fbpx

Zaprasza Robert Oliński

197 BEZPŁATNE 3 DNIOWE MINI SZKOLENIe...

Poznaj, Jak Natychmiast Wzbudzić Zainteresowanie Twoim Coachingiem Lub Terapią, Aby Szybko Pozyskać Klientów, Którzy z Chęcią Zapłacą za Twoją Pomoc, Bez Tracenia Czasu i Wyrzucania Pieniędzy na Kolejne Dyplomy Lub Certyfikaty...

Nawet jeśli dopiero zaczynasz lub dotychczasowe działania są całkowicie nieskuteczne!

Jeśli wciąż tłumaczysz, czym się zajmujesz, jako coach, terapeuta, trener lub doradca, ale nie przynosi to płatnych klientów...

Jeśli nie możesz znaleźć klientów, pomimo ciągłego wstawiania postów, filmów lub rolek na IG, FB i TikTok...


To znak, że jesteś "NIEWIDOCZNY" dla potencjalnych klientów.

A nadal będąc "niewidocznym" będziesz BEZ PIENIĘDZY!

I ponieważ, ja sam po skończeniu dobrej uczelni i uzyskaniu dyplomu hipnoterapeuty, musiałem z braku klientów i dochodów zatrudnić się, jako kierowca... to teraz chcę Ci pomóc zarabiać na Twojej pasji, bez tracenia cennego czasu na nieskuteczne strategie.

Podczas tego mini szkolenia e-mail:

Odkryjesz największy błąd popełniany nawet przez doświadczonych coachów, terapeutów, trenerów i doradców, który powoduje brak dochodów i wieczną walkę o klientów i jak go wyeliminować.
Poznasz jedyną i najważniejszą rzecz, dzięki której wyróżnisz się pośród konkurencji i zaczniesz przyciągać chętnie płacących za Twoją pomoc klientów.
Dowiesz się, jak skutecznie tłumaczyć to, czym się zajmujesz lub jak pomagasz, aby z łatwością pozyskiwać klientów na Twój coaching lub terapię.
Poznasz, co musisz oferować, aby zacząć zarabiać 10-20 tyś. miesięcznie, a nawet i więcej, pracując tylko z kilkoma zmotywowanymi klientami.
Otrzymasz 30-sekundowy "test", dzięki któremu sprawdzisz, czy będziesz mieć klientów, którzy chętnie skorzystają z Twojej pomocy.

Nie Czekaj! Zapisz się już teraz na to mini szkolenie, aby wreszcie zacząć zarabiać na Twojej pasji!

© 2024 Klienci na Życzenie - Robert Oliński - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu

Zapraszam serdecznie, Robert Oliński

Zapisz się, aby dowiedzieć się, jak szybko przyciągnąć klientów...

Wpisz poniżej Twoje Imię i adres e-mail, na który ma być wysłane szkolenie.

Zapisując się, akceptujesz regulamin, jak również wyrażasz zgodę na zapis na listę mailingową/newsletter firmy Klienci na Życzenie - Robert Oliński, od której otrzymywać będziesz darmowe informacje i strategie, jak skutecznie przyciągać i pozyskiwać klientów, aby osiągnąć stabilne dochody, jak również oferty i promocje szkoleń, za co w zamian otrzymasz dostęp do szkolenia. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp do szkolenia za 297 zł brutto, pisząc na adres: info@kliencinazyczenie.pl.

Close