fbpx

Dla coachów, terapeutów, trenerów i doradców, którzy chcą zarabiać kilka razy więcej...


Odkryj, Jak Wykorzystując "Krzywą Wzbudzenia Pragnienia", Pozyskać Klientów na Twój Coaching, Terapię Lub Usługi Eksperckie i z Łatwością Zarabiać 10 - 20 Tys. Miesięcznie!

(Bez Tracenia Czasu Na Darmowe Sesje Coachingowe, Obniżania Cen lub Wykańczającej Pracy od Świtu do Nocy)

Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona, więc zarezerwuj Twoje miejsce, JUŻ TERAZ!

Robert Oliński

Robert uczy coachów, terapeutów, doradców 
i ekspertów, jak pozyskiwać na ich usługi chętnie płacących klientów, aby mogli oni zarabiać 10-20 tys. miesięcznie, pracując tylko z kilkoma klientami.

Podczas tego szkolenia poznasz:

Najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby pozyskać na Twoje usługi klientów, którzy CHĘTNIE ZAPŁACĄ za Twoją pomoc
– bez lat budowania Twojej marki osobistej, zdobywania kolejnych certyfikatów lub dyplomów!
Jak wykorzystać "krzywą wzbudzenia pragnienia", aby klienci bez wahania inwestowali w Twoje wsparcie, dzięki czemu zapewnisz sobie stabilne i przewidywalne dochody...
Sprawdzony sekret pokonania wahania przed inwestycją
 w Twoją pomoc, który pozwoli Ci na łatwą sprzedaż Twoich usług
i wsparcia, za które klient z radością zapłaci...
5 fatalnych błędów, popełnianych nawet przez doświadczonych coachów i terapeutów, które skazują ich na pracę za niskie wynagrodzenie i powodują wieczny niedostatek finansowy 
i jak je zmienić, aby klienci chętnie płacili więcej za Twoją pomoc...

UWAGA! Ilość miejsc na tym darmowym szkoleniu jest ograniczona i szybko się zapełniają. Nie czekaj więc i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Zapisując się, akceptujesz regulamin, jak również wyrażasz zgodę na zapis na listę mailingową/newsletter firmy Klienci na Życzenie - Robert Oliński, od której otrzymywać będziesz darmowe informacje i strategie, jak skutecznie przyciągać i pozyskiwać klientów, aby osiągnąć stabilne dochody, jak również oferty i promocje szkoleń, za co w zamian otrzymasz bezpłatny dostęp do szkolenia webinarowego. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp do szkolenia za 297 zł brutto, pisząc na adres: info@kliencinazyczenie.pl.

© 2024 Klienci na Życzenie - Robert Oliński - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu

Zapraszam, Robert Oliński

Podaj TERAZ Twoje imię i adres e-mail, aby zarezerwować Twoje miejsce...

Zapisując się, akceptujesz regulamin, jak również wyrażasz zgodę na zapis na listę mailingową/newsletter firmy Klienci na Życzenie - Robert Oliński, od której otrzymywać będziesz darmowe informacje i strategie, jak skutecznie przyciągać i pozyskiwać klientów, aby osiągnąć stabilne dochody, jak również oferty i promocje szkoleń. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera/na listę mailingową, możesz otrzymać możliwość zakupu szkolenia za 297 zł brutto, bez podawania w formularzu zapisu swoich danych, tj. imienia i adresu e-mail, pisząc na adres: info@kliencinazyczenie.pl.

Close