fbpx

To jest dla Ciebie, jeśli chcesz szybko zwiększyć Twoje dochody!

...Wyobraź Sobie, że z Łatwością Pozyskujesz Klientów, Którzy z Radością Płacą za Twój Coaching, Terapię Lub Pomoc Ekspercką od 2 000 do 5 000 i Więcej...

(Nawet, jeśli obecnie Twoi klienci mało płacą lub myślisz, że nie jest to możliwe)

Poznaj tę prostą i niezwykle skuteczną metodę prowadzenia wstępnych konsultacji, dzięki której zaczniesz zarabiać więcej, pracując tylko z kilkoma klientami tygodniowo...

CAŁKOWITA WARTOŚĆ 10 500 zł

NORMALNA CENA 1997

TERAZ TYLKO 197 zł!

ILOŚĆ DOSTĘPNA W PROMOCJI

Nie, dziękuję! Chcę teraz TYLKO 2 minutowe posty.

Prawda jest taka, że pozyskanie klienta, który z chęcią zapłaci jednorazowo 2000 - 3000 zł i więcej, za Twoją pomoc jest łatwe.

Obecnie dwoisz się i troisz tłumacząc, jak możesz pomóc Twojemu potencjalnemu klientowi, ale niestety większość nie widzi wartości, jaką otrzyma, przez co tracisz ich zainteresowanie
Pomimo Twojej ogromnej motywacji, aby pomagać innym, Twoja praktyka to jest raczej hobby, w którym spędzasz mnóstwo czasu za marne wynagrodzenie.
Twoi klienci rozliczają się z Tobą za pojedynczą sesję, zabieg lub spotkanie, płacąc  100, 200 lub 250 zł, przez co nie jesteś w stanie zapewnić sobie stałych i przewidywalnych dochodów.
Podniesienie Twoich stawek wydaje Ci się nierealne, ponieważ wątpisz, czy znajdą się klienci, którzy będą je chcieli zapłacić.
Dopada Cię frustracja i zwątpienie, ponieważ brakuje Ci pomysłów, jak pokonać ten marazm finansowy i ciągły brak zadowalających dochodów.

NIESTETY PROBLEM JEST TAKI, ŻE...

Prawdopodobnie, tak jak większość coachów, terapeutów, doradców i trenerów myślisz, że prawidłowo prowadzisz  wstępne konsultacje z potencjalnymi klientami, a efekt tego jest taki, że...

Bardzo ciężko jest Ci pozyskać klientów, którzy chcą natychmiast skorzystać z Twoich usług

Nie jesteś w stanie podnieść cen i cały czas pracujesz za niską stawkę, a otrzymanie zapłaty jednorazowej 2000,  3000 zł od Twojego klienta jest poza Twoim zasięgiem

I tak się będzie działo cały czas, jeśli nie będziesz wiedzieć, jak poprowadzić Twoją wstępną konsultację w taki sposób, aby...

WYWOŁAĆ pragnienie SKORZYSTANIA Z TWOJEJ POMOCY

Dodatkowo, istnieje cienka granica pomiędzy zbudowaniem zaufania, wywołaniem pragnienia i natychmiastową chęcią zainwestowania w Twoją pomoc, a wywołaniem awersji, co oczywiście skutkuje rezygnacją z Twojej usługi.

Wiem, że szukasz rozwiązania.

I doskonale Cię rozumiem, ponieważ ja również nie wiedziałem, jak skutecznie prowadzić konsultacje.

Wciąż szukałem sposobów, jak przedstawić mojemu potencjalnemu klientowi moją pomoc w taki sposób, aby chętnie z niej skorzystał.

Podczas konsultacji gorliwie tłumaczyłem, jak mogę pomóc, ale najczęściej słyszałem: "to ja się zastanowię" i potencjalny klient nie wracał.

Zastanawiałem się cały czas, co mogę jeszcze zrobić, co powiedzieć lub jak go przekonać, aby chciał zapłacić za moją pomoc i wsparcie.

Czułem ogromną frustrację wiedząc, że mogę pomóc danej osobie, ale to o czym mówiłem, nie przekonywało znacznej większości do skorzystania z mojej pomocy.

Każdy miesiąc był, jak loteria. Nigdy nie miałem pewności, czy w danym miesiącu uda mi się zarobić wystarczająco na moje utrzymanie.

Jeśli udało mi się pozyskać klienta, to rozliczali się oni ze mną za pojedyncze sesje, co powodowało, że nigdy nie byłem pewien, czy pojawią się na kolejnej.

Rozliczając się z nimi w ten sposób, nie byłem w stanie podnieść cen moich usług, ponieważ narzekali, że to drogo i wskazywali konkurencję, która ma taniej.

Przez brak klientów i ciągły brak stabilnych dochodów, zmuszony byłem do podjęcia pracy na etacie, jako kierowca.

ZACZĄŁEM ZARABIAĆ 12X WIĘCEJ...

Kiedy odkryłem sposób, jak prowadzić konsultacje pozyskujące CHĘTNIE PŁACĄCYCH klientów!

Wiedziałem, że muszę coś zmienić, aby wreszcie pozyskiwać klientów i zarabiać więcej.


Wiedziałem, że mówienie o terapii, którą oferuję i sprzedawanie mojego czasu na godziny nie działa i jest to droga do szybkiego wypalenia i frustracji.


I kiedy tak siedziałem sam, jak palec w mieszkaniu mojej przyjaciółki, totalnie zrezygnowany tym, że zawodowo stoję w miejscu, a moje dochody nawet nie wystarczają, abym się samodzielnie utrzymał, wpadłem na genialny pomysł.


Pomyślałem, że klienci chętnie skorzystają z mojej pomocy i zapłacą mi więcej, jeśli przestanę prowadzić konsultacje, według powszechnie stosowanej metody, której uczą na uczelniach, szkoleniach i kursach.


Klienci chętnie zapłacą nawet kilka razy więcej, jeśli wywołane zostanie w nich pragnienie skorzystania z pomocy, dzięki której osiągną ważne dla nich rezultaty.


Kiedy zdałem sobie z tego sprawę, opracowałem moją autorską metodę prowadzenia wstępnych konsultacji pozyskujących chętnie płacących klientów, którą wykorzystałem bez wahania, podczas pierwszej rozmowy z potencjalną klientką.


Muszę się przyznać, że odczuwałem dławienie w gardle przed pierwszą konsultacją, prowadzoną moją nową metodą, ponieważ nie miałem pewności, czy będzie ona skuteczna i akceptowalna dla mojej potencjalnej klientki.


Niepotrzebnie, ponieważ rozmowa szła gładko i przyjemnie. Moja rozmówczyni była rozluźniona i z wielką ochotą odpowiadała na moje pytania.


Zachęcony dobrym "flow", na końcu konsultacji, zamiast pojedynczej sesji za 200 zł, zaoferowałem zgodne z jej potrzebami rozwiązanie jej bolesnego problemu i (mając serce na ramieniu) przedstawiłem moją ofertę w taki sposób, aby klienta wybrała intuicyjnie płatność jednorazową.


Po chwili milczenia, usłyszałem w słuchawce...


Poproszę, o płatność jednorazową 2500 zł i od kiedy możemy zacząć.


Po konsultacji, moja klientka zapłaciła jednorazowo, od razu "z góry" za wszystkie 4 sesje!


Kiedy zacząłem prowadzić wstępne konsultacje metodą wywołującą pragnienie skorzystania z moich usług, nie tylko natychmiast zwiększyłem moje dochody ponad 12X, dzięki czemu zrezygnowałem z pracy etatowej.


Ale co również ważne, moi klienci zaczęli osiągać lepsze rezultaty.


Reszta, jak to się mówi, to już historia.


Teraz chcę, abyś wiedział, że...

Tak, Ty Również Możesz Zarabiać Więcej i JEST TO ŁATWE, Jeśli Zastosujesz Sprawdzoną Metodę...

Rezultaty mówią same za siebie...

wyobraź sobie teraz przez moment, ŻE KIEDY ZACZNIESZ SKUTECZNIE PROWADZIĆ WSTĘPNE KONSULTACJE:

Z łatwością zaczniesz pozyskiwać klientów, którzy z chęcią będą płacić za Twoją pomoc jednorazowo 2000, 3000 zł i więcej, co zagwarantuje Ci stabilne dochody, każdego miesiąca.
Otrzymasz całe wynagrodzenie na Twój rachunek, zanim Twój klient przyjdzie na pierwszą sesję, spotkanie lub zabieg.
Będziesz pracować z osobami zmotywowanymi, chcącymi osiągnąć konkretne rezultaty, z którymi praca będzie napełniać Cię zadowoleniem.
Doświadczysz poczucia bezpieczeństwa wiedząc, że Twoje dochody są zapewnione, nawet na kilka miesięcy do przodu.
Stworzysz fundamenty Twojego lukratywnego biznesu, który pozwoli Ci generować wspaniałe dochody i cieszyć się standardem życia, który zawsze był Twoim marzeniem.
Zaczniesz realizować swoje plany i marzenia, dzięki osiągniętej stabilizacji finansowej.

Wszystko pięknie, ale powstaje teraz...

KIM JESTEM...

I DLACZEGO POWINIENEŚ MNIE SŁUCHAĆ?

Hej nazywam się Robert Oliński i przez ostatnie kilka lat, wielu utalentowanych coachów, terapeutów, doradców i trenerów, nauczyło się ode mnie, skutecznego prowadzenia wstępnych konsultacji, dzięki czemu obecnie, mają oni dochodową praktykę i satysfakcjonujące dochody.

Zobacz, jak teraz mogę pomóc i Tobie osiągnąć takie rezultaty...

JEDYNY SPOSÓB, ABY DZIĘKI WSTĘPNYM KONSULTACJOM POZYSKAĆ KLIENTÓW PŁACĄCYCH 2000, 3000 ZŁ I WIĘCEJ!

Podczas tego szkolenia nauczysz się, jak prowadzić Twoje wstępne konsultacje, aby klienci chętnie płacili za Twoją pomoc.

Zaoszczędzisz sobie wielu lat zwątpienia i frustracji, a co najważniejsze, natychmiast zwiększysz
Twoje dochody, minimum 2 lub 3 razy.

Nie, dziękuję! Chcę teraz TYLKO 2 minutowe posty.

Już Czas, Aby Zwiększyć Również Twoje Dochody, Prowadząc Skutecznie Wstępne Konsultacje!

"Zarabiam więcej i pracuję mniej. Klientka sama chciała mnie, ponieważ zrozumiała, że jestem ekspertem w rozwiązaniu jej problemu. Klientka, aż pragnie abym jej pomogła. Ja sama nie musiałam się absolutnie napracować, aby ona skorzystała z mojej pomocy. I to jest fenomen."

Renata Imbierowicz

Coach Relacji

Prowadź Wstępne Konsultacje, Wywołujące Pragnienie Skorzystania z Twoich Usług, Aby Mieć Klientów PŁACĄCYCH za Twoją Pomoc JEDNORAZOWO 2000, 3000 zł i więcej!

ZACZNIJ ZARABIAĆ WIĘCEJ, PRACUJĄC TYLKO Z KILKOMA ZMOTYWOWANYMI KLIENTAMI:

SZKOLENIE: KONSULTACJE POZYSKUJĄCE KLIENTÓW
(Wartość 5 000 PLN)

Poznasz 4 niezbędne kroki do pozyskania klienta.
Odkryjesz najważniejszy czynnik, który gwarantuje pozyskanie klienta i otrzymanie całej płatności JEDNORAZOWO, od razu "z góry".
Poznasz 7 kroków konsultacji, które muszą być bezwzględnie zachowane, aby Twoje konsultacje były skuteczne.
Ustalisz inspirującą nazwę Twojej konsultacji, aby zwiększyć ilość rezerwacji w Twoim kalendarzu.
Dowiesz się, jak podnieść Twoje ceny 2-5X, nawet jeśli masz dużą konkurencję lub Twoi klienci nie chcą płacić więcej.
Dowiesz się, jak zwiększyć Twoje dochody, nawet 10X (bez podwyższania cen), co wreszcie zdejmie tą niepewność finansową z Twoich barków.
Odkryjesz 2 formy pakietów, natychmiast zwiększające Twoje dochody, które z łatwością wykorzystasz w Twojej praktyce. 
Odkryjesz 3 negatywne przekonania, które mogą blokować Twój dostatek finansowy, aby móc je skutecznie rozpoznać i wyeliminować.
Poznasz mentalne podstawy prowadzenia skutecznych konsultacji, aby były one przyjemnym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego klienta i prowadziły do większej sprzedaży Twoich usług.
Poznasz 15 zwycięskich zasad, które zwiększą skuteczność Twoich konsultacji i ilość pozyskanych klientów.
Odkryjesz w jakich sytuacjach nie wyjawiać ceny Twojej oferty, ponieważ jeśli to zrobisz to klient i tak z niej nie skorzysta.
Dowiesz się jak sprawić, aby skorzystanie z Twojej pomocy stało się dla Twojego rozmówcy priorytetowe i aby bez zwłoki chciał zapłacić za Twoje sesje lub zabiegi.
Poznasz dokładny proces prowadzenia skutecznych konsultacji, aby oferować twoją pomoc tylko w formie pakietów i już nigdy nie sprzedawać twojego czasu na godziny.
Dowiesz się jaki jest cel każdego z 7 etapów, aby móc skontrolować, czy konsultacja przebiega prawidłowo.
Poznasz wszystkie niezbędne pytania, które powinieneś zadać podczas konsultacji, abyś z łatwością mógł pozyskać nowego klienta.
Poznasz dokładne i niezbędne zdania, które wzmocnią Twój autorytet, zbudują zaufanie klienta i sprawią, że zawsze będziesz wiedzieć co dokładnie powiedzieć i w którym momencie.
Otrzymasz sprawdzoną metodę przedstawiania ceny Twojego pakietu, aby klient z chęcią w niego inwestował, płacąc za niego w całości od razu "z góry", jeszcze przed pierwszą sesją lub zabiegiem.

BONUS #1:  Pełen Skrypt Konsultacji Pozyskującej Chętnie Płacących Klientów
(Wartość 3000 PLN)

BONUS #2:  Formuła Ustalania Ceny Pakietu, Aby Klient z Chęcią Zapłacił Jednorazowo za Całość, od Razu z Góry
(Wartość 1000 PLN)

BONUS #3:  Jak Uniknąć 3 Największych Błędów, Podczas Ustalania Ceny Twojego Pakietu
(Wartość 1000 PLN)

BONUS #4:  MENTORING CALL: Dlaczego Oferować Twoje Usługi Tylko w Formie Pakietów
(Wartość 500 PLN)

całkowita wartość = 10 500 zł

ZWIĘKSZ TWOJE DOCHODY, JUŻ DZIŚ!

NORMALNA CENA 1997

TERAZ TYLKO 197 zł!

ILOŚĆ DOSTĘPNA W PROMOCJI

Nie, dziękuję! Chcę teraz TYLKO 2 minutowe posty.

Dlaczego oferuję to szkolenie tak tanio?!.

Od kilku lat uczę coachów i terapeutów, jak pozyskiwać na ich usługi chętnie płacących klientów, dzięki czemu mogą oni znacznie zwiększyć swoje dochody i cieszyć się realizacją swoich marzeń i planów.


Od momentu, kiedy ja sam nauczyłem się, jak podczas wstępnej konsultacji wywołać w moim potencjalnym kliencie pragnienie skorzystania z mojej pomocy, moje dochody natychmiast wzrosły 12X!


Ale to nie wszystko. Moi klienci, również zaczęli osiągać lepsze rezultaty, ponieważ inwestując więcej w oczekiwane rezultaty, ich zaangażowanie było również większe.


I tego samego chcę również i dla Ciebie.


Ale, możesz teraz zapytać, skoro to szkolenie jest tak dobre i dzięki niemu zaczniesz zarabiać więcej, to dlaczego oferuję je tak tanio, skoro moi klienci płacili za tę wiedzę 1 997 zł?


Otóż, tak samo jak ja cierpiałem z powodu niskich, a co najgorsze niestabilnych dochodów, przez co musiałem ratować się pracą etatową, obecnie widzę, jak WIELU UTALENTOWANYCH coachów, terapeutów, doradców i trenerów, finansowo ledwie utrzymuje nos nad powierzchnią wody.


Bez wystarczających dochodów ich życie to ciągła niepewność i frustracja. Kiedy oni nie zarabiają, to nie tylko cierpi ich życie zawodowe, ale również powstają nieporozumienia w rodzinie i związkach.


Kiedy nie zarabiają, a każdy rachunek do zapłacenia napawa ich lękiem, a nieprzewidziany wydatek powoduje ścisk w żołądku, to bez wystarczających dochodów ich poczucie wartości stacza się w dół i często rezygnują z pracy swoich marzeń, czyli pomagania swoim klientom.


Kiedy oni rezygnują, to tracimy my wszyscy. Tracą ich potencjalni klienci, którzy obecnie cierpią i nie wiedzą, jak pozbyć się swojego problemu.


Tracę również i ja, ponieważ jeśli te utalentowane osoby, zawczasu zrezygnują i ratować się będą pracą etatową, a co gorsza całkowicie zrezygnują myśląc, że z tego to się nie da wyżyć, to nigdy nie skorzystają z moich innych szkoleń.


To są właśnie prawdziwe powody, aby to szkolenie dostało się do jak największej grupy osób, która chce pomagać innym, zarabiając przy tym wynagrodzenie, na które zasługują!


Aby tak się stało, w pierwszej kolejności NIEZBĘDNE jest opanowanie umiejętności wywołania pragnienia, skorzystania z oferowanych usług i pomocy. 


Jeśli i Ty chcesz się tego nauczyć, aby zwiększyć Twoje dochody i wreszcie otrzymywać wynagrodzenia na które zasługujesz, to w tym momencie Twoja inwestycja nie wynosi 1997 zł, a JEDYNE 197 zł.


W tym momencie otrzymujesz ode mnie, aż 90% zniżki na wiedzę, dzięki której natychmiast POZYSKASZ CHĘTNIE PŁACĄCYCH KLIENTÓW.


Nie zastanawiaj się. Zacznij już teraz, korzystając z tej możliwości.


Decyzja należy do Ciebie, czy nadal chcesz wegetować, sprzedając Twój czas na godziny i z lękiem zaglądać na Twój rachunek bankowy, czy chcesz zarabiać 5000, 10 000, 20 000 zł, a nawet i więcej, pracując tylko z kilkoma, zmotywowanymi klientami miesięcznie.


Twoje życie... TWÓJ WYBÓR!


Jeśli chcesz zwiększyć Twoje dochody i poczuć zadowolenie z pracy, jak również bezpieczeństwo finansowe, to kliknij zielony przycisk poniżej i już za chwilę otrzymasz dostęp do szkolenia "Konsultacje Pozyskujące Klientów".

Czy ty również tak chcesz?

Kiedy już wiesz, jak prowadzić wstępne konsultacje w prosty, ale jednocześnie skuteczny sposób, Twoje dochody natychmiast wzrosną, a wraz z nimi poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie z pracy, którą wykonujesz. Nie czekaj. Dołącz już teraz!

ABY PRZYSPIESZYĆ TWOJE FINANSOWE REZULTATY

Wszystko, co otrzymasz kiedy dołączysz do szkolenia...

Poznasz 4 niezbędne kroki do pozyskania klienta.
Odkryjesz najważniejszy czynnik, który gwarantuje pozyskanie klienta i otrzymanie całej płatności od razu "z góry".
Poznasz 7 kroków konsultacji, które muszą być bezwzględnie zachowane, aby Twoje konsultacje były skuteczne.
Ustalisz inspirującą nazwę Twojej konsultacji, aby zwiększyć ilość rezerwacji w Twoim kalendarzu.
Dowiesz się, jak podnieść Twoje ceny 2-5X, nawet jeśli masz dużą konkurencję lub Twoi klienci nie chcą płacić więcej.
Dowiesz się, jak zwiększyć Twoje dochody, nawet 10X (bez podwyższania cen), co wreszcie zdejmie tą niepewność finansową z Twoich barków.
Odkryjesz 2 formy pakietów, natychmiast zwiększające Twoje dochody, które z łatwością wykorzystasz w Twojej praktyce. 
Odkryjesz 3 negatywne przekonania, które mogą blokować Twój dostatek finansowy, aby móc je skutecznie rozpoznać i wyeliminować.
Poznasz mentalne podstawy prowadzenia skutecznych konsultacji, aby były one przyjemnym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego klienta i prowadziły do większej sprzedaży Twoich usług.
Poznasz 15 zwycięskich zasad, które zwiększą skuteczność Twoich konsultacji i ilość pozyskanych klientów.
Odkryjesz w jakich sytuacjach nie wyjawiać ceny Twojej oferty, ponieważ jeśli to zrobisz to klient i tak z niej nie skorzysta.
Dowiesz się jak sprawić, aby skorzystanie z Twojej pomocy stało się dla Twojego rozmówcy priorytetowe i aby bez zwłoki chciał zapłacić za Twoje sesje lub zabiegi.
Poznasz dokładny proces prowadzenia skutecznych konsultacji, aby oferować twoją pomoc tylko w formie pakietów i już nigdy nie sprzedawać twojego czasu na godziny.
Dowiesz się jaki jest cel każdego z 7 etapów, aby móc skontrolować, czy konsultacja przebiega prawidłowo.
Poznasz wszystkie niezbędne pytania, które powinieneś zadać podczas konsultacji, abyś z łatwością mógł pozyskać nowego klienta.
Poznasz dokładne i niezbędne zdania, które wzmocnią Twój autorytet, zbudują zaufanie klienta i sprawią, że zawsze będziesz wiedzieć co dokładnie powiedzieć i w którym momencie.
Otrzymasz sprawdzoną metodę przedstawiania ceny Twojego pakietu, aby klient z chęcią w niego inwestował, płacąc jednorazowo w całości od razu "z góry", jeszcze przed pierwszą sesją lub zabiegiem.

Nie, dziękuję! Chcę teraz TYLKO 2 minutowe posty.

DODATKOWO OTRZYMUJESZ WRAZ ZE SZKOLENIEM WSPANIAŁE BONUSY!

bonus #1

Pełen Skrypt Wstępnej Konsultacji Pozyskującej Chętnie Płacących Klientów

(WARTOŚĆ 3000 ZŁ)

Jak już wiesz, większość coachów i terapeutów sprzedaje swój czas na godziny, ponieważ nie umieją prowadzić konsultacji. Więc, aby prowadzenie konsultacji było dla Ciebie łatwe i przyjemne, otrzymujesz ode mnie mój sprawdzony i skuteczny skrypt, dzięki któremu będziesz wiedzieć, co dokładnie powiedzieć podczas konsultacji i jakie konkretne pytanie zadać w danym momencie. 

bonus #2

Formuła Ustalania Ceny Pakietu, Aby Klient z Chęcią Zapłacił za Całość od Razu "z Góry"

(WARTOŚĆ 1000 ZŁ)

Pomyśl tylko. Jeśli klient płaci Ci jednorazowo "z góry" za cały pakiet sesji lub zabiegów, nie tylko zwiększa swoje szanse na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, ale również Ty dzięki temu masz zapewniony dochód. Aby jednak tak się stało, najpierw musisz tak skonstruować cenę, aby klient bez wahania wybrał płatność jednorazową. I dzięki mojej formule, którą wykorzystasz stanie się to dla Ciebie możliwe.

bonus #3

Jak Uniknąć 3 Największych Błędów, Podczas Ustalania Ceny Twojego Pakietu

(WARTOŚĆ 1000 ZŁ)

Większość wspaniałych coachów i terapeutów, którzy pomagają swoim klientom ZANIŻA SWOJE DOCHODY, nie tylko przez sprzedawanie swojego czasu na godziny, ale również przez błędy, podczas ustalania ceny swojego pakietu. Dzięki temu nagraniu, Ty tych błędów unikniesz i ustalisz cenę Twojego pakietu, którą będziesz z radością i pewnością siebie, prezentować Twoim klientom

bonus #4

MENTORING CALL: Dlaczego Oferować Twoje Usługi Tylko w Formie Pakietów

(WARTOŚĆ 500 ZŁ)

Blokada, że "ja nie mogę lub nie powinienem oferować pakietów, aby nie być negatywnie postrzeganym" lub "uczyli mnie, że jeśli klient ma przyjść, to przyjdzie", ładnie i nobliwie brzmi, ale niestety powoduje mnóstwo frustracji i niepewność finansową. Odkryj, dlaczego powinieneś oferować Twoje usługi TYLKO w FORMIE PAKIETÓW, nawet jeśli pracujesz na poziomie energetycznym, emocjonalnym lub duchowym

TAK, to wszystko, za JEDYNE 197 zł!*

*Cena szkolenia może ulec zmianie, bez wcześniejszej zapowiedzi.

Daję Ci dostęp do tego szkolenia w tak śmiesznie niskiej cenie, ponieważ wiem, jak to jest kiedy brakuje klientów. Wiem, jak to jest kiedy każdy nieprzewidziany wydatek powoduje skurcz żołądka. Kiedy odczuwasz roztrzęsienie i mdłości, kiedy zbliża się pora zapłaty rachunków, a na koncie masz tylko 300 zł.

Dokładnie pamiętam, jak podle się czułem, kiedy musiałem z braku wystarczających dochodów, podjąć pracę, jako kierowca.

Wiem, jak blisko byłem tego, aby się poddać i zrezygnować z moich marzeń. Wieczna niepewność i lęk, o przetrwanie napełniał mnie goryczą i dławiącą frustracją.

I oferując Ci teraz dostęp do tego szkolenia w tak niskiej cenie, ponieważ chcę, abyś Ty mógł tego uniknąć.

Masz wiele do zaoferowania!

Dlatego dzielę się teraz moją wiedzą, abyś Ty mógł uniknąć tych wszystkich frustracji, a zdobywanie dobrze płacących, za Twoją pomoc klientów, stało się dla Ciebie łatwe i przyjemnie.

Pozyskiwanie klientów, którzy chętnie płacili jednorazowo za moją pomoc 3000, 5000 i 7000 zł, w 100% zawdzięczam skutecznie prowadzonym wstępnym konsultacjom. Jeśli ja mogłem się tego nauczyć, to i Ty również, możesz to zrobić.

Wewnątrz tego szkolenia, otrzymasz całą moją wiedzę z zakresu prowadzenia wstępnych konsultacji, aby natychmiast zwiększyć Twoje dochody.

JEŚLI ZATEM CHCESZ ZAKOŃCZYĆ FINANSOWE ZMAGANIA I ZAPEWNIĆ SOBIE WYŻSZE DOCHODY, TO OBIECUJĘ CI, ŻE PROWADZENIE WSTĘPNYCH KONSULTACJI WYWOŁUJĄCYCH PRAGNIENIE SKORZYSTANIA Z TWOJEJ POMOCY JEST NAJSZYBSZĄ DO TEGO DROGĄ!

moja 100% gwarancja dla ciebie

Abyś mógł spokojnie spać w nocy!

Teraz chwila prawdy... Ponieważ nadal jesteś na tej stronie i czytasz te informacje, świadczy o tym, że szukasz sposobu, aby zwiększyć Twoje dochody, jak również zapewnić sobie ich przewidywalność.


Ale...


Może wciąż siedzisz okrakiem na płocie i nie możesz się do końca zdecydować, czy dać sobie szansę na lepsze życie.


Może czujesz niepewność, lęk lub w głowie jakiś Troll Ci podpowiada, że poczekaj, może samo się coś zmieni.

 

Rozumiem. Kiedyś również i mnie taki Troll atakował.


I jest jedyna droga, aby przekonać się czy dzięki wstępnym konsultacjom, podczas których wywołasz pragnienie skorzystania z Twojej pomocy, naprawdę znacząco zwiększysz swoje dochody...


Nie... nie będzie to czekanie, aż samo się coś zmieni.


Będzie to Twoje działanie i inwestycja, dzięki którym stanie się to możliwe!


I aby ściągnąć ciężar z Twoich barków i tę niepewność, dotyczącą inwestycji (szczególnie, jeśli już wcześniej zainwestowałeś w szkolenia, które były niewypałem) otrzymujesz moją 100% gwarancję satysfakcji.

100% gwarancja satysfakcji

Moim celem jest, abyś zwiększył Twoje dochody, dzięki czemu zyskasz stabilność finansową, jak również i zadowolenie z pracy, którą wykonujesz.

Gwarantuję, że moje szkolenie Ci w tym pomoże i osiągniesz ważne dla Ciebie rezultaty, pod warunkiem, że wykorzystasz tę wiedzę i zastosujesz ją w praktyce.

Abyś jednak poczuł się bezpiecznie inwestując Twoje pieniądze, podczas zakupu szkolenia, otrzymujesz 30 DNIOWĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.

Jeśli sumiennie zastosujesz wiedzę i przedstawione metody ze szkolenia “KONSULTACJE POZYSKUJĄCE KLIENTÓW” i nie pozyskasz klientów, płacących za Twoją pomoc, to napisz do mnie na: info@kliencinazyczenie.pl w okresie do 30 dni od daty rozpoczęcia szkolenia, a otrzymasz 100% zwrot.

Robię to dlatego, aby decyzja, odnośnie inwestycji była dla Ciebie łatwa, ponieważ wiem, jak dzięki niej pozytywnie zmieni się Twój biznes i Twoja finansowa przyszłość.

Dla przypomnienia, wszystko co jest Ci teraz potrzebne, aby natychmiast zwiększyć Twoje dochody i zadowolenie z Twojej pracy...

ZACZNIJ ZARABIAĆ WIĘCEJ, PRACUJĄC TYLKO Z KILKOMA ZMOTYWOWANYMI KLIENTAMI:

SZKOLENIE: KONSULTACJE POZYSKUJĄCE KLIENTÓW
(Wartość 5 000 PLN)

Poznasz 4 niezbędne kroki do pozyskania klienta.
Odkryjesz najważniejszy czynnik, który gwarantuje pozyskanie klienta i otrzymanie całej płatności JEDNORAZOWO, od razu "z góry".
Poznasz 7 kroków konsultacji, które muszą być bezwzględnie zachowane, aby Twoje konsultacje były skuteczne.
Ustalisz inspirującą nazwę Twojej konsultacji, aby zwiększyć ilość rezerwacji w Twoim kalendarzu.
Dowiesz się, jak podnieść Twoje ceny 2-5X, nawet jeśli masz dużą konkurencję lub Twoi klienci nie chcą płacić więcej.
Dowiesz się, jak zwiększyć Twoje dochody, nawet 10X (bez podwyższania cen), co wreszcie zdejmie tą niepewność finansową z Twoich barków.
Odkryjesz 2 formy pakietów, natychmiast zwiększające Twoje dochody, które z łatwością wykorzystasz w Twojej praktyce. 
Odkryjesz 3 negatywne przekonania, które mogą blokować Twój dostatek finansowy, aby móc je skutecznie rozpoznać i wyeliminować.
Poznasz mentalne podstawy prowadzenia skutecznych konsultacji, aby były one przyjemnym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego klienta i prowadziły do większej sprzedaży Twoich usług.
Poznasz 15 zwycięskich zasad, które zwiększą skuteczność Twoich konsultacji i ilość pozyskanych klientów.
Odkryjesz w jakich sytuacjach nie wyjawiać ceny Twojej oferty, ponieważ jeśli to zrobisz to klient i tak z niej nie skorzysta.
Dowiesz się jak sprawić, aby skorzystanie z Twojej pomocy stało się dla Twojego rozmówcy priorytetowe i aby bez zwłoki chciał zapłacić za Twoje sesje lub zabiegi.
Poznasz dokładny proces prowadzenia skutecznych konsultacji, aby oferować twoją pomoc tylko w formie pakietów i już nigdy nie sprzedawać twojego czasu na godziny.
Dowiesz się jaki jest cel każdego z 7 etapów, aby móc skontrolować, czy konsultacja przebiega prawidłowo.
Poznasz wszystkie niezbędne pytania, które powinieneś zadać podczas konsultacji, abyś z łatwością mógł pozyskać nowego klienta.
Poznasz dokładne i niezbędne zdania, które wzmocnią Twój autorytet, zbudują zaufanie klienta i sprawią, że zawsze będziesz wiedzieć co dokładnie powiedzieć i w którym momencie.
Otrzymasz sprawdzoną metodę przedstawiania ceny Twojego pakietu, aby klient z chęcią w niego inwestował, płacąc za niego w całości od razu "z góry", jeszcze przed pierwszą sesją lub zabiegiem.

BONUS #1:  Pełen Skrypt Konsultacji Pozyskującej Chętnie Płacących Klientów
(Wartość 3000 PLN)

BONUS #2:  Formuła Ustalania Ceny Pakietu, Aby Klient z Chęcią Zapłacił Jednorazowo za Całość, od Razu z Góry
(Wartość 1000 PLN)

BONUS #3:  Jak Uniknąć 3 Największych Błędów, Podczas Ustalania Ceny Twojego Pakietu
(Wartość 1000 PLN)

BONUS #4:  MENTORING CALL: Dlaczego Oferować Twoje Usługi Tylko w Formie Pakietów
(Wartość 500 PLN)

całkowita wartość = 10 500 zł

ZWIĘKSZ TWOJE DOCHODY, JUŻ DZIŚ!

NORMALNA CENA 1997

TERAZ TYLKO 197 zł!

ILOŚĆ DOSTĘPNA W PROMOCJI

Nie, dziękuję! Chcę teraz TYLKO 2 minutowe posty.

potrzebujesz więcej informacji?

tutaj znajdziesz odpowiedź  na najczęściej zadawane pytania:

Jeśli masz jakieś pytanie...

zanim dołączysz do szkolenia "KONSULTACJE POZYSKUJĄCE klientów"

Poniżej znajdziesz listę, najczęściej zadawanych pytań, odnośnie uczestnictwa w szkoleniu. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie lub wątpliwość, to napisz do mnie na info@kliencinazyczenie.pl, aby uzyskać niezbędne informacje. Oki?

Dlaczego właśnie powinienem zainwestować w to szkolenie. Czym ono różni się od pozostałych na rynku?

Tak, jest wiele szkoleń, które uczą, jak pozyskiwać klientów. One wszystkie obiecują wspaniałe rezultaty, więc dlaczego to szkolenie jest inne?

Ponieważ nie wszystkie metody zdobywania klientów, są właściwe, jeśli mamy do czynienia z terapią, coachingiem lub innymi metodami, dzięki którym klient doświadcza transformacji życia, zdrowia, relacji lub osiągnięć biznesowych.

Większość szkoleń zdobywania klientów, prowadzona jest przez trenerów sprzedaży, czyli osoby, które z coachingiem lub usługami terapeutycznymi nie miały nic nigdy wspólnego.

I dlatego, że nie znają oni specyfiki pracy coacha, terapeuty, doradcy lub trenera, to nie znają również mentalności klientów, którzy są na zakręcie życiowym i szukają w tym momencie pomocy.

Więc, jeśli cały proces pozyskiwania klienta będzie prowadzony, bez uwzględnienia jego delikatnej specyfiki i głębokich potrzeb, to nie tylko będzie nieskuteczny, ale nawet może pozostawić złą opinię o Twojej osobie na długie lata (a tego z całą pewnością nie chcesz!).

To szkolenie jest TYLKO DLA COACHÓW, TERAPEUTÓW, DORADCÓW I TRENERÓW, którzy wspierają swoich klientów w osiągnięciu ważnej dla nich transformacji i opiera się na mojej autorskiej metodzie prowadzenia konsultacji, dzięki której Twój kalendarz będzie zapełniony chętnie płacącymi klientami.

Czy to szkolenie jest dla mnie, jeśli dopiero zaczynam moją praktykę?

Wielu coachów, terapeutów, doradców lub trenerów, popełniło wiele błędów, straciło wiele czasu i pieniędzy, zanim nauczyli się jak prawidłowo prowadzić konsultacje. Wielu z nich przeżyło miesiące, a nawet i lata zarabiając poniżej swoich możliwości i zamartwiając się o swoją przyszłość.

Więc, jeśli dopiero zaczynasz, to jesteś w dobrym miejscu, ponieważ masz okazję zacząć Twój biznes w prawidłowy sposób. Od razu możesz dobrze zarabiać i uzyskać stabilne dochody.

Dla kogo to szkolenie nie jest przeznaczone?

To szkolenie nie jest przeznaczone dla coachów, terapeutów, doradców i trenerów, którzy nie są w stanie pomóc swoim klientom w osiągnięciu ważnych dla nich rezultatów lub poprawy w zakresie zdrowia, finansów, relacji lub wyglądu i ich głównym celem jest utrzymanie swojego klienta, jak najdłużej, licząc tylko na zysk ze sprzedaży jak największej ilości sesji.

Jak szybko mogę spodziewać się zwiększenia moich dochodów?

Twoje dochody wzrosną natychmiast, kiedy wykonasz ćwiczenia zawarte w tym szkoleniu, opanujesz proces prowadzenia konsultacji według mojej metody i zastosujesz ją według moich instrukcji, podczas wstępnej rozmowy z Twoimi potencjalnymi klientami.

Czego mogę się spodziewać, kiedy dołączę do szkolenia?

Natychmiast po dokonaniu płatności za Twoje szkolenie, otrzymasz wiadomość e-mail wraz z Twoimi danymi dostępowymi do platformy szkoleniowej, gdzie uzyskasz dostęp do całego szkolenia wraz z bonusami.

Po pierwszym zalogowaniu, dostęp do platformy i Twojego szkolenia jest Ci przyznawany BEZTERMINOWO. Korzystasz tak długo, jak masz ochotę i potrzebę.

Jeśli nie będę zadowolony ze szkolenia, czy otrzymam zwrot pieniędzy?

Wraz ze szkoleniem otrzymujesz moją 30 dniową, 100% gwarancję satysfakcji. Więc, jeśli stosując metody i wiedzę zawartą w tym szkoleniu nie zwiększysz Twoich dochodów, to otrzymasz pełny zwrot zainwestowanej kwoty. Wystarczy, że napiszesz do mnie na info@kliencinazyczenie.pl, że rezygnujesz ze szkolenia.

Chcę jednocześnie Ci przypomnieć, że szkolenie jest tak skonstruowane, abyś z łatwością zaczął prowadzić konsultacje pozyskujące klientów. Ale nie osiągniesz żadnych efektów, jeśli tylko zainwestujesz w to szkolenie z nadzieją, że wszystko samo się zrobi.

Nie. Tak niestety nie będzie. Więc, jeśli jesteś osobą, która odkłada szkolenia na półkę i nic nie robi, a później narzeka, że były one "do bani", to proszę Cię... zaoszczędź sobie rozczarowania i wydaj swoje pieniądze, gdzie indziej.

Czy nie zrobię krzywdy moim klientom / pacjentom, kiedy zacznę oferować pakiety, zamiast pojedynczych sesji lub zabiegów?

Dziękuję za to pytanie i za troskę o Twoich klientów / pacjentów.

Odpowiedź brzmi, że oferując pakiety Twoich usług pomagasz Twoim klientom osiągnąć ważne dla nich rezultaty. Dzieje się tak, ponieważ jeśli Twój klient zainwestuje w Twoją pomoc to wzrasta jego motywacja do pracy, jak również stawia się na kolejne umówione terminy, więc jesteś w stanie przeprowadzić z nim niezbędne sesje, procesy lub zabiegi.

Czy prowadząc konsultacje Twoją metodą i oferując pakiety nie będę brzmiał jak tani sprzedawca lub naciągacz?

Konsultacja jest tak skonstruowana, że Twój potencjalny klient będzie czuł się bezpiecznie, jak podczas rozmowy z najlepszym przyjacielem. Będzie czuł się wysłuchany, bez oceny i krytyki i jeśli będziesz w stanie pomóc mu rozwiązać jego problem, to dopiero wówczas zaoferujesz swoją pomoc w sposób, który wywołuje wdzięczność i nadzieję u Twojego rozmówcy. 

Jak długo będę miał dostęp do szkolenia?

Tak wiem, że inni trenerzy ograniczają dostęp czasowy do zakupionego szkolenia, co wydaje mi się niekoniecznie fair. Aby Cię zatem uspokoić... Twój dostęp jest BEZTERMINOWY. Zawsze możesz wrócić do szkolenia i skorzystać z jego treści, jak również dołączonych materiałów, które pomogą Ci w zwiększeniu Twoich dochodów.

Jak długo dostępna będzie cena promocyjna?

Za to szkolenie moi klienci płacili 1997 zł, które teraz jest dla Ciebie dostępne za jedyne 197 zł.

I jeśli mam być szczery, to mogę zakończyć tę promocję już jutro, pojutrze lub za kilka dni. Więc nie czekaj, jeśli chcesz zwiększyć Twoje dochody i pracować z klientami, którzy chętnie zapłacą za Twoją pomoc i wsparcie. Jeśli chcesz osiągnąć bezpieczeństwo finansowe i  zadowalające dochody z pracy, którą kochasz, to nie czekaj. Zabezpiecz swoją finansową przyszłość już TERAZ!

Czy otrzymam fakturę za zakup szkolenia?

Zdecydowanie TAK! Dane do FV wypełnisz na stronie zamówienia i zostanie ona wysłana automatycznie na Twojego e-maila, po dokonaniu płatności.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Kwota inwestycji jest tak niewielka, że system płatności PayU nie umożliwia mi zaoferowania takiego rozwiązania. Aby umożliwić płatność ratalną 0%, kwota zakupu musi wynosić minimum 300 zł.

Prowadzę firmę usługową typu: krawiec, fryzjer, mechanik itp i szukam metod, jak pozyskać więcej klientów. Czy zatem to szkolenie jest dla mnie odpowiednie?

To szkolenie jest dedykowane tylko i wyłącznie dla coachów, terapeutów, trenerów i specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy pomagają dokonać transformacji swoich klientów w zakresie ich zdrowia, wyglądu, biznesu, dochodów lub relacji.

Więc, jeśli prowadzisz firmę typowo usługową, to bardzo dziękuję Ci za zainteresowanie, ale to szkolenie nie będzie dla Ciebie trafną inwestycją.

Ok, nadszedł już czas, aby zakończyć Twoje zmagania i uzyskać dochody, zapewniające Tobie i Twojej rodzinie, wymarzony standard życia, prowadząc skutecznie wstępne konsultacje pozyskujące klientów. Dołącz teraz za JEDYNE 197 zł.

ZWIĘKSZ TWOJE DOCHODY, JUŻ DZIŚ!

NORMALNA CENA 1997

TERAZ TYLKO 197 zł!

ILOŚĆ DOSTĘPNA W PROMOCJI

Nie, dziękuję! Chcę teraz TYLKO 2 minutowe posty.

Nota końcowa: Powzięte zostały wszelkie sposoby, aby dokładnie opisać możliwości i wartość oferowanego szkolenia. Przykłady uzyskiwanych dochodów, nie stanowią gwarancji ich uzyskania przez wszystkich uczestników, kończących szkolenie. Sukces każdej osoby, kończącej szkolenie i wysokość uzyskiwanych przez nią dochodów, zależny jest od jej własnego zaangażowania, wiedzy zawodowej i etyki pracy. Jeśli szukasz złotego środka, który pozwoli Ci mieć więcej klientów i satysfakcjonujące dochody, bez własnej pracy i zaangażowania, to wydaj swoje pieniądze gdzie indziej, ponieważ to szkolenie nie jest dla Ciebie. Pamiętaj, że nawet mając wiedzę, jeśli nie podejmiesz żadnego działania, aby ją wdrożyć, to Twoje osiągane rezultaty również się nie zmienią. Miej na uwadze również fakt, że każde przedsięwzięcie biznesowe niesie ze sobą, oprócz spodziewanych dochodów, również i zagrożenia, więc każdą decyzję związaną z Twoją działalnością, podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Jeśli jesteś osobą otwartą na nową wiedzę, wskazówki i coaching, dzięki którym ja sam zwiększyłem moje dochody, jak również moi klienci, co pozwoliło nam stworzyć komfortowe życie i wykorzystasz je podczas Twojej pracy starannie i z zaangażowaniem, to zapraszam Cię serdecznie do udziału w szkoleniu "KONSULTACJE POZYSKUJĄCE KLIENTÓW".

© 2024 Klienci na Życzenie - Robert Oliński - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu

UKOŃCZONE W 75%...

PODAJ TERAZ IMIĘ I ADRES EMAIL, ABY PRZEJŚĆ DALEJ

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się jak przyciągać na Twoje usługi klientów, zwiększyć dochody i zbudować stabilny finansowo biznes, oraz uzyskać dostęp do szkolenia. Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Nie wysyłamy spamu. Poznaj jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Close