fbpx

TWOJE ZAMÓWIENIE NIE JEST JESZCZE KOMPLETNE!

Jeśli chcesz ZWIĘKSZYĆ SKUTECZNOŚĆ TWOICH KONSULTACJI:

Tę Propozycję, Dzięki Której Nauczysz Się Zaawansowanych Metod Przedstawiania Twojej Oferty Klientowi, Aby Zwiększyć Twoje Dochody, Usłyszysz TYLKO TEN JEDEN RAZ!

NAUCZ SIĘ, ZAAWANSOWANYCH METOD PRZEDSTAWIANIA TWOJEJ OFERTY, ABY MIEĆ WIĘCEJ KLIENTÓW!

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE

ZWIĘKSZ SKUTECZNOŚĆ KONSULTACJI

Prawda jest taka, że aby klient zechciał zainwestować w Twoją pomoc, nie możesz zaoferować mu tego, czego nie chce lub nie rozumie, że mu to w jakikolwiek sposób pomoże!


Czyli... nie możesz mu proponować Twoich sesji, spotkań, zabiegów, procesów, coachingu lub terapii, które wykorzystujesz podczas swojej pracy.


Aby Twój klient z chęcią i radością zainwestował w Twoją pomoc, musisz wiedzieć, jak przedstawić mu ofertę zgodną z jego potrzebami.

Podczas tego szkolenia zaawansowanego nauczysz się, jak przedstawić Twoją ofertę, aby była atrakcyjna dla Twojego potencjalnego, co zwiększy radykalnie Twoje dochody.

Dzięki mojemu procesowi przedstawiania Twojej oferty, pogłębisz pragnienie klienta do skorzystania z Twojej pomocy natychmiast, jak to tylko możliwe, ponieważ wywołasz uświadomienie, że jesteś dla niego w tym momencie jedynym i najlepszym rozwiązaniem jego bolesnego problemu. 

O tak, tym właśnie sposobem znika również wszelka konkurencja, ponieważ stajesz się tym jedynym. I nie ma znaczenia, że inni mają niższe ceny, ponieważ Ty nie oferujesz sesji, spotkań, czy zabiegów, które zawsze można wycenić taniej.

Jeśli zatem i Ty chcesz zwiększyć Twoje dochody, musisz wiedzieć, jak przedstawić ofertę Twojemu klientowi, aby uznał, że jest ona dla niego idealnym rozwiązaniem, którego właśnie teraz potrzebuje!

Aby Ci w tym pomóc, przygotowałem dla Ciebie szkolenie zaawansowane...

podczas tego SZKOLENIA ZAAWANSOWANEGO:

Poznasz dokładny proces przedstawienia oferty zgodnej z potrzebami Twojego klienta, aby uznał, że jesteś dla niego jedynym i najlepszym rozwiązaniem i inwestycja w Twoją pomoc jest jedynym, logicznym krokiem.
Poznasz, jak formułować Twoją ofertę i jak konstruować zdania, aby wzbudziło to nieodparte pragnienie skorzystania z Twojej pomocy.
Dowiesz się, jak bez omawiania procesów i technik, ubrać to, czego potrzebuje w słowa rezultatów, których pragnie, aby odnosząc wrażenie, że to co mu oferujesz jest zgodne z jego oczekiwaniami, natychmiast zdecydował się na inwestycję w Twoją pomoc.
Otrzymasz rozpisany cały proces przedstawiania Twojej oferty, aby płynnie mówić o Twojej ofercie w atrakcyjny dla klienta sposób.

tylko teraz to szkolenie zaawansowane 70% taniej!

Wykorzystaj tę jednorazową i niepowtarzalną okazję, aby dzięki umiejętnemu przedstawieniu oferty Twojemu klientowi, podczas wstępnej konsultacji, zwiększyć Twoje dochody nawet i 3X.


Jest tylko jeden haczyk...


Tę ofertę zobaczysz TYLKO JEDEN RAZ.


Po opuszczeniu tej strony, już nigdy nie będzie ona dla Ciebie dostępna.


Więc, jeśli chcesz nauczyć się, jak skutecznie przedstawić Twoją ofertę klientowi, aby uznał, że jest ona zgodna z jego potrzebami, co radykalnie zwiększy osiągane przez Ciebie dochody, to...


Podejmij teraz, najlepszą dla Ciebie decyzję!


NAUCZ SIĘ, JAK SKUTECZNIE PRZEDSTAWIAĆ OFERTĘ, ABY MIEĆ WIĘCEJ KLIENTÓW!

NORMALNA CENA 997

DODATKOWO TYLKO 299 zł!

INWESTUJĄC W 2 SZKOLENIA, MOŻESZ WYBRAĆ WYGODNE RATY 0% I ZACZĄĆ DZIŚ, JUŻ OD 49,60 zł

ABY WYBRAĆ PŁATNOŚĆ RATALNĄ, ZAZNACZ PŁATNOŚĆ PAYU I WYPEŁNIJ POTRZEBNE DANE NA STRONIE ZAMÓWIENIA. NASTĘPNIE KLIKNIJ W "RATY" I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE OPCJĘ I POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI NA EKRANIE.

Zobacz, jak to szkolenie zaawansowane, pomogło Pauli, zwiększysz skuteczność prowadzonych konsultacji...

"Po szkoleniu zaawansowanym "Zwiększ Skuteczność Konsultacji"... pierwsza konsultacja, godzina rozmowy... i mam pierwszą klientkę, która wpłaciła pieniądze na konto. Po 24 godzinach dostałam pieniądze!"

(Ps. 2000 zł za wszystkie sesje, od razu "z góry)".

Paula Kostrzyński

A WIĘC, JAKA BĘDZIE TWOJA DECYZJA...

Chcesz dodać, bez dodatkowego wysiłku, kilka tysięcy do twojego miesięcznego dochodu? 

NAUCZ SIĘ, JAK SKUTECZNIE PRZEDSTAWIAĆ OFERTĘ, ABY MIEĆ WIĘCEJ KLIENTÓW!

NORMALNA CENA 997

DODATKOWO TYLKO 299 zł!

INWESTUJĄC W 2 SZKOLENIA, MOŻESZ WYBRAĆ WYGODNE RATY 0% I ZACZĄĆ DZIŚ, JUŻ OD 49,60 zł

ABY WYBRAĆ PŁATNOŚĆ RATALNĄ, ZAZNACZ PŁATNOŚĆ PAYU I WYPEŁNIJ POTRZEBNE DANE NA STRONIE ZAMÓWIENIA. NASTĘPNIE KLIKNIJ W "RATY" I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE OPCJĘ I POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI NA EKRANIE.

© 2024 Klienci na Życzenie - Robert Oliński - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu