fbpx

Wspaniale! Twoje miejsce na webinarze zostało zarezerwowane.

Link do  szkolenia znajduje się poniżej...

Twój webinar rozpocznie się za:

KLIKNIJ PONIŻSZY PRZYCISK, PONIEWAŻ JUŻ ROZPOCZĘLIŚMY!

TBA

TBA

TBA

At 

TBA


Webinar Link:

TBA

Webinar prowadzi

Robert Oliński

Robert uczy coachów, terapeutów i ekspertów, jak pozyskiwać na ich usługi chętnie płacących klientów, aby mogli oni osiągnąć stabilne i przewidywalne dochody, każdego miesiąca.

Jak najwięcej skorzystać z tego szkolenia.

Kilka dobrych zasad, o których warto pamiętać:

Uczestnicząc w webinarze zaloguj się na komputerze lub laptopie - Dzięki temu Twoje szkolenie odbędzie się bez żadnych błędów i ewentualnej utraty połączenia, tak jak to może mieć miejsce na smartphone.
Przygotuj sobie papier i długopis! - Podzielę się z Tobą wiedzą, która zapewni Ci szybkie zwiększenie osiąganych dochodów, więc miej przygotowany notatnik i długopis, aby zanotować cenne dla Ciebie wskazówki.
Zarezerwuj sobie 60-70 minut na to szkolenie - Szkolenie będzie trwało około 60-70 minut, więc zaplanuj sobie tę niezbędną ilość czasu, aby bez przeszkód otrzymać całą wartościową dla Ciebie wiedzę!
Wyłącz rozpraszacze - Wiem, że w obecnych czasach, wszyscy jesteśmy zalatani i wiele rzeczy domaga się naszej uwagi. Ale obiecuję Ci, że jeśli skupisz całą swoją uwagę na przekazywanej wiedzy, tym więcej na tym skorzystasz.
Twój webinar rozpocznie się za:

Webinar Link:

TBA

© 2024 Klienci na Życzenie - Robert Oliński - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu