fbpx

DOŁĄCZ ZA JEDYNE 197 27 ZŁ:

Szkolenie dla coachów i terapeutów, którzy chcą zarabiać 10 tyś - 20 tyś i więcej:

Jak Skutecznie POZYSKAĆ KLIENTÓW na Twój Coaching Lub Terapię, Aby Zarabiać 10 Tyś - 20 Tyś Miesięcznie, Bez Tracenia Czasu Na Darmowe Sesje Coachingowe, Pracy od Świtu do Nocy Lub Stosowania Nieetycznych Taktyk Sprzedażowych! 

Monday

January

01

1999

at

10:00 AM

(czasu PL)

Dołącz Do Szkolenia i Dowiedz Się, Jak Szybko Zacząć Zarabiać 10 Tyś i Więcej Robiąc To, Co Kochasz!

TERAZ TYLKO 197 27 ZŁ

Czas zakończyć korzystanie z nieskutecznych metod i podążanie za tłumem...

NADSZEDŁ TWÓJ CZAS, ABY WYDOSTAĆ SIĘ Z WIĘZIENIA NISKICH DOCHODÓW I ZACZĄĆ ZARABIAĆ!

Podczas tego szkolenia poznasz sprawdzoną i skuteczną metodę oferowania Twoich usług, dzięki której zaczniesz zarabiać więcej, jednocześnie mając więcej czasu dla siebie i Twojej rodziny!

Ta wiedza zmieni twój biznes, jak również dochody, już na zawsze!

Podczas tego szkolenia poznasz:

Jak wykorzystać "krzywą wzbudzenia pragnienia", aby zarabiać 10 tyś - 20 tyś i więcej, pracując tylko z kilkoma zmotywowanymi klientami miesięcznie, z którymi praca będzie dla Ciebie przyjemnością
Skuteczną metodę przedstawiania Twojej oferty, dzięki której Twój potencjalny klient zrozumie wartość Twojego wsparcia i pomocy, za które z radością i bez wahania zapłaci.
5 fatalnych błędów, popełnianych nawet przez doświadczonych coachów i terapeutów, które skazują ich na pracę za niskie wynagrodzenie i powodują wieczny niedostatek finansowy i jak je zmienić, aby klienci chętnie płacili więcej za Twoją pomoc
Sprawdzony sekret pokonania wahania przed inwestycją w Twoją pomoc, który pozwoli Ci na łatwą sprzedaż Twoich usług i wsparcia, za które klient z radością zapłaci od razu z góry 2 tyś - 5 tyś, a nawet i więcej
Dodatkowo otrzymasz bonus: Checklista Skutecznej Konsultacji, która pomoże Ci zawrzeć wszystkie niezbędne elementy wstępnej rozmowy z klientami, które zainspirują ich do podjęcia decyzji i inwestycji w uzyskanie Twojej pomocy 

DOSTĘP TYLKO 197 27 ZŁ

Sprawy Organizacyjne, Czyli Kiedy, Gdzie i Jak...

Monday

January

01

1999

at

10:00 AM

(czasu PL)

Szkolenie "Pozyskuj Chętnie Płacących Klientów" prowadzone będzie na żywo on-line i będzie trwać 90 - 120 minut.

Szkolenie odbywać się będzie na platformie ZOOM. 

Link do szkolenia dostępny będzie po dokonaniu płatności, jak również przesłany zostanie w przypominających wiadomościach e-mail.

Szkolenie będzie nagrywane, więc jeśli nie będzie Cię na żywo, to po szkoleniu otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do obejrzenia filmu.

Bądź jednak na żywo i pozostań do samego końca, aby otrzymać Checklistę Skutecznej Konsultacji, która pomoże Ci zawrzeć wszystkie niezbędne elementy wstępnej rozmowy z klientami, które zainspirują ich do podjęcia decyzji i inwestycji w uzyskanie Twojej pomocy.

DOŁĄCZ, JEŚLI CHCESZ dowiedzieć się, jak inni OSIĄgają TAKIE REZULTATY!

Kiedy nauczysz się, jak skutecznie oferować Twoje usługi, dzięki czemu pozyskasz chętnie płacących klientów, to doświadczysz wolności, bezpieczeństwa i radości z wykonywanej pracy.

Jeśli zatem to jest również i Twoim celem, to nie czekaj.
Dołącz już teraz!

Dowiedz SIĘ, JAK z łatwością i lekkością zarabiać 10 tyś - 20 tyś i więcej!

DOSTĘP DO SZKOLENIA = 197 27 ZŁ

ILOŚĆ DOSTĘPNA W PROMOCJI

Wszystko pięknie, ale tak naprawdę...

KIM JESTEM...

I DLACZEGO POWINIENEŚ MNIE SŁUCHAĆ?

Hej, nazywam się Robert Oliński. Obecnie uczę coachów, terapeutów, trenerów i doradców, jak w skuteczny sposób pozyskiwać chętnych do skorzystania z ich usług klientów, aby mogli zarabiać 10 tyś. - 20 tyś. lub więcej, pracując tylko z kilkoma klientami miesięcznie.

Ale zanim zacząłem uczyć jak pozyskiwać chętnie płacących klientów...

TAK SAMO, JAK TY DZISIAJ...

Ja również nie wiedziałem, jak oferować moje usługi, aby dobrze zarabiać, robiąc to, co kocham.

Jeszcze kilkanaście lat temu, kiedy zacząłem pracę, jako terapeuta nie wiedziałem, jak pozyskiwać klientów i jak skutecznie oferować moje usługi.

Zastosowałem wszystkie metody promowania moich usług, których nauczyłem się na uczelni, ale nadal mój kalendarz i konto bankowe świeciły pustkami.

Czułem ogromną frustrację, wiedząc, że mogę pomóc wielu osobom, pozbyć się ich dotkliwych problemów, ale to o czym mówiłem, nie przekonywało znacznej większości do skorzystania z mojej pomocy.

Każdy miesiąc był jak loteria. Nigdy nie miałem pewności, czy w danym miesiącu uda mi pozyskać jakiegokolwiek klienta i zarobić wystarczająco na moje utrzymanie.

Przez brak klientów i ciągły brak stabilnych dochodów, zmuszony byłem do podjęcia pracy na etacie, jako kierowca.

zacząłem DOBRZE ZARABIAĆ...

Kiedy nauczyłem się, jak wzbudzić pragnienie skorzystania z mojej pomocy, wykorzystując "KRZYWĄ PRAGNIENIA", dopiero wówczas zacząłem dobrze zarabiać!

Wiedziałem, że muszę coś zmienić, aby wreszcie zacząć pozyskiwać klientów i zarabiać, jako terapeuta..

Na własnej skórze, boleśnie doświadczyłem tego, że mówienie o terapii, procesach i o tym, jak mogę pomóc w sposób, którego nauczyłem się na uczelni, nie działa i jest to droga do szybkiego wypalenia i frustracji... (i utknięcia w niechcianej pracy na etacie).

Kiedy zacząłem prowadzić wstępne konsultacje, wykorzystując "krzywą wzbudzenia pragnienia", zniknęło większość obiekcji i druzgocące "to ja się zastanowię".

Klienci przestali porównywać ceny z konkurencją, ponieważ dzięki "krzywej pragnienia", ona po prostu znikła.

Zobaczyli we mnie eksperta, dzięki któremu pokonają swój bolesny problem, za co zaczęli mi chętnie płacić. Dzięki zastosowanej metodzie zacząłem zarabiać 12X więcej i już po 2 miesiącach odszedłem z pracy etatowej.

Kiedy podczas rozmowy z moimi potencjalnymi klientami zacząłem wykorzystywać "Krzywą Wzbudzenia Pragnienia", moi klienci z chęcią zaczęli mi płacić 2 500 zł za pakiet 4 sesji. (TAK, tylko 4!)

Jeśli zatem i Ty chcesz zacząć dobrze zarabiać, robiąc to, co kochasz, ale jednocześnie mieć więcej czasu na swoją edukację, przyjemności, wypoczynek i dla najbliższych, to już teraz jest to dla Ciebie możliwe.

Nawet wówczas, jeśli dopiero zaczynasz lub Twoi klienci nie chcą płacić więcej i wciąż narzekają, że masz drogo.

Pokażę Ci, jak to osiągnąć...

DOSTĘP TYLKO 197 27 ZŁ

Z łatwością pozyskuj klientów, aby dobrze zarabiać na swojej pasji!

"Zarabiam więcej i pracuję mniej. Klientka sama chciała mnie, ponieważ zrozumiała, że jestem ekspertem w rozwiązaniu jej problemu. Klientka, aż pragnie, abym jej pomogła. Ja sama nie musiałam się absolutnie napracować, aby ona skorzystała z mojej pomocy. I to jest fenomen."

Renata Imbierowicz

Coach Relacji

OTO MOJA 100% GWARANCJA TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA!

Moim celem jest, abyś poznał skuteczny sposób, jak pozyskiwać klientów, którzy płacą 2 tyś - 5 tyś, a nawet i więcej za oferowaną pomoc, ponieważ jest to jedyna droga do zbudowania dochodowej praktyki, bez poświęcania życia prywatnego, która napawać Cię będzie radością i satysfakcją, ale również zapewni Ci dochody, które obecnie są Twoim marzeniem.

Kiedy dołączysz do mojego szkolenia, to gwarantuję Ci, że DOZNASZ OLŚNIENIA i odnajdziesz PROSTY SPOSÓB, jak tego dokonać i aby podjęcie decyzji było dla Ciebie łatwe...

Otrzymujesz moją 14 DNIOWĄ GWARANCJĘ!

Jeśli uznasz, że moje szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwań, to napisz do mnie na: info@kliencinazyczenie.pl w okresie do 14 dni od daty zakończenia szkolenia, a otrzymasz 100% zwrot wpłaconej kwoty.

Robię to dlatego, aby decyzja, odnośnie inwestycji była dla Ciebie łatwa, ponieważ wiem, jak dzięki niej pozytywnie zmieni się Twój biznes i Twoja finansowa przyszłość.

potrzebujesz więcej informacji?

tutaj znajdziesz odpowiedź  na najczęściej zadawane pytania:

Jeśli masz jakieś pytanie...

zanim dołączysz do mojego szkolenia

Poniżej znajdziesz listę, najczęściej zadawanych pytań, odnośnie uczestnictwa w szkoleniu. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie lub wątpliwość, to napisz do mnie na info@kliencinazyczenie.pl, aby uzyskać niezbędne informacje.

Czy będę miał natychmiastowy dostęp do szkolenia po dokonaniu zapłaty?

Szkolenie "Pozyskuj Chętnie Płacących Klientów" prowadzone będzie na żywo on-line i będzie trwać 90 - 120 minut.

Termin: 25 maja o godz. 12:00

Szkolenie odbywać się będzie na platformie ZOOM. Link do szkolenia dostępny będzie po dokonaniu płatności, jak również przesłany zostanie w przypominających wiadomościach e-mail.

Szkolenie będzie nagrywane, więc jeśli nie będzie Cię na żywo, to po szkoleniu otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do obejrzenia filmu.

Bądź jednak na żywo i pozostań do samego końca, aby otrzymać Checklistę Skutecznej Konsultacji, która pomoże Ci zawrzeć wszystkie niezbędne elementy wstępnej rozmowy z klientami, które zainspirują ich do podjęcia decyzji i inwestycji w uzyskanie Twojej pomocy.

Czy otrzymam fakturę za zakup szkolenia?

Oczywista oczywistość! Dane do FV wypełnisz na stronie zamówienia i zostanie ona wysłana automatycznie na Twojego e-maila, po dokonaniu płatności.

Czy to szkolenie jest dla mnie, jeśli dopiero zaczynam moją praktykę?

Wielu coachów, terapeutów, doradców lub trenerów, popełnia wiele błędów, traci wiele czasu i niezarobionych pieniędzy, ponieważ nie umieją oni pozyskiwać klientów, którzy chętnie inwestują w uzyskanie pomocy i płacą za nią 2 tyś, 3 tyś, 5 tyś,  a nawet i więcej.

To powoduje, że albo ich "praca marzeń" jest tylko hobby, które nie przynosi dochodów, albo rezygnują, myśląc, że z tego nie da się dobrze żyć.

Więc jeśli dopiero zaczynasz, to jesteś w dobrym miejscu, ponieważ masz okazję zacząć Twój biznes w prawidłowy sposób i dobrze zarabiać na tym, co lubisz robić.

Czy to szkolenie jest dla mnie, jeśli już długo prowadzę praktykę?

Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy, że Twój biznes i dochody, są dalekie od oczekiwanych. Więc jeśli prowadzisz Twoją praktykę już kilka, a nawet kilkanaście lat i chcesz wreszcie zarabiać 10 tyś - 20 tyś miesięcznie, bez pracy od świtu do nocy i poświęcania życia rodzinnego, to TAK! 

Nie bądź jednym z wielu, którzy nie mają stabilnych i przewidywalnych dochodów. Nie bądź jednym z wielu, którzy pracują za marne wynagrodzenie, a ich "biznes" to wielka finansowa niewiadoma i walka o każdy grosz. Dowiedz się, jak pozyskiwać chętnie płacących klientów.

Czy potrzebuję specjalnego programu, aby korzystać z materiałów i szkolenia?

Potrzebujesz tylko komputera/tabletu lub smartfona, z dostępem do sieci internetowej, jak również zainstalowaną aplikację ZOOM, oraz program do obsługi plików PDF.

Dla kogo to szkolenie NIE jest przeznaczone?

Jeśli chcesz nadal tkwić w marazmie finansowym, harować od świtu do nocy, pracować za niskie stawki lub uważasz, że nie da się zarabiać więcej, ponieważ jest kryzys, pogoda nieodpowiednia, deszcz za mokry lub klienci nie będą chcieli Ci płacić więcej, to to szkolenie nie jest dla Ciebie.

Prowadzę firmę usługową typu: krawiec, fryzjer, mechanik itp. i szukam metod, jak podnieść ceny usług i pozyskać więcej klientów. Czy zatem to szkolenie jest dla mnie odpowiednie?

To szkolenie jest dedykowane tylko i wyłącznie dla coachów, terapeutów, trenerów i doradców, więc jeśli prowadzisz firmę typowo usługową (fryzjer, mechanik, szewc, ogrodnik, kwiaciarka), to bardzo dziękuję Ci za zainteresowanie, ale to szkolenie nie będzie dla Ciebie trafną inwestycją.

Zacznij zarabiać 10 tyś - 20 tyś lub więcej, pracując tylko z kilkoma zmotywowanymi klientami miesięcznie!

Dowiedz SIĘ, JAK z łatwością i lekkością zarabiać 10 tyś - 20 tyś i więcej!

DOSTĘP DO SZKOLENIA = 197 27 ZŁ

ILOŚĆ DOSTĘPNA W PROMOCJI

Nota końcowa: Powzięte zostały wszelkie sposoby, aby dokładnie opisać możliwości i wartość oferowanego szkolenia. Przykłady uzyskiwanych dochodów, nie stanowią gwarancji ich uzyskania przez wszystkich uczestników, kończących szkolenie. Sukces każdej osoby, kończącej szkolenie i wysokość uzyskiwanych przez nią dochodów, zależny jest od jej własnego zaangażowania, wiedzy zawodowej i etyki pracy. Jeśli szukasz złotego środka, który pozwoli Ci mieć więcej klientów i satysfakcjonujące dochody, bez własnej pracy i zaangażowania, to wydaj swoje pieniądze gdzie indziej, ponieważ to szkolenie nie jest dla Ciebie. Pamiętaj, że nawet mając wiedzę, jeśli nie podejmiesz żadnego działania, aby ją wdrożyć, to Twoje osiągane rezultaty również się nie zmienią. Miej na uwadze również fakt, że każde przedsięwzięcie biznesowe niesie ze sobą, oprócz spodziewanych dochodów, również i zagrożenia, więc każdą decyzję związaną z Twoją działalnością, podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Jeśli jesteś osobą otwartą na nową wiedzę, wskazówki i coaching, dzięki którym ja sam zwiększyłem moje dochody, jak również moi klienci, co pozwoliło nam stworzyć komfortowe życie i wykorzystasz je podczas Twojej pracy starannie i z zaangażowaniem, to zapraszam Cię serdecznie do udziału w szkoleniu.

© 2024 Klienci na Życzenie - Robert Oliński - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu

UKOŃCZONE W 75%...

Podaj TERAZ Twoje imię i adres e-mail, aby przejść dalej...

Zapisując się, akceptujesz regulamin, jak również wyrażasz zgodę na zapis na listę mailingową/newsletter firmy Klienci na Życzenie - Robert Oliński, od której otrzymywać będziesz darmowe informacje i strategie, jak skutecznie przyciągać i pozyskiwać klientów, aby osiągnąć stabilne dochody, jak również oferty i promocje produktów. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera/na listę mailingową, możesz otrzymać możliwość zakupu szkolenia za 297 zł brutto, bez podawania w formularzu zapisu swoich danych, tj. imienia i adresu e-mail, pisząc na adres: info@kliencinazyczenie.pl.

Close