferowanych usług i pomocy. 


Jeśli i Ty chcesz się tego nauczyć, aby zwiększyć Twoje dochody i wreszcie otrzymywać wynagrodzenia na które zasługujesz, to w tym momencie Twoja inwestycja nie wynosi 1997 zł, a JEDYNE 197 zł.


W tym momencie otrzymujesz ode mnie, aż 90% zniżki na wiedzę, dzięki której natychmiast POZYSKASZ CHĘTNIE PŁACĄCYCH KLIENTÓW.


Nie zastanawiaj się. Zacznij już teraz, korzystając z tej możliwości.


Decyzja należy do Ciebie, czy nadal chcesz wegetować, sprzedając Twój czas na godziny i z lękiem zaglądać na Twój rachunek bankowy, czy chcesz zarabiać 5000, 10 000, 20 000 zł, a nawet i więcej, pracując tylko z kilkoma, zmotywowanymi klientami miesięcznie.


Twoje życie... TWÓJ WYBÓR!


Jeśli chcesz zwiększyć Twoje dochody i poczuć zadowolenie z pracy, jak również bezpieczeństwo finansowe, to kliknij poniższy przycisk i już za chwilę otrzymasz dostęp do szkolenia "Konsultacje Pozyskujące Klientów".

ZACZNIJ PROWADZIĆ KONSULTACJE, POZYSKUJĄCE KLIENTÓW, KTÓRZY CHĘTNIE ZAPŁACĄ ZA TWOJĄ POMOC.

ZWIĘKSZ TWOJE DOCHODY, JUŻ DZIŚ!

TWOJA INWESTYCJA 1997

TERAZ TYLKO 197 zł!

ILOŚĆ DOSTĘPNA W PROMOCJI

JEŚLI ZATEM CHCESZ ZAKOŃCZYĆ FINANSOWE ZMAGANIA I ZAPEWNIĆ SOBIE WYŻSZE DOCHODY, TO OBIECUJĘ CI, ŻE PROWADZENIE WSTĘPNYCH KONSULTACJI WYWOŁUJĄCYCH PRAGNIENIE SKORZYSTANIA Z TWOJEJ POMOCY JEST NAJSZYBSZĄ DO TEGO DROGĄ!

moja 100% gwarancja dla ciebie

Abyś mógł spokojnie spać w nocy!

Teraz chwila prawdy... Ponieważ nadal jesteś na tej stronie i czytasz te informacje, świadczy o tym, że szukasz sposobu, aby zwiększyć Twoje dochody, jak również zapewnić sobie ich przewidywalność.


Ale...


Może wciąż siedzisz okrakiem na płocie i nie możesz się do końca zdecydować, czy dać sobie szansę na lepsze życie.


Może czujesz niepewność, lęk lub w głowie jakiś Troll Ci podpowiada, że poczekaj, może samo się coś zmieni.

 

Rozumiem. Kiedyś również i mnie taki Troll atakował.


I jest jedyna droga, aby przekonać się czy dzięki wstępnym konsultacjom, podczas których wywołasz pragnienie skorzystania z Twojej pomocy, naprawdę znacząco zwiększysz swoje dochody...


Nie... nie będzie to czekanie, aż samo się coś zmieni.


Będzie to Twoje działanie i inwestycja, dzięki którym stanie się to możliwe!


I aby ściągnąć ciężar z Twoich barków i tę niepewność, dotyczącą inwestycji (szczególnie, jeśli już wcześniej zainwestowałeś w szkolenia, które były niewypałem) otrzymujesz moją 100% gwarancję satysfakcji.

100% gwarancja satysfakcji

Moim celem jest, abyś zwiększył Twoje dochody, dzięki czemu zyskasz stabilność finansową, jak również i zadowolenie z pracy, którą wykonujesz.

Gwarantuję, że moje szkolenie Ci w tym pomoże i osiągniesz ważne dla Ciebie rezultaty, pod warunkiem, że wykorzystasz tę wiedzę i zastosujesz ją w praktyce.

Abyś jednak poczuł się bezpiecznie inwestując Twoje pieniądze, podczas zakupu szkolenia, otrzymujesz 30 DNIOWĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.

Jeśli sumiennie zastosujesz wiedzę i przedstawione metody ze szkolenia “KONSULTACJE POZYSKUJĄCE KLIENTÓW” i nie pozyskasz klientów, płacących za Twoją pomoc, to napisz do mnie na: info@kliencinazyczenie.pl w okresie do 30 dni od daty rozpoczęcia szkolenia, a otrzymasz 100% zwrot.

Robię to dlatego, aby decyzja, odnośnie inwestycji była dla Ciebie łatwa, ponieważ wiem, jak dzięki niej pozytywnie zmieni się Twój biznes i Twoja finansowa przyszłość.

Jeśli się nadal zastanawiasz...

czekanie, że coś samo się zmieni jest chorobą, która nazywa się "nadziejoza"

Prawda jest taka, że jeśli jesteś na tej stronie, to...

powinieneś działać, jak najszybciej, a nie czekać, że coś samo się zmieni!

To, że tutaj jesteś i czytasz, potwierdza tylko, że Twoja sytuacja jest daleka od idealnej.

Ale wiedz, że stabilne dochody, które napawać Cię będą dumą i zadowoleniem, są w zasięgu ręki.

Nie trać więcej czasu. Szkoda Twojego zdrowia i marzeń, które nadal czekają na realizację.

Im dłużej będziesz zwlekać, tym więcej będzie Cię to kosztować, również emocjonalnie.

Zakończ to czekanie z nadzieją, że będzie lepiej. Zakończ grę w tę ruletkę, w której zawsze wygrywa tylko Casino.

Możesz już teraz zwiększyć Twoje dochody!

I chcę Ci w tym pomóc.

Twój wybór. Co zatem wybierasz?

"Podniecające i ekscytujące jest to, że można zarabiać więcej i nie trzeba mieć ogromu klientek... Mogę mieć mniej klientek i wyższą stawkę, przez co mam więcej czasu dla rodziny i na wyjazdy..."

Renata Imbierowicz

Coach Relacji

jeśli twoim celem jest zwiększenie dochodów i zakończenie niepewności finansowej...

Poznaj, Jak Prowadzić Wstępne Konsultacje, Wywołujące Pragnienie Skorzystania z Twoich Usług, Aby Mieć WIELU KLIENTÓW i STABILNE DOCHODY!

WSZYSTKO CO OTRZYMASZ, KIEDY DOŁĄCZYSZ DO SZKOLENIA:

SZKOLENIE: KONSULTACJE POZYSKUJĄCE KLIENTÓW
(Wartość 5 000 PLN)

BONUS #1:  Pełen Skrypt Konsultacji Pozyskującej Chętnie Płacących Klientów
(Wartość 3000 PLN)

BONUS #2:  Formuła Ustalania Ceny Pakietu, Aby Klient z Chęcią Zapłacił za Całość od Razu z Góry
(Wartość 1000 PLN)

BONUS #3:  Jak Uniknąć 3 Największych Błędów, Podczas Ustalania Ceny Twojego Pakietu
(Wartość 1000 PLN)

BONUS #4:  MENTORING CALL: Dlaczego Oferować Twoje Usługi Tylko w Formie Pakietów
(Wartość 500 PLN)

ZWIĘKSZ TWOJE DOCHODY, JUŻ DZIŚ!

TWOJA INWESTYCJA 1997

TERAZ TYLKO 197 zł!

ILOŚĆ DOSTĘPNA W PROMOCJI

potrzebujesz więcej informacji?

tutaj znajdziesz odpowiedź  na najczęściej zadawane pytania:

Jeśli masz jakieś pytanie...

zanim dołączysz do szkolenia "KONSULTACJE POZYSKUJĄCE klientów"

Poniżej znajdziesz listę, najczęściej zadawanych pytań, odnośnie uczestnictwa w szkoleniu. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie lub wątpliwość, to napisz do mnie na info@kliencinazyczenie.pl, aby uzyskać niezbędne informacje. Oki?

Dlaczego właśnie powinienem zainwestować w to szkolenie. Czym ono różni się od pozostałych na rynku?

Tak, jest wiele szkoleń, które uczą, jak pozyskiwać klientów. One wszystkie obiecują wspaniałe rezultaty, więc dlaczego to szkolenie jest inne?

Ponieważ nie wszystkie metody zdobywania klientów, są właściwe, jeśli mamy do czynienia z terapią, coachingiem lub innymi metodami, dzięki którym klient doświadcza transformacji życia, zdrowia, relacji lub osiągnięć biznesowych.

Większość szkoleń zdobywania klientów, prowadzona jest przez trenerów sprzedaży, czyli osoby, które z coachingiem lub usługami terapeutycznymi nie miały nic nigdy wspólnego.

I dlatego, że nie znają oni specyfiki pracy coacha, terapeuty, doradcy lub trenera, to nie znają również mentalności klientów, którzy są na zakręcie życiowym i szukają w tym momencie pomocy.

Więc, jeśli cały proces pozyskiwania klienta będzie prowadzony, bez uwzględnienia jego delikatnej specyfiki i głębokich potrzeb, to nie tylko będzie nieskuteczny, ale nawet może pozostawić złą opinię o Twojej osobie na długie lata (a tego z całą pewnością nie chcesz!).

To szkolenie jest TYLKO DLA COACHÓW, TERAPEUTÓW, DORADCÓW I TRENERÓW, którzy wspierają swoich klientów w osiągnięciu ważnej dla nich transformacji i opiera się na mojej autorskiej metodzie prowadzenia konsultacji, dzięki której Twój kalendarz będzie zapełniony chętnie płacącymi klientami.

Czy to szkolenie jest dla mnie, jeśli dopiero zaczynam moją praktykę?

Wielu coachów, terapeutów, doradców lub trenerów, popełniło wiele błędów, straciło wiele czasu i pieniędzy, zanim nauczyli się jak prawidłowo prowadzić konsultacje. Wielu z nich przeżyło miesiące, a nawet i lata zarabiając poniżej swoich możliwości i zamartwiając się o swoją przyszłość.

Więc, jeśli dopiero zaczynasz, to jesteś w dobrym miejscu, ponieważ masz okazję zacząć Twój biznes w prawidłowy sposób. Od razu możesz dobrze zarabiać i uzyskać stabilne dochody.

Dla kogo to szkolenie nie jest przeznaczone?

To szkolenie nie jest przeznaczone dla coachów, terapeutów, doradców i trenerów, którzy nie są w stanie pomóc swoim klientom w osiągnięciu ważnych dla nich rezultatów lub poprawy w zakresie zdrowia, finansów, relacji lub wyglądu i ich głównym celem jest utrzymanie swojego klienta, jak najdłużej, licząc tylko na zysk ze sprzedaży jak największej ilości sesji.

Jak szybko mogę spodziewać się zwiększenia moich dochodów?

Twoje dochody wzrosną natychmiast, kiedy wykonasz ćwiczenia zawarte w tym szkoleniu, opanujesz proces prowadzenia konsultacji według mojej metody i zastosujesz ją według moich instrukcji, podczas wstępnej rozmowy z Twoimi potencjalnymi klientami.

Czego mogę się spodziewać, kiedy dołączę do szkolenia?

Natychmiast po dokonaniu płatności za Twoje szkolenie, otrzymasz wiadomość e-mail wraz z Twoimi danymi dostępowymi do platformy szkoleniowej, gdzie uzyskasz dostęp do całego szkolenia wraz z bonusami.

Po pierwszym zalogowaniu, dostęp do platformy i Twojego szkolenia jest Ci przyznawany BEZTERMINOWO. Korzystasz tak długo, jak masz ochotę i potrzebę.

Jeśli nie będę zadowolony ze szkolenia, czy otrzymam zwrot pieniędzy?

Wraz ze szkoleniem otrzymujesz moją 30 dniową, 100% gwarancję satysfakcji. Więc, jeśli stosując metody i wiedzę zawartą w tym szkoleniu nie zwiększysz Twoich dochodów, to otrzymasz pełny zwrot zainwestowanej kwoty. Wystarczy, że napiszesz do mnie na info@kliencinazyczenie.pl, że rezygnujesz ze szkolenia.

Chcę jednocześnie Ci przypomnieć, że szkolenie jest tak skonstruowane, abyś z łatwością zaczął prowadzić konsultacje pozyskujące klientów. Ale nie osiągniesz żadnych efektów, jeśli tylko zainwestujesz w to szkolenie z nadzieją, że wszystko samo się zrobi.

Nie. Tak niestety nie będzie. Więc, jeśli jesteś osobą, która odkłada szkolenia na półkę i nic nie robi, a później narzeka, że były one "do bani", to proszę Cię... zaoszczędź sobie rozczarowania i wydaj swoje pieniądze, gdzie indziej.

Czy nie zrobię krzywdy moim klientom / pacjentom, kiedy zacznę oferować pakiety, zamiast pojedynczych sesji lub zabiegów?

Dziękuję za to pytanie i za troskę o Twoich klientów / pacjentów.

Odpowiedź brzmi, że oferując pakiety Twoich usług pomagasz Twoim klientom osiągnąć ważne dla nich rezultaty. Dzieje się tak, ponieważ jeśli Twój klient zainwestuje w Twoją pomoc to wzrasta jego motywacja do pracy, jak również stawia się na kolejne umówione terminy, więc jesteś w stanie przeprowadzić z nim niezbędne sesje, procesy lub zabiegi.

Czy prowadząc konsultacje Twoją metodą i oferując pakiety nie będę brzmiał jak tani sprzedawca lub naciągacz?

Konsultacja jest tak skonstruowana, że Twój potencjalny klient będzie czuł się bezpiecznie, jak podczas rozmowy z najlepszym przyjacielem. Będzie czuł się wysłuchany, bez oceny i krytyki i jeśli będziesz w stanie pomóc mu rozwiązać jego problem, to dopiero wówczas zaoferujesz swoją pomoc w sposób, który wywołuje wdzięczność i nadzieję u Twojego rozmówcy. 

Jak długo będę miał dostęp do szkolenia?

Tak wiem, że inni trenerzy ograniczają dostęp czasowy do zakupionego szkolenia, co wydaje mi się niekoniecznie fair. Aby Cię zatem uspokoić... Twój dostęp jest BEZTERMINOWY. Zawsze możesz wrócić do szkolenia i skorzystać z jego treści, jak również dołączonych materiałów, które pomogą Ci w zwiększeniu Twoich dochodów.

Jak długo dostępna będzie cena promocyjna?

Za to szkolenie moi klienci płacili 1997 zł, które teraz jest dla Ciebie dostępne za jedyne 197 zł.

Jeśli chcesz zwiększyć Twoje dochody i pracować z klientami, którzy chętnie zapłacą za Twoją pomoc i wsparcie. Jeśli chcesz osiągnąć bezpieczeństwo finansowe i  zadowalające dochody z pracy, którą kochasz, to nie czekaj. Zabezpiecz swoją finansową przyszłość już TERAZ! Ta oferta specjalna zostanie zakończona kiedy zegar pokaże 00:00.

Czy otrzymam fakturę za zakup szkolenia?

Zdecydowanie TAK! Dane do FV wypełnisz na stronie zamówienia i zostanie ona wysłana automatycznie na Twojego e-maila, po dokonaniu płatności.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Kwota inwestycji jest tak niewielka, że system płatności PayU nie umożliwia mi zaoferowania takiego rozwiązania. Aby umożliwić płatność ratalną 0%, kwota zakupu musi wynosić minimum 300 zł.

Prowadzę firmę usługową typu: krawiec, fryzjer, mechanik itp i szukam metod, jak pozyskać więcej klientów. Czy zatem to szkolenie jest dla mnie odpowiednie?

To szkolenie jest dedykowane tylko i wyłącznie dla coachów, terapeutów, trenerów i specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy pomagają dokonać transformacji swoich klientów w zakresie ich zdrowia, wyglądu, biznesu, dochodów lub relacji.

Więc, jeśli prowadzisz firmę typowo usługową, to bardzo dziękuję Ci za zainteresowanie, ale to szkolenie nie będzie dla Ciebie trafną inwestycją.

Czy chcesz wreszcie zarabiać więcej, pracując z klientami, z którymi praca będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością

WSZYSTKO CO OTRZYMASZ, KIEDY DOŁĄCZYSZ DO SZKOLENIA:

SZKOLENIE: KONSULTACJE POZYSKUJĄCE KLIENTÓW
(Wartość 5 000 PLN)

BONUS #1:  Pełen Skrypt Konsultacji Pozyskującej Chętnie Płacących Klientów
(Wartość 3000 PLN)

BONUS #2:  Formuła Ustalania Ceny Pakietu, Aby Klient z Chęcią Zapłacił za Całość od Razu z Góry
(Wartość 1000 PLN)

BONUS #3:  Jak Uniknąć 3 Największych Błędów, Podczas Ustalania Ceny Twojego Pakietu
(Wartość 1000 PLN)

BONUS #4:  MENTORING CALL: Dlaczego Oferować Twoje Usługi Tylko w Formie Pakietów
(Wartość 500 PLN)

ZWIĘKSZ TWOJE DOCHODY, JUŻ DZIŚ!

TWOJA INWESTYCJA 1997

TERAZ TYLKO 197 zł!

ILOŚĆ DOSTĘPNA W PROMOCJI

Nota końcowa: Powzięte zostały wszelkie sposoby, aby dokładnie opisać możliwości i wartość oferowanego szkolenia. Przykłady uzyskiwanych dochodów, nie stanowią gwarancji ich uzyskania przez wszystkich uczestników, kończących szkolenie. Sukces każdej osoby, kończącej szkolenie i wysokość uzyskiwanych przez nią dochodów, zależny jest od jej własnego zaangażowania, wiedzy zawodowej i etyki pracy. Jeśli szukasz złotego środka, który pozwoli Ci mieć więcej klientów i satysfakcjonujące dochody, bez własnej pracy i zaangażowania, to wydaj swoje pieniądze gdzie indziej, ponieważ to szkolenie nie jest dla Ciebie. Pamiętaj, że nawet mając wiedzę, jeśli nie podejmiesz żadnego działania, aby ją wdrożyć, to Twoje osiągane rezultaty również się nie zmienią. Miej na uwadze również fakt, że każde przedsięwzięcie biznesowe niesie ze sobą, oprócz spodziewanych dochodów, również i zagrożenia, więc każdą decyzję związaną z Twoją działalnością, podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Jeśli jesteś osobą otwartą na nową wiedzę, wskazówki i coaching, dzięki którym ja sam zwiększyłem moje dochody, jak również moi klienci, co pozwoliło nam stworzyć komfortowe życie i wykorzystasz je podczas Twojej pracy starannie i z zaangażowaniem, to zapraszam Cię serdecznie do udziału w szkoleniu "KONSULTACJE POZYSKUJĄCE KLIENTÓW".

© 2024 Klienci na Życzenie - Robert Oliński - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu

UKOŃCZONE W 75%...

PODAJ IMIĘ I ADRES E-MAIL, ABY PRZEJŚĆ DALEJ

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się jak przyciągać na Twoje usługi klientów, zwiększyć dochody i zbudować stabilny finansowo biznes, oraz uzyskać dostęp do szkolenia. Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Nie wysyłamy spamu. Poznaj jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Close