fbpx

Dla Coachów, Terapeutów, Doradców i Trenerów, Którzy chcą mieć DOSTATEK KLIENTÓW!

Systematycznie i Przewidywalnie Przyciągaj Zdecydowanych Klientów, Aby z Łatwością Zarabiać 10 - 20 Tys. Miesięcznie i Więcej!

(NAWET... Jeśli Dopiero Zaczynasz Lub Wszystkie Dotychczas Zastosowane Metody Zakończyły Się Fiaskiem!)

Podczas szkolenia:

Podczas tego szkolenia nauczysz się, jak stworzyć Twój własny system pozyskujący klientów, aby Twój kalendarz był pełen zmotywowanych osób, chętnych do zainwestowania w Twoją pomoc i wsparcie!

BONUS SPECJALNY ZNIKA ZA:

ZAPISY ZAMYKAMY ZA:

Ups... Ten bonus już nie jest dostępny 😢

PRZYWRÓCONY BONUS

BEZPŁATNY DOSTĘP DO SZKOLENIA O WARTOŚCI 3000 ZŁ. 

Jeśli nie chcesz sprzedawać swojego czasu na godziny tzn. pojedyncze sesje, zabiegi lub spotkania, co znacznie ograniczy Twoje dochody i wprowadzi wieczną niepewność i brak stabilności finansowej, musisz wiedzieć, jak poprowadzić wstępną konsultację, aby Twój klient z chęcią zapłacił Ci od razu 2000 zł, 3000 zł, 5000 zł, a nawet i więcej. 

Jeśli umiesz prowadzić wstępną konsultację, podczas której Twój rozmówca sam sobie wytłumaczy, że jesteś osobą, dzięki której pozbędzie się swojego bolesnego problemu lub innymi słowy, osiągnie oczekiwany rezultat, to zapłaci jednorazowo za cały pakiet Twoich sesji, zabiegów lub spotkań od razu z "góry".

Tak, Ty otrzymasz całą kwotę jeszcze przed pierwszym spotkaniem, sesją lub zabiegiem z Twoim klientem.

Niestety jest łatwiej powiedzieć, że ja też chcę, aby mój klient płacił mi od razu "z góry", co zapewni Ci stabilne dochody na kilka lub nawet kilkanaście tygodni do przodu, niż tego dokonać.

Więc, aby pomóc Ci osiągnąć stabilne i przewidywalne dochody...

Abyś mógł zarabiać 10 - 20 tyś zł i więcej, pracując tylko z kilkoma klientami miesięcznie, co da Ci oprócz wymarzonych dochodów, również wolność i więcej czasu na to, co dla Ciebie wartościowe, otrzymasz ode mnie dostęp do szkolenia "Konsultacje Pozyskujące Klienta", podczas którego dowiesz się, jak prowadzić wstępne konsultacje, dzięki którym z łatwością pozyskasz klientów płacących od razu "z góry" za Twoją pomoc i wsparcie.

JEST JEDNAK JEDEN WARUNEK

Aby otrzymać dostęp do tego szkolenia, którego normalna cena to 3000 zł, Twój dostęp do programu "System Pozyskiwania Klientów" musi zostać opłacony lub musi zostać rozpoczęta procedura otrzymania rat 0% do 4 czerwca do godz. 23:59. Tak, ja widzę w systemie płatności, czy taka procedura została uruchomiona :).

Po upływie tego czasu ten bonus nie będzie dla Ciebie już dostępny.

A co mówią sami uczestnicy...

„Robię to, co lubię. Jestem w innym punkcie życia. Myślę, że jestem szczęśliwa. Nie mam problemów, które miałam rok temu. Nie budzę się z zaciśniętym żołądkiem, nie budzę się po nocach. Pracuję ze spokojem. Mam spokój w duszy, spokój w głowie i zarabiam pieniądze. Dobrze jest być na swoim.

Aleksandra Taraśkiewicz

Specjalistka Medycyny Chińskiej

Większość coachów i terapeutów nie odnosi sukcesu zawodowego i żyje w ciągłym niedostatku finansowym, nie dlatego, że nie mają odpowiedniego wykształcenia, ale dlatego, ponieważ brak im wiedzy, jak skutecznie pozyskać klientów na swoje usługi!..

Skup teraz całą Twoją uwagę... Skup teraz całą Twoją uwagę...

Ponieważ te informacje, są dla Ciebie ważne, jeśli chcesz ZBUDOWAĆ DOCHODOWĄ PRAKTYKĘ i zapewnić sobie stabilną finansowo przyszłość!

Większość coachów, terapeutów i trenerów, którzy marzą, o stworzeniu dochodowego biznesu, zmaga się z największą (ukrytą) przeszkodą, która nie pozwala im tego marzenia zrealizować.

Zastanawiasz się, co to jest?

Zanim to wyjaśnię pozwól, że zadam Ci pytanie, jeśli oczywiście masz duży problem z pozyskaniem klientów...

Lub jeśli dopiero zaczynasz i nie wiesz, jak to zrobić...

KTÓRE Z WYMIENIONYCH PASUJĄ DO CIEBIE?

Rozpoczynając kolejny miesiąc, ciągle martwisz się, gdzie znajdziesz nowych klientów na Twoje usługi i paraliżuje Cię widok piętrzących się rachunków do zapłacenia...

Bez stabilnego napływu nowych klientów, Twoje dochody są niestałe, co powoduje, że żyjesz
w ciągłym lęku i stresie…

Wciąż szukasz sposobów, jak pozyskać klientów, ale wszystkie Twoje wysiłki nie dają rezultatów
i czujesz coraz większe wypalenie i zniechęcenie…

Masz wrażenie, że nie możesz przebić się przez MUR, aby rozwinąć swój biznes i uzyskać stabilność finansową, mieć więcej czasu dla siebie i cieszyć się z pracy, którą wykonujesz...

Obawiasz się, że jeśli nic się nie zmieni, to jedynym wyjściem, będzie powrót na etat i praca, o której na samą myśl, ściska Cię
w dołku...

A jeśli pracujesz na etacie, to przez brak klientów Twoje marzenie o odejściu z pracy, w której tylko tracisz czas, staje się totalnie nierealne, ponieważ nie masz żadnej pewności, że będziesz w stanie się utrzymać...

Jeśli, CHOCIAŻ JEDNO stwierdzenie jest prawdziwe dla Ciebie...

To wiesz, dlaczego Twój biznes stoi w miejscu, a Ty wciąż zamartwiasz się o dochody?.. Dzieje się tak dlatego, ponieważ BRAKUJE CI SKUTECZNEJ METODY pozyskiwania klientów! (a w szczególności takich, którzy chętnie płacą za pomoc).

DOWIEDZ SIĘ, JAKA TO SKUTECZNA METODA

Prawdopodobnie zostałeś coachem lub terapeutą, ponieważ chcesz pomagać innym w pozbyciu się ich dotkliwych problemów lub w osiągnięciu ważnych dla nich celów życiowych, zdrowotnych, rodzinnych lub biznesowych.

Zafascynowała Cię wizja pracy dla siebie i wolność, którą dzięki temu zyskasz. Pomysł zarabiania na czymś, co lubisz robić, wydawał się spełnieniem Twoich marzeń zawodowych.

Dzięki temu marzeniu, zainwestowałeś w swoje wykształcenie, pokończyłeś różne kursy i szkolenia, aby zdobyć upragniony dyplom, a może nawet i kilka, które miały zagwarantować Ci sukces.

Mocno wierzyłeś, że dzięki nim Twoja przyszłość zawodowa i finansowa, jest zagwarantowana.

Dumny ze swoich nowych umiejętności z wiarą i wielką ekscytacją, oczekiwałeś tłumów, chętnych do skorzystania z Twojej pomocy.

Niestety, żadne tłumy się nie pojawiły!..

Znalezienie klientów, którzy chętnie zapłacą za Twoje usługi okazało się niezwykle trudne. Większość osób, nawet nie wie, że potrzebuje Twojej pomocy. A im bardziej chcesz je przekonać, że tak właśnie jest, tym bardziej one nie chcą.

Podczas rozmowy, kiedy dowiadują się, że jesteś coachem lub terapeutą i w jaki sposób pomagasz, często z podziwem potakują głowami, a czasem nawet mówią, że się odezwą. Co niestety, szybko okazuje się pustą obietnicą.

Trafiają Ci się czasami klienci. Ale najczęściej, są to znajomi lub osoby z polecenia.

Niestety jest ich za mało, aby można się było z tego godziwie utrzymać, nie wspominając nawet, o spełnianiu marzeń i wolności finansowej, która była Twoim celem.

Mijają kolejne dni, tygodnie, a może nawet miesiące i lata. Twój telefon milczy, a kalendarz świeci pustkami. Twoja frustracja wzrasta i wewnętrzne poczucie porażki, kradnie uśmiech z Twojej twarzy.

Wkrada się myśl, że to co oferujesz nie jest nikomu potrzebne lub, że potrzebujesz jeszcze dodatkowego dyplomu lub szkolenia, aby wyróżnić się na rynku i udowodnić swoje kompetencje.

Niestety, to również nie przyciąga klientów!..

I jeśli jesteś, jak większość moich klientów, zanim skorzystali oni z mojej pomocy, to czujesz zagubienie, ponieważ nie rozumiesz dlaczego tak się dzieje.

Przecież tak wiele osób, potrzebuje Twojej pomocy, ale są oni głusi i ślepi na to, co oferujesz.

Prawdopodobnie czujesz frustrację bliską załamania, a może nawet i lęk, jak zdołasz się utrzymać… i zastanawiasz się, jak długo jeszcze tak wytrzymasz, bez regularnych wpływów na Twoje konto, zanim się poddasz i zrezygnujesz ze swoich marzeń.

Mam rację?

A może odczuwasz również poczucie winy, ponieważ całe utrzymanie zapewnia Twój życiowy partner, a Ty, pomimo Twojego zaangażowania, nadal nie jesteś w stanie pochwalić się żadnym konkretnym sukcesem i wynikami w postaci upragnionych tysięcy na Twoim koncie bankowym?

Całkowicie Cię rozumiem. I chcę Ci powiedzieć, że...

to nie twoja wina! to nie twoja wina!

PO PROSTU, nikt ci nie powiedział, ŻE...

Aby mieć zapełniony kalendarz, musisz w pierwszej kolejności nauczyć się, jak zdobywać klientów i jak wzbudzić ich zainteresowanie usługami, które oferujesz.

O tak, Baby!..

Niestety. Wszystko, o czym mówili, to zdobycie dyplomu.

Wpajano Ci, że to właśnie odpowiednie wykształcenie i ściana pełna oprawionych w ramki dowodów Twoich umiejętności, zapewni Ci kolejkę klientów (lub takie było Twoje własne przekonanie).

Okazało się jednak, że jest zupełnie na odwrót.

dyplomy nie wystarczą!

Nie, nie wystarczą, aby dobrze zarabiać. „Ściana chwały” nie jest tym, co powoduje, że klienci widzą w Tobie eksperta. Co gorsze. Większość, nawet nie zwraca na nie uwagi.

więc przestań żyć w iluzji, że tak jest.

Kiedy nie ma klientów i nikt nie chce płacić za oferowane usługi, to większość coachów i terapeutów myśli, że potrzebują oni kolejnego dyplomu, kolejnego kursu, kolejnego szkolenia, dzięki którym poznają nową technikę, metody lub procesy.

Tak, procesy i metody, jak również Twoje wykształcenie, są oczywiście ważne.

Ale...

To nie one zapewnią Ci wypełniony kalendarz klientami.

Więc, jeśli i Ty to robisz, to tylko wyrzucasz pieniądze, a kiedy i to nie działa, wpędzasz się w poczucie winy i że nie jesteś wystaczająco dobry, co tym bardziej działa odstraszająco na klientów.

Ta droga prowadzi tylko do frustracji, zwątpienia w siebie i wypalenia.

Oszczędź więc sobie tego cierpienia!

3 największE błĘDY, JAKIE ROBIĄ SFRUSTROWANI BRAKIEM KLIENTÓW COACHE I TERAPEUCI

BŁĄD #1 PROMUJĄ ONI SWÓJ COACHING, TERAPIĘ, METODY LUB PROCESY

Promowanie coachingu, terapii lub procesów, to tak jak sprzedawanie kolorowego telewizora osobie niewidomej.

Większość osób, a dokładnie około 97% potencjalnych klientów, nawet nie jest świadoma, że potrzebuje promowanych usług lub procesów.

Więc, jeśli o nich mówisz i je promujesz, to te informacje, są bagatelizowane przez osoby, którym Twoja pomoc byłaby niezbędna. 

Powiem więcej...

Wielokrotnie PROCESY ODSTRASZĄ klientów!

Klienci nie rozumieją Procesów Coachingowych, Ustawień Rodzinnych, Uzdrowienia Wewnętrznego Dziecka, TRE, Hipnozy lub innych mądrze brzmiących.

Więc, jeśli obecnie o nich mówisz, to TRACISZ KLIENTÓW!

KOLEJNE 2, SĄ RÓWNIE ZABÓJCZE

BŁĄD #2: POLEGAJĄ NA POLECENIACH

Większość myśli, że zadowoleni klienci (których brak) polecą ich usługi kolejnym osobom, które z wielką ochotą będą chciały skorzystać z pomocy.

Niestety, okazuje się, że ta metoda pozyskiwania klientów jest szybką drogą do bankructwa.

Dlaczego?..

Dlatego, że nie masz żadnej kontroli nad tym, kto i kiedy Cię poleci.

Nawet jeśli zadowolony klient poleca usługi, to prawdopodobnie poleci on coaching, terapię lub treningi, które (patrz Błąd #1) nic nikomu nie mówią i wielokrotnie odstraszają klientów.

Widzisz, wiele wspaniałych i wartościowych osób (takich jak Ty) chce zbudować dochodową praktykę, która zapewni im i ich rodzinom stabilność finansową, a polegają oni na nadziei, że klienci się pojawią.

To nie jest metoda pozyskiwania klientów.

To jest choroba, którą ja nazywam... NADZIEJOZA!

BŁĄD #3: TRACĄ CZAS NA NIESKUTECZNE METODY

O ten jest szczególnie tragiczny w skutkach.

Dzieje się tak, ponieważ wielu myśli, że budują oni biznes i już za chwilę ich kalendarz będzie zapełniony klientami, ale niestety... to tylko kolejne mrzonki.

Tak, ja również wpadłem w taką pułapkę. Oj bolało.

Jakie zatem to metody?

Jest ich kilka i są nagminnie promowane przez "guru marketingu", którzy nie mają nic wspólnego z tym, co Ty robisz i ze specyfiką klienta, którego Ty chcesz zainteresować Twoimi usługami.

Te najpopularniejsze to:

Budowanie marki osobistej, cokolwiek ona miałaby oznaczać. Często wiąże się z dużymi wydatkami na "ekspertów" od marki osobistej. Moja rada... Zacznij pomagać klientom i na tym zarabiaj, a Twoja marka osobista zbuduje się sama.
Pisanie książki... z nadzieją, że zbuduje ona autorytet i zaufanie klientów, co okazuje się czasochłonne i nieefektywne, ponieważ jeśli dajesz wiedzę w książce, to po co klienci mieliby płacić drożej za Twoją osobistą pomoc?
Prowadzenie bloga, który wymaga czasu i publikacji wciąż nowych tekstów, które dają wartość. A tak i owszem. Ale nie wzbudzają one pragnienia skorzystania z Twojej pomocy. 
Budowanie Grupy na Facebooku... niby dobry pomysł, ale jest jedno "ale". Tę grupę trzeba zapełnić zainteresowanymi Twoją pomocą osobami i ją tam utrzymać, co już na samym wstępie, skazane jest na porażkę.
Codzienne wpisy na Instagramie i live-y na Facebooku... jeszcze więcej tracenia czasu i pracy, za którą nikt nie zapłaci, ponieważ nawet jeśli ktoś ma na to  ochotę, to "followersi" żadko stają się klientami, a "lajków" nie wymienimy na złotówki w banku.
Nagrywanie filmów na YouTube... kolejna metoda na dzielenie się wiedzą z nadzieją, że oglądający będzie chciał skorzystać z pomocy. Ale ponieważ w większości, przekazywana wiedza nie wywołuje takiego pragnienia, to ponownie jest to tracenie cennego czasu.
Networking... czyli próba znalezienia klienta pośród osób, które mogą być zainteresowane oferowanymi usługami, ale... niestety niekoniecznie. Więc kolejny dobry sposób na tracenie cennego czasu.
Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google... i płacenie firmie za tę usługę, która nic nie daje, ponieważ pozycjonując coaching, terapię lub procesy, bijemy się z  konkurencją, o te tyci 3% klientów, którzy właśnie ich szukają.

Więc, jeśli i Ty je stosujesz lub chcesz zacząć, to zastanów się raz jeszcze czy faktycznie warto poświęcać czas i pieniądze na coś, co nie daje efektów.

Tracenie czasu i pieniędzy na nieskuteczne metody, to jak napełnianie dziurawego wiadra wodą z nadzieją, że tam zostanie!

Brak skutecznej metody pozyskiwania klientów, prowadzi do wiecznego lęku i stresu, o finanse,.. przez który wciąż żonglujesz, który rachunek zapłacić jako pierwszy i odkładasz do ostatniego momentu spłatę zobowiązań lub wymaganej raty na karcie kredytowej...
Bezsennych nocy, worków pod oczami i tego wzroku, który wyraża niepewność, smutek i niepokój, ponieważ nadal nie wiesz, jak zapewnić sobie godziwe dochody.
Szukania winy w sobie i wmawiania sobie, że to, co było Twoim marzeniem nie ma zupełnie sensu, ponieważ nikt nie jest zainteresowany Twoją pomocą.
Wiecznej frustracji, liczenia każdej złotówki i drżenia rąk, przy każdym nieprzewidzianym wydatku.
Prowadzi wiele wartościowych osób (takich, jak Ty), chcących pomagać innym na ścieżkę wypalenia, rezygnacji z marzeń i poniesienia porażki, już na samym wstępie.

BRAK skutecznej metody POZYSKIWANIA KLIENTÓW

Jest czynnikiem, który powoduje niepewność odnośnie Twojej przyszłości. To jest zaginiony element, przez który nie masz klientów, a stan Twojego konta bankowego, powoduje ścisk w żołądku i poczucie lęku, o przyszłość.

ALE CO SIĘ STANIE Z TWOJĄ PRZYSZŁOŚCIĄ...

Jeśli Nadal Będziesz Stosować Nieskuteczne lub Czasochłonne Metody, Które Zamiast Przyciągać, TYLKO ODSTRASZAJĄ KLIENTÓW?

SMUTNE JEST TO, ŻE...

Twoja radość z wykonywania pracy, którą lubisz, bezpieczeństwo finansowe, wolność i Twoje marzenia, które chcesz zrealizować… no właśnie, to wszystko nadal pozostanie tylko w sferze marzeń!

Bez klientów, Twoja praktyka pozostanie niczym innym, jak kosztownym emocjonalnie i finansowo (ponieważ nie zarabiasz) hobby. I niczym innym.

Myślisz, że nie mam racji?

OK. Zatem pokaż mi, CHOĆ JEDNEGO coacha, terapeutę, trenera lub, jakiegokolwiek usługodawcę, który bez klientów jest nadal na rynku.

Pokaż mi takiego, który bez klientów ma zadowalające dochody i żyje z tego.

Pokaż CHOĆ JEDNEGO, który tylko dzięki swojemu dyplomowi, wykształceniu lub akredytacji, może Ci z ręką na sercu powiedzieć, że odczuwa bezpieczeństwo finansowe i żyje na poziomie, który był jego marzeniem.

Nie da rady. Prawda?

ty również możesz mieć kolejkę klientów...

Naokoło Ciebie jest PEŁNO KLIENTÓW, którzy tylko czekają, aby usłyszeć o Tobie i którzy CHĘTNIE ZAPŁACĄ za Twoją pomoc.

Ci klienci czekają, na osobę taką jak TY!

Oni w tym momencie mają problem, którego nie są w stanie sami rozwiązać. Oni czekają na Twoją pomoc i wsparcie.

Ale... wielokrotnie nawet nie zdają sobie sprawy, gdzie szukać pomocy.

Więc, co zrobić aby te osoby trafiły do Ciebie?

Musisz mieć skuteczny system pozyskiwania klientów!

SKUTECZNY SYSTEM NIE TYLKO ZAPEWNIA CI STAŁY NAPŁYW zainteresowanych KLIENTÓW, ALE RÓWNIEŻ:

Pozwala Ci stać się ekspertem w oczach Twoich klientów
Buduje do Ciebie zaufanie, nawet pośród osób, które nigdy o Tobie nie słyszały
Wyróżnia Cię na rynku, pośród Twojej konkurencji 
Wywołuje pragnienie skorzystania z Twojej pomocy, najszybciej jak to tylko możliwe
Zapełnia Twój kalendarz osobami, z którymi TY lubisz i chcesz pracować
I... robi to wszystko za Ciebie, bez Twojego zaangażowania i czasu. Raz ustawiony działa dla Ciebie 24/7

skuteczny system:
BUDUJE AUTORYTET KREUJE ZAUFANIE WYWOŁUJE PRAGNIENIE

I jeśli rozejrzysz się dookoła, to każdy i to bez wyjątku usługodawca (de facto coaching, terapia lub treningi, to również świadczenie usług), który odnosi sukcesy w swojej dziedzinie i osiąga dochody, które dziś są również i Twoim marzeniem...

Posiada system, który...

To są 3 niezbędne elementy, aby osoba, która nigdy o Tobie nie słyszała, chciała zainwestować swoje pieniądze w pomoc, którą Ty oferujesz.

Twój SYSTEM zrobi to za Ciebie, nawet kiedy Ty śpisz, odpoczywasz czy spędzasz czas z rodziną lub przyjaciółmi.

SKĄD pewność, że to działa?..

A to nawet dobrze, że pytasz! I chcę Ci powiedzieć, że jeszcze kilka lat temu...

Ja również nie wiedziałem, jak pozyskiwać klientów!

Każdy miesiąc był, jak loteria. Nigdy nie miałem pewności, czy w danym miesiącu uda mi się zarobić wystarczająco na moje utrzymanie.

W tamtym momencie, mogłem przetrwać tylko dzięki oszczędnościom, które niestety szybko topniały.

Kiedy zdałem sobie sprawę, że szczere chęci, pasja i zapał służenia pomocą, jako terapeuta nie wystarczą i za chwilę nie będę miał nawet na jedzenie, zmuszony byłem do znalezienia pracy.

I pomimo moich wewnętrznych oporów i poczucia porażki, zatrudniłem się jako kierowca. 

ZROZUMIAŁEM, ŻE POTRZEBUJĘ METODY, kTÓRA pozyska dla mnie klientów

Metody, czyli systemu dzięki której bez wychodzenia z domu osoby, które obecnie potrzebują mojej pomocy, odnajdą mnie i uznają, że chcą ze mną rozmawiać.

I kiedy zdałem sobie z tego sprawę, że mój dyplom, ani ukończenie dobrej uczelni nie zapewnią mi klientów, postanowiłem zainwestować w  wiedzę marketingową, aby zacząć zarabiać robiąc to, co lubię i co jest moją pasją.

nie miałem pewności, czy to zadziała!

Ale nie miałem wyjścia.

Albo inwestycja w siebie, swoją przyszłość i styl życia, który był moim marzeniem...

Albo...

Niesatysfakcjonująca praca, która będzie wypalać mnie od środka.

bałem się wydać pieniądze na drogie szkolenia

Pomimo moich oporów i niepewności, wybrałem jednak inwestycję w siebie i wiedzę, dzięki której zbudowałem mój własny system pozyskiwania klientów.

Pamiętam tę niepewność i chłód na plecach, kiedy miałem nacisnąć przycisk i opublikować moją reklamę, która prowadziła do zapisu na webinar (na moją przynętę edukacyjną).

Zdawałem sobie sprawę, że w tym momencie już zaczynam wydawać pieniądze, bez żadnej pewności, że one mi się zwrócą.

po 75 minutach pierwszy klient zarezerwował termin konsultacji!

To był dla mnie szok, ale jednocześnie wielka radość.

Po 75 minutach od uruchomienia reklamy, pierwsza zainteresowana moją pomocą osoba, zarezerwowała termin konsultacji w moim kalendarzu on-line.

Trochę było to nierealne, ale jednak prawdziwe.

Co chwila otrzymywałem wiadomość SMS, o zarezerwowanych kolejnych konsultacjach z potencjalnymi klientami.

A wiadomo, że jak są konsultacje, to są klienci i pieniądze.

Kiedy to tak trwało i trwało do całkowitego zapełnienia moich wolnych terminów, zdałem sobie sprawę, że moje wszystkie zmartwienia finansowe, właśnie się zakończyły.

dzięki temu mogłem zrezygnować z pracy

Ponieważ miałem skuteczny system, który z dokładnością szwajcarskiego zegarka, zapełniał mój kalendarz chętnymi do skorzystania z mojej pomocy klientami...

już po 2 miesiącach zrezygnowałem z pracy i mogłem zająć się tylko tym, co sprawiało mi radość.

Dzięki systemowi osiągnąłem stabilne i przewidywalne dochody.

Zakończyło się zamartwianie i stres, związany z niepewnością jutra.

Osiągnąłem oprócz zadowolenia, poczucie bezpieczeństwa i tę pewność, że jest mnóstwo klientów, potrzebujących pomocy, a ja mam teraz system, dzięki któremu trafią oni do mnie.

to jest rozwiązanie RÓWNIEŻ I TWOICH problemów!..

Jeśli jesteś, tak jak większość osób, która doczytała do tego miejsca, to również doszedłeś do jednego, logicznego wniosku, że aby zapewnić sobie obfity napływ klientów i stabilne dochody, Ty również potrzebujesz skutecznego systemu, dzięki któremu oni do Ciebie trafią...

I może nawet, już w tym momencie rozmyślasz, jak to zrobić, wykorzystując Twoją obecną wiedzę.

I bardzo dobrze Cię rozumiem, ponieważ ja miałem tak samo!

Ale, Prawda Jest Taka, że Zbudowanie Skutecznego Systemu, BEZ ODPOWIEDNIEJ WIEDZY, WSPARCIA I POMOCY...

JEST TRUDNIEJSZE, NIŻ SIĘ WYDAJE!

Wydaje się to z pozoru proste.

Może nawet myślisz, że obejrzysz kilka filmów na YouTube, poszperasz trochę w internecie i wszystko szybciutko złożysz w działający system, który przyciągnie do Ciebie klientów.

niestety... nie.

Dlaczego, nie?

Ponieważ wyrywkowo znalezione informacje, bez logicznego ich ułożenia i wiedzy, jak je zastosować w praktyce, nigdy nie przynoszą oczekiwanych efektów!

Pozwól, że wytłumaczę, co mam na myśli...

Prawie wszyscy znają, podstawowe zasady, jak zgubić niepotrzebne kilogramy, aby odzyskać zgrabną i szczupłą sylwetkę.

Ale ile osób je zna i wciąż ma problem z nadwagą lub cierpi na otyłość?

Prawdopodobnie się ze mną zgodzisz, że jest ich miliony. Prawda?

I co te osoby przeważnie robią, aby pozbyć się zalegającej oponki? Otóż większość, wciąż szuka w internecie i próbuje nowej diety cud, najnowszych suplementów lub nowego treningu.

Z wielką motywacją i samozaparciem, zaczynają stosować nowe metody...

Niestety bez żadnych zmian!

I dzieje się tak, ponieważ właśnie są to wyrywkowo poskładane informacje, które najczęściej nie są przystosowane do ich potrzeb, fizjologii i stylu życia.

Takie zachowanie prowadzi tylko do frustracji, obwiniania siebie, zniechęcenia... I BRAKU OCZEKIWANYCH EFEKTÓW.

To samo dotyczy coachów, terapeutów i trenerów, którzy chcą stworzyć stabilny biznes.

Może Ty również przez to przechodziłeś i nie wiesz, co dalej.

Na szczęście...

Jest pewien sekret, którym teraz chcę się z Tobą podzielić:

aby stworzyć twój własny system, potrzebujesz dokładnej instrukcji

To tak, jak z klockami Lego.

Kiedy patrzysz na tę kupkę maleńkich, kolorowych klocków o różnych kształtach i wielkościach, zupełnie nie wiesz, co z czym połączyć i w jakiej kolejności.

Do momentu...

Kiedy weźmiesz do ręki instrukcję!

Wówczas krok po kroku, łącząc ze sobą dobrane odpowiednio elementy, zaczynasz zauważać, jak powstaje zabawka, którą widać na okładce pudełka.

Czy mam rację?..

Kiedy ta zabawka powstanie, pomimo początkowego zagubienia, cieszysz się, że było całkiem prosto i łatwo.

I to wszystko...

ponieważ dzięki instrukcji...

Dokładnie wiedziałeś co zrobić i kiedy. Tak samo jest ze skutecznie działającym systemem pozyskiwania klientów.

Można to porównać do znanej zagadki:

"Jak zjeść słonia?.. Oczywiście, kawałek po kawałku".

Możesz teraz zadać zatem pytanie:

jak mogę zrobić taki system?

Moja odpowiedź:

Krok po kroku

A dokładnie w 6 krokach.

I każdy z tych kroków jest NIEZBĘDNY, aby osoby mające problem, który Ty możesz pomóc im rozwiązać, stały się Twoimi klientami.

Dodatkowo musisz zachować odpowiednią kolejność tworzenia Twojego systemu, aby był on skuteczny.

Więc teraz zadam Ci pytanie.

Co by się stało, jeśli miałbyś instrukcję, jak krok po kroku stworzyć Twój własny system pozyskiwania klientów?

Wyobraź sobie, że poprowadzony byś został, jak za rączkę i stworzenie takiego systemu byłoby dla Ciebie proste i łatwe... NAWET jeśli nigdy wcześniej nic takiego nie robiłeś!

Bez zgadywania!

Bez niepewności, czy to będzie działać!

Bez tracenia czasu i pieniędzy na metody, które są nieskuteczne!

wyobraź sobie teraz przez moment, że posiadasz system dzięki któremu...

Wyróżnisz się na rynku i uzyskasz status poszukiwanego eksperta, za usługi którego klienci chętnie płacą, nawet jeśli masz dużą konkurencję.
Zautomatyzujesz proces pozyskiwania klientów, aby w każdym miesiącu zapewnić sobie, stały napływ chętnie płacących za Twoje usługi klientów.
Będziesz przyciągać osoby zmotywowane, aby skorzystać z Twojej pomocy, z którymi praca będzie dla Cibie prawdziwą przyjemnością.
Odzyskasz zadowolenie i radość z pracy, którą wykonujesz, jednocześnie zmieniając życie Twoich klientów na lepsze.
Doświadczysz poczucia bezpieczeństwa wiedząc, że każdego miesiąca Twój kalendarz będzie pełen nowych klientów, kiedy tylko ich będziesz potrzebować.
Stworzysz fundamenty Twojego lukratywnego biznesu, który pozwoli Ci generować wspaniałe dochody i cieszyć się standardem życia, który zawsze był Twoim marzeniem.
Zaczniesz realizować swoje plany i marzenia wiedząc, że już nie musisz martwić się skąd weźmiesz kolejnego klienta, a Twoje dochody są zapewnione.

Byłoby fajnie mieć taki system. Nieprawdaż?...

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz sobie tego dłużej wyobrażać, ponieważ... mam dla Ciebie instrukcję, dzięki której go stworzysz!

poznaj zatem...

twoja instrukcja, jak krok po kroku stworzyć system pozyskiwania chętnie płacących klientów!

wszystko, czego potrzebujesz

Szczegółowe Szkolenie DOSTĘPNE NATYCHMIAST, Podzielone na Łatwe do Zaimplementowania Moduły, które prowadzą Cię krok po kroku, przez cały proces tworzenia Twojego systemu!

+ Przewodniki, Skrypty, Ponadczasowe Formuły i Ćwiczenia, abyś bez zwłoki i zgadywania, jak najszybciej stworzył Twoją "Przynętę Edukacyjną", będącą częścią systemu i osiągnął zamierzony sukces finansowy!

+ Gotowe do Zaimportowania na Twój Serwer Szablony Stron Internetowych, które są niezbędne do prawidłowego działania Twojego systemu!

+ Przykłady, Skuteczne Marketingowo Teksty i Szablony Slajdów, dla Twojej inspiracji, dzięki którym unikniesz syndromu "Pustej Kartki" i zaczniesz szybko działać!

+ 6 Miesięcy Sesji Coachingowych, podczas których otrzymasz wsparcie i pomoc, których potrzebujesz, aby jak najszybciej zapełnić Twój kalendarz klientami!

już czas na zmianę!

...ponieważ zasługujesz na to, aby dobrze zarabiać i spełniać swoje marzenia, robiąc to, co sprawia Ci radość!

Mam klientki z Polski, ale również i zza granicy. Pracuję mniej godzin, a więcej zarabiam. System daje pewność, że klient będzie. Mam spokój w sobie. Mam biznes, który działa.

Renata Imbierowicz

Coach Relacji

Ten kurs zwrócił mi się 5-krotnie. Teraz stać mnie na spełnianie marzeń. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, klienci się pojawiali. Poczułem radość, że mam klientów i nie muszę martwić się o dochody.

Ireneusz Czyżewski

Trener Nauki Szybkiego Czytania

nie trać więcej czasu!

...i pójdź w ślady tych, którzy już tego dokonali!

NIE TRAĆ PIENIĘDZY!

...zainwestuj w sprawdzone i skuteczne rozwiązania, dzięki którym Twój kalendarz będzie pełen klientów!

Od Roberta otrzymałem więcej, niż w podobnym szkoleniu z USA za w przeliczeniu 40 000 zł, także szacunek i podziękowania dla @RobertOlinski za to ile serca i chęci pomocy wkłada w swoją pracę.

Arek Kogut

Trener Kolarstwa

Zaczęłam mieć po 7 wstępnych konsultacji w każdym tygodniu i mogłam zacząć pracować. Klientki zaczęły zapisywać się do mojego programu "Przyciągnij Tego Jedynego", płacąc od razu za całość po 2 000 zł.

Paula Kostrzyński

Coach Relacji

ZACZNIJ ROBIĆ TO, CO LUBISZ I KOCHASZ!

...ponieważ życie jest za krótkie, aby spalać się w pracy, która nie przynosi satysfakcji!

Każdy moduł w szkoleniu System Pozyskiwania Klientów, zawiera filmy instruktażowe, ćwiczenia, przykłady i skrypty, specjalnie stworzone dla Twoich potrzeb, aby pomóc Ci, jak najszybciej dokonać transformacji Twojego biznesu i dochodów, które napawać Cię będą dumą i zadowoleniem.

zostaniesz poprowadzony, krok-po-kroku...

Krok po kroku, aż do zbudowania systemu, który zapełni Twój kalendarz klientami!

zobacz co na ciebie czeka, kiedy dołączysz do szkolenia...

moduł #1

WYRÓŻNIJ SIĘ Z TŁUMU I STAŃ SIĘ POSZUKIWANYM EKSPERTEM

nie będziesz w stanie osiągnąć stabilnych dochodów, jeśli nie staniesz się poszukiwanym ekspertem!

Tylko pomyśl. Ile znasz osób, które osiągają sukces zawodowy i nie są ekspertem w żadnej dziedzinie?

Prawdopodobnie ANI JEDNEJ.

A ilu znasz coachów, terapeutów lub trenerów, chwalących się, że oni mogą pomóc wszystkim kto się do nich zgłosi, którzy wciąż uganiają się za klientami i ich biznes jest raczej tylko hobby, a nie zajęciem przynoszącym stałe i zadowalające dochody?

Prawdopodobnie SETKI!

Wiesz co jeszcze wyróżnia ekspertów, od tych którzy wciąż zmagają się z finansami?

Eksperci potrafią komunikować to co robią i w czym pomagają w sposób, który przyciąga chętnie płacących klientów!

Oni są w tym dobrzy.

Używają konkretnego, prostego i zrozumiałego języka, który natychmiast wzbudza zainteresowanie.

Więc jeśli nadal będziesz wszystkim dla wszystkich, to będzie Ci ciężko.

Nadal będziesz żyć w finansowym lęku i wiecznej frustracji.

ponieważ smutna prawda jest taka:

jeśli nie staniesz się ekspertem, to będziesz niewidoczny.

a będąc niewidocznym, będziesz bez pieniędzy.

I dlatego, abyś mógł zbudować stabilny finansowo biznes, w Module #1 poznasz, jak wyróżnić się na rynku i określić Twoje pole ekspertyzy.

Ale to nie wszystko. Poznasz również metodę, dzięki której odkryjesz jak określić problem, za rozwiązanie którego klienci będą chętni zapłacić. I wiedz, że klienci płacą TYLKO za ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW, a nie za coaching, sesje lub czas spędzony z Tobą.

Więc dowiesz się, jak to zrobić w łatwy i szybki sposób.

podczas tego modułu:

W 4 krokach, określisz niszę Twojej ekspertyzy, aby zaoferować Twoim klientom rozwiązania, których poszukują i pozostawić Twoją konkurencję daleko w tyle.
Odkryjesz za rozwiązanie jakich problemów klienci chętnie Ci zapłacą i co zrobić, aby z radością, polecali Twoje usługi innym osobom. 
Określisz dokładny profil klienta, z którym chcesz pracować, aby tworzyć informacje, które będą przez niego natychmiast dostrzeżone.
Poznasz metodę sprawdzenia, czy Twoja oferta jest dla klientów atrakcyjna i zrozumiała, i czy będą chcieli za nią zapłacić.
Stworzysz magnetyczną i unikalną odpowiedź "czym się zajmujesz", aby przyciągnąć wielu klientów, szukających rozwiązań, które Ty oferujesz.

Kiedy już określisz pole Twojej ekspertyzy i profil Twojego idealnego klienta, przejdziemy do...

moduł #2

ODKRYJ SŁOWA PRZYCIĄGAJĄCE UWAGĘ IDEALNYCH KLIENTÓW I STWÓRZ "HISTORIĘ, KTÓRA SPRZEDAJE"

Każdy chce mieć kalendarz zapełniony klientami. Nieprawdaż?

Ale bycie ekspertem to nie wszystko. Aby Twoi klienci, doszli do wniosku, że to Ty jesteś osobą, która może im pomóc, musisz wiedzieć jakiego języka używać, jakich słów i zwrotów, aby przyciągnąć ich uwagę.

Już wiesz, że promowanie coachingu, procesów, terapii, czy metod, doprowadzi Cię na skraj wyczerpania i braku dochodów.

Więc w tym module, dowiesz się jakiego języka używać, aby był on zrozumiały dla Twoich idealnych klientów i wzbudzał ich zainteresowanie.

Dowiesz się również, jak wzbudzić ich zaufanie i podświadome przekonanie, że jesteś właściwą dla nich osobą, która pomoże im rozwiązać ich pilny i bolesny problem, nawet jeśli nigdy o Tobie nie słyszeli lub dopiero zaczynasz.

podczas tego modułu:

Odkryjesz, jakich zwrotów i określeń używać, aby zwrócić uwagę Twoich idealnych klientów.
Dowiesz się jak stać się zauważonym przez 97% osób, będących Twoimi potencjalnymi klientami, nawet jeśli dopiero zaczynasz lub masz dużą konkurencję.
Poznasz słowa, które motywują Twoich klientów do inwestycji w pomoc, przez Ciebie oferowaną.
Odkryjesz 5 skutecznych kroków doprecyzowania Twojej ekspertyzy, aby więcej klientów zwracało się do Ciebie po pomoc.
Stworzysz opowieść budującą Twoją wiarygodność i autorytet w oczach Twoich klientów, dzięki której więcej z nich skorzysta z Twojej pomocy. 

Kiedy już odnajdziesz właściwe słowa, które przyciągną uwagę Twoich klientów i stworzysz opowieść budującą Twój autorytet i zaufanie, przejdziemy do...

moduł #3

jak NAPISać TYTUŁ PRZYNĘTY, aby zainteresować twoją pomocą TWOICH IDEALNYCH KLIENTÓW

Zgodzisz się ze mną, że nie ma gorszej kary, jak praca z osobą, która nie jest naszym idealnym klientem? Taka praca to mordęga, powodująca tylko frustrację i wyczerpanie.

Ale zatem co zrobić, aby zgłaszały się do Ciebie osoby, z którymi lubisz i chcesz pracować, czyli Twoi IDEALNI KLIENCI?

To łatwe!

Aby to zrobić, potrzebujesz TYTUŁU, który wzbudzi zainteresowanie tylko i wyłącznie tych osób, które z chęcią zapłacą za Twoją pomoc, jak również praca z nimi będzie sprawiać Ci radość i satysfakcję.

Pisanie skutecznych i pozyskujących uwagę tytułów jest sztuką samą w sobie, więc Moduł #3 będzie poświęcony całkowicie pisaniu tytułów, które przyciągną uwagę Twoich idealnych klientów.

podczas tego modułu:

Odkryjesz 11 głównych powodów dlaczego Twoi klienci naprawdę kupują, dzięki czemu tytuł Twojej "Przynęty Edukacyjnej", stanie się magnetyczny i pociągający dla osób, z którymi chcesz pracować.
Poznasz ukrytą psychologię Tworzenia magnetycznych tytułów i nagłówków i dowiesz się, jak je zastosować, aby dotrzeć do osób, które nawet nie szukają Twojej pomocy, a mają problem, który możesz pomóc im rozwiązać.
Stworzysz przyciągający nagłówek Twojej "Przynęty Edukacyjnej", pozyskujący natychmiastową uwagę Twoich IDEALNYCH KLIENTÓW.

Kiedy już napiszesz Twój magnetyczny tytuł, nadejdzie pora na...

moduł #4

WYWOŁAJ PRAGNIENIE SKORZYSTANIA Z TWOJEJ POMOCY, DZIĘKI TWOJEJ PRZYNĘCIE EDUKACYJNEJ

Przygotowanie smacznej potrawy, czy deseru, wymaga nie tylko dobrego przepisu, ale również odpowiednich składników.

Jeśli pominiesz jakikolwiek z nich, to Twoja potrawa będzie niesmaczna lub po prostu wyląduje w koszu.

To samo dotyczy skutecznej "Przynęty Edukacyjnej".

Powiesz za dużo, stracisz zainteresowanie. Powiesz za mało, nie wzbudzisz pragnienia.

Podczas Modułu #4, szkolenia "System Pozyskiwania Klientów", nie tylko dowiesz się jakie 21 kroków, powinna zawierać Twoja "Przynęta Edukacyjna", ale również otrzymasz szczegółowe prowadzenie, jak każdy z tych kroków napisać, aby Twoja "Przynęta" wywoływała PRAGNIENIE SKORZYSTANIA Z TWOJEJ POMOCY!

Wyobraź sobie... o ile łatwiej i prościej będzie stworzenie skutecznej "Przynęty Edukacyjnej", kiedy będziesz wiedzieć dokładnie co, w którym miejscu i w jaki sposób napisać.

21 kroków skutecznej przynęty edukacyjnej

poniżej wgląd w 21 kroków skutecznej przynęty, które stworzysz, podczas szkolenia:

1. POWITANIE

2. PIERWSZA KWALIFIKACJA

3. CZEGO SIĘ DOWIEDZĄ

4. OBIETNICA

5. DRUGA KWALIFIKACJA

6. PRAWDZIWY PROBLEM

7. MODELOWANIE

8. WZBUDZENIE ZAUFANIE

9. PIERWSZE UŚWIADOMIENIE

10. OSTRZEŻENIE

11. ZMIEŃ PRZEKONANIA

12. STARE METODY

13. NOWA METODA

14. SAMI NIE DADZĄ RADY

15. ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES

16. TERAZ MASZ WYBÓR

17. ZAOFERUJ POMOC

18. DLA KOGO

19. PODCZAS KONSULTACJI

20. KONTRAKTOWANIE

21. ZAWOŁANIE DO DZIAŁANIA

podczas tego modułu:

Poznasz 21 kroków skutecznej "Przynęty Edukacyjnej", zmieniającej sceptycznych słuchaczy w chętnie płacących klientów, nawet jeśli nigdy wcześniej o Tobie nie słyszeli.
Odkryjesz, jak wywołać pragnienie skorzystania z Twojej pomocy, aby po obejrzeniu Twojej "Przynęty Edukacyjnej", potencjalny klient zarezerwował termin konsultacji w Twoim kalendarzu.
Dowiesz się jak wyeliminować “zjadaczy czasu” i rozmawiać tylko i wyłącznie z osobami, które są gotowe, aby skorzystać z Twojej pomocy i za nią zapłacić.
Poznasz 5 kosztownych błędów, których należy uniknąć w Twojej przynęcie, aby cieszyć się obfitością klientów.

Kiedy już stworzysz Twoją "Przynętę Edukacyjną", nadejdzie czas na...

moduł #5

USTAW SYSTEM POZYSKIWANIA KLIENTÓW, nawet jeśli nie masz wiedzy technicznej

Najgorsze co może się stać, to kiedy już wiesz kto jest Twoim idealnym klientem, umiesz już używać słów, które go przyciągną i masz stworzoną "Przynętę Edukacyjną", wywołującą pragnienie skorzystania z Twojej pomocy i... zamiast pozyskiwać dla Ciebie klientów, tylko siedzi ona na dysku Twojego komputera i zbiera kurz!

I aby tego uniknąć, cały Moduł #5 to wytłumaczony KROK PO KROKU PROCES, ustawienia Twojego całego systemu, bez potrzeby korzystania z pomocy programisty, a nawet bez wiedzy technicznej!

Więc, jeśli możesz podążać za prowadzeniem, które przygotowane jest dla Ciebie w formie filmów instruktażowych, to z łatwością ustawisz Twój system!

podczas tego modułu:

Opublikujesz wszystkie potrzebne strony Twojego systemu, korzystając z gotowych szablonów, które z łatwością i bez potrzeby grzebania w kodzie, dopasujesz do swoich potrzeb biznesowych.
Przygotujesz do uruchomienia Twój Automatyczny System Pozyskiwania Klientów, co zapewni Ci stały napływ zainteresowanych Twoją pomocą klientów.
Poznasz metodę filtrowania osób, które zapiszą się na Twoją konsultację, aby rozmawiać tylko z potencjalnymi klientami, bez marnowania czasu na osoby nieodpowiednie dla Ciebie.
Odkryjesz, jak w 90% zautomatyzować proces umawiania klientów, dzięki czemu zyskasz więcej czasu na rzeczy ważne dla Ciebie.
Stworzysz Twój najważniejszy element biznesowy, dzięki któremu będziesz mieć nowych klientów, kiedy tylko będziesz ich potrzebować.

Kiedy już ułożysz Twój SYSTEM, przejdziemy do modułu finałowego...

moduł #6

DOTRZYJ DO TYSIĘCY KLIENTÓW, DZIĘKI REKLAMIE NA FACEBOOKU

Pewnie się ze mną zgodzisz, że szukanie klienta jest bardzo pracochłonnym procesem i nigdy nie masz pewności, że znajdziesz takiego, który będzie zainteresowany Twoją pomocą.

Czy zdarzyło Ci się spotkać na ulicy osobę, która rozdawała ulotki? Prawdopodobnie czułeś niechęć aby ją wziąć, ponieważ często ich treść i oferta, którą zawierała, była dla Ciebie nieadekwatna.

Więc, po co szukać i uganiać się za klientem?

klienci sami przyjdą do odnajdą ciebie!

Czyż nie lepiej, kiedy to klient przyjdzie do Ciebie i poprosi, o rozmowę z Tobą! Czyż nie lepiej, kiedy to on sam wyciągnie rękę w górę i zakomunikuje, że jest zainteresowany tym, co proponujesz?

I to właśnie dlatego podczas Modułu #6 dowiesz się jak napisać i opublikować płatną reklamę na Facebooku, aby bez wychodzenia z domu DOTRZEĆ DO WŁAŚCIWYCH osób, potrzebujących JUŻ TERAZ Twojej pomocy.

Wyobraź sobie... zamiast martwić się skąd weźmiesz kolejnego klienta, ustawiasz reklamę, która dociera do osób, które już w tym momencie są otwarte, aby zapłacić za Twoją usługę.

I zamiast uganiać się za nimi z uśmiechem na twarzy obserwujesz, jak kolejne osoby rezerwują konsultacje w Twoim kalendarzu, kiedy Ty rozkoszujesz się świeżo zaparzoną kawą.

podczas tego modułu:

Odkryjesz, jak stosując skuteczną formułę tworzenia reklamy na Facebooku, uniknąć kosztownych pułapek, w które wpada wielu początkujących, aby od samego początku przyciągać tylko osoby, które są zainteresowane Twoją pomocą.
Napiszesz magnetyczną treść Twojej pierwszej i kolejnej reklamyktóra będzie zauważona tylko przez Twoich idealnych klientów, korzystając z mojego szablonu pisania reklam.
Odkryjesz 3 najważniejsze elementy, dzięki którym osoby szukające pomocy, impulsywnie klikną w Twoją reklamę i zapiszą się, aby obejrzeć Twoją prezentację edukacyjną, chcąc uzyskać więcej informacji.
Poznasz proces umieszczania reklamy na Facebooku krok-po-kroku, aby uniknąć przytłoczenia i zagubienia, którego doświadczają osoby, które chcą to zrobić na własną rękę.
Unikniesz horroru odrzuconych reklam, poznając jakie treści i zdjęcia, są właściwe, a jakie są traktowane przez Facebook, jako naruszenie zasad, aby publikacja Twojej reklamy przebiegła bez zbędnych opóźnień.
Dowiesz się jak dotrzeć do tysięcy osób, zainteresowanych Twoją pomocą, ograniczając jednocześnie koszty Twojej reklamy do minimum.
Uruchomisz Twoją pierwszą reklamę, zapełniającą Twój kalendarz konsultacjamiaby każdego miesiąca mieć stabilne i przewidywalne dochody.

Dzięki systemowi, który stworzysz dotrzesz do wielu klientów, którzy potrzebują Twojej pomocy, zaczniesz zarabiać więcej i rozwiniesz Twój biznes do poziomu, który wydawał Ci się zupełnie niemożliwy!

dokonaj transformacji
twojego biznesu twoich finansów twojego życia

STWÓRZ WŁASNY SYSTEM, ABY przyciągać CHĘTNIE PŁACĄCYCH klientów i zarabiać więcej!

Wciąż masz pytania lub wątpliwości, przez dołączeniem do programu? Nie ma problemu. Zarezerwuj Twoją 15 minutową rozmowę!

Co jednak powoduje, że...

to szkolenie jest inne niż wszystkie!

Jest wiele szkoleń marketingowych na rynku. I wiele z nich, obiecuje podobne rezultaty.

Może nawet, już wcześniej zainwestowałeś swoje pieniądze i rezultaty były dalekie od oczekiwanych.

Skończyło się tylko na obietnicach i pięknie brzmiących sloganach.

I prawda jest taka, że niewiele z nich zapewni Ci rezultaty, które uzyskasz dzięki szkoleniu System Pozyskiwania Klientów, ponieważ...

szkolenie "system pozyskiwania klientów" koncentruje się na działaniu, a nie tylko uczeniu się. pokazuje ci dokładnie co i kiedy robić, eliminując zgadywanie i niepewność...

Które z poniższych rezultatów,

 TY RÓWnIEŻ CHCESZ OSIĄGNĄĆ?..

Chcesz ZARABIAĆ WIĘCEJ, tak jak Renata?

Renata uczy kobiety, jak swobodnie komunikować partnerowi swoje potrzeby, oczekiwania i pragnienia, aby zbudować szczęśliwy związek pełen wsparcia, zrozumienia i miłości.

Więcej znajdziesz na:
renataimbierowicz.pl

...a może chcesz tak?

Chcesz MIEĆ WIĘCEJ KLIENTÓW, tak jak Ireneusz?

Irek, pomaga uczniom i studentom skutecznie przyswajać wiedzę, aby mogli oni osiągać lepsze oceny w nauce i bez stresu zdawać egzaminy, jak również pomaga osobom prowadzącym biznes w szybkim zapamiętywaniu informacji, dzięki czemu mogą sprawniej i efektywniej prowadzić firmy i zwiększyć wyniki finansowe.

Więcej znajdziesz na:
ireneuszczyzewski.pl

Paula Kostrzyński

Coach

"Mając System Pozyskiwania Klientów, zaczęłam mieć po 7 wstępnych konsultacji w każdym tygodniu i mogłam zacząć pracować. 

Klientki zaczęły zapisywać się do mojego programu "Przyciągnij Tego Jedynego", płacąc od razu za całość po 2 000 zł."

ALE TO NIE WSZYSTKO...

MAM DLA CIEBIE COŚ EKSTRA!

6 Modułów szkolenia "System Pozyskiwania Klientów", pozwoli Ci dokonać transformacji Twojego biznesu i osiąganych dochodów.

Ale, aby przyspieszyć Twoje rezultaty...

Przygotowałem dla Ciebie wspaniałe bonusy, które ułatwią i przyspieszą znacząco Twoją pracę.

Otrzymasz ode mnie pomocne skrypty, formuły i narzędzia, gotowe do zaimplementowania natychmiast, abyś od razu zaczął tworzyć Twój system.

bonus #1

pakiet "szybki start", czyli to czego potrzebujesz, aby przyspieszyć twój finansowy sukces!

Powiem krótko... To jest to, na co czekałeś!

Zamiast czekać na właściwy moment i inspirację, która często nadchodzi za późno, przekazuję Ci moje sprawdzone listy, przykłady, szablony i checklisty, dzięki którym zaczniesz tworzyć Twój system w mgnieniu oka!

Wyobraź sobie, ze masz gotowe formuły i szablony tekstów, które tylko wypełniasz właściwymi dla Ciebie i profilu Twojego klienta słowami.

Było by  to dla Ciebie dużym ułatwieniem? Przyspieszyło by to osiągnięcie Twoich spodziewanych rezultatów finansowych?

Niespodzianka...

Już nie musisz sobie tego wyobrażać, ponieważ masz wszystkie te, które ja sam używam!

Są one do Twojej dyspozycji. Podziękujesz mi później...

bonus #2

pakiet "ZARABIAJ WIĘCEJ I ŁATWIEJ", ponieważ tego właśnie potrzebujesz.

Czy aby to jest możliwe?

O tak Baby!.. Zastosuj te sposoby, a zwiększysz swoje dochody i oszczędzisz mnóstwo czasu, który wykorzystasz wedle własnego uznania.

1. Skuteczne Marketingowo Opinie od Byłych Klientów

Nic lepiej nie sprzedaje usług, jak dobra opinia byłych klientów. Problem jednak w tym, że większość opinii, nawet tych bardzo zadowolonych klientów jest totalnie bezużyteczna.

Ale Ty już nie musisz się tym martwić, ponieważ otrzymasz dokładną instrukcję, jak otrzymać opinie, które będą wywoływać PRAGNIENIE skorzystania z Twoich usług.

2. Proces Filtrowania Potencjalnych Klientów, Abyś zarabiał Więcej.

Z całą pewnością się ze mną zgodzisz, że nie ma nic gorszego, jak tracenie czasu na nieodpowiednich klientów. Aby temu zapobiec, otrzymujesz mój sprawdzony proces filtrowania klientów, zanim jeszcze zaczniesz z nimi rozmawiać, aby pracować tylko z tymi, z którymi Ty chcesz pracować.

3. Lista Rekomendowanych narzędzi Biznesowych, Które Ułatwią Twoją Pracę.

Już nie musisz się zastanawiać, które narzędzia biznesowe wybrać, aby sprawnie działały. Otrzymujesz moją całą listę sprawdzonych w boju narzędzi, aby Twój system działał szybko sprawnie.

bonus #3

szablon zestawu SLAJDÓW WEBINARU i niezbędny tekst, który zapewni ci więcej zarezerwowanych konsultacji.

Co powiesz, jeśli dostałbyś dostęp do gotowego projektu slajdów webinaru lub filmu, wraz z niezbędnym tekstem, który kieruje słuchaczy do jedynego działania, które chcesz osiągnąć, a mianowicie...

Do ZAREZERWOWANIA KONSULTACJI  w Twoim kalendarzu!

I to jest właśnie to, co otrzymasz.

Zapomnij o tworzeniu "od zera slajdów" Twojego webinaru lub filmu, co wielokrotnie kończy się odkładaniem i opóźnianiem napływu klientów.

Koniec zastanawiania się, jak to zrobić, aby slajdy były atrakcyjne, skutecznie i czytelne. Koniec dręczącego wyboru odpowiedniego fonta i jego wielkości.

Dla Ciebie, aby Twój webinar, aka. "Przynęta Edukacyjna" powstał bez żadnych opóźnień, otrzymujesz dostęp do zestawu slajdów, które zmodyfikujesz według własnych potrzeb.

Tak, wiem. To fantastyczna wiadomość!

No i oczywiście, wspomniany wcześniej, opracowany i testowany przeze mnie osobiście tekst, który wypełnisz odpowiednimi słowami, aby zmotywować Twojego potencjalnego klienta do natychmiastowego działania, czyli zarezerwowania terminu w Twoim kalendarzu!

1. szablon zestawu slajdów webinaru do wykorzystania od zaraz

Co by się stało, jeśli dałbym Ci dostęp do szablonu slajdów webinaru, który możesz wykorzystać od zaraz?

Czy zaoszczędziło by Ci to sporo czasu i bólu głowy, jak je zaprojektować?

Więc proszę bardzo... oto on. Szablon zestawu slajdów do Twojej dyspozycji, aby przyspieszyć pozyskiwanie przez Ciebie klientów.

2. tekst slajdów wywołujący pragnienie skorzystania z pomocy

Pewnie się ze mną zgodzisz, że pisanie wciągających tekstów, wywołujących zamierzony efekt jest sztuką.

I tutaj przychodzę Ci z pomocą, ponieważ...

Mam dla Ciebie,  mój sprawdzony tekst, dzięki któremu więcej osób z Twojego webinaru lub filmu zarezerwuje termin konsultacji w Twoim kalendarzu.

3. 3 przykłady skutecznych webinarów, zapełniających kalendarz

Nie muszę nikogo przekonywać, że przykłady skutecznych webinarów, pomogą Ci stworzyć Twój własny w szybszym czasie. Nieprawdaż?

Dlatego, otrzymujesz dostęp do moich 3 webinarów tj. slajdów i nagrań, aby stworzenie Twojego było o wiele łatwiejsze.

bonus #4

gotowe szablony stron internetowych.

Czy wiesz, że wcale nie musisz płacić grafikowi i informatykowi za to, abyś miał potrzebne do działania Twojego całego systemu strony internetowe?

Zgadza się! Nie tym razem.

Zaoszczędzisz trochę grosza, ponieważ przygotowałem dla Ciebie gotowe do zaimportowania na Twój serwer WordPress szablony wszystkich stron, które będą Ci potrzebne.

A czy wspomniałem już, że te strony, a szczególnie strona zapisowa na Twój webinar (czyli ta najważniejsza), jest opracowana na podstawie moich wieloletnich doświadczeń i zaprojektowana, aby osiągać jak największą skuteczność zapisów?

Proszę bardzo, właśnie taka jest.

Ty tylko, po wcześniejszym zaimportowaniu tych stron na swój serwer, zmienisz teksty, które będą adekwatne dla Twoich potrzeb.

Nie rwij włosów z głowy... te teksty już będziesz miał, ponieważ zostaną one stworzone w poprzednich modułach!

szablony, które czekają na ciebie

Szablon magnetycznej strony zapisowej, pozyskującej potencjalnych klientów na Twoją prezentację edukacyjną, którą zaimportujesz na swój serwer.
Szablon strony wyświetlającej Twoją prezentację edukacyjną, po obejrzeniu której na Twoją konsultację zapiszą się tylko osoby zmotywowane, aby skorzystać z Twojej pomocy.
Szablon strony z kalendarzem, w którym Twoi potencjalni klienci, bez angażowania Twojego czasu i uwagi, zarezerwują czas rozmowy lub spotkania z Tobą.
Szablon strony "Polityka Prywatności" wraz z całą jej treścią, abyś mógł spełniać warunki ochrony danych osobowych.

bonus #5

PAKIET "SKUTECZNA REKLAMA"

Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z tworzeniem skutecznej reklamy, to cały ten proces, może być przytłaczający i skomplikowany.

A wiadomo... w ludzkiej naturze jest unikanie tego, co kojarzy nam się z wysiłkiem i trudem.

I dlatego z myślą właśnie o Tobie, ponieważ reklama na FB jest niezbędnym elementem działania systemu pozyskiwania klientów, udostępniam Tobie ten pakiet, aby stworzenie Twojej pierwszej lub kolejnej reklamy było dla Ciebie łatwe i przyjemne.

Wykorzystaj tę formułę, przewodniki, przykłady tekstów i checklistę, aby bez zwłoki i zastanawiania się stworzyć skuteczną reklamę i dotrzeć do osób, które już teraz czekają na osobę taką jak Ty, która udzieli im pomocy.

No i jak Ci to pomoże?

Mucho! A lot! Mega!

1. FORMUŁA PISANIA WCIĄGAJĄCEGO TEKSTU REKLAMY, KTÓRY WYMUSZA KLIKNIĘCIE

Nie wiesz jak napisać skuteczny tekst reklamy, wymuszający kliknięcie?

Z tą formułą napisanie Twojego pierwszego lub kolejnego tekstu reklamy, będzie łatwe i szybkie.

2. przykłady skutecznych tekstów  reklamy, przyciągających klientów

Potrzebujesz inspiracji i gotowego przykładu, który wykorzystasz na swoje potrzeby?

Proszę bardzo. Oto 2 teksty reklam, które przyciągają klientów, jak ćmy do światła.

3. PRZEWODNIK TWORZENIE SKUTECZNEJ REKLAMY KROK PO KROKU

Skuteczna reklama ma wiele elementów, które muszą współgrać ze sobą.

Teraz masz przewodnik, dzięki któremu będziesz wiedzieć co i kiedy zrobić, aby nie pominąć ważnego do poprawnego jej działania elementu.

4. OSTATECZNA CHECKLISTA POPRAWNOŚCI TWOJEJ REKLAMY, ABY UNIKNĄĆ JEJ ODRZUCENIA

Kiedy stworzysz Twoją reklamę, nadchodzi czas na jej opublikowanie. Ale zanim zanim to zrobisz, chcesz mieć pewność, że jej treść będzie zgodna z wytycznymi Facebooka i ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANA do emisji.

5. PRZEWODNIK SZYBKA KOREKTA BŁĘDÓW ODRZUCONEJ REKLAMY

A co zrobić, jeśli Twoja reklama zostanie przez FB odrzucona i nie wiesz, jak i co naprawić, aby zaczęła ona działać? Bez paniki!..

W tym przewodniku otrzymasz dokładną instrukcję co zrobić, aby skorygować błędy i uzyskać jej szybkie zatwierdzenie.

bonus #6

proces diagnostyki skuteczności systemu

I już nie musisz zgadywać, co zrobić lub zmodyfikować, aby pozyskiwać jeszcze więcej klientów!

Z całą pewnością chcesz osiągać jak najlepsze wyniki, kiedy Twój System Pozyskiwania Klientów, już działa. I to jest w pełni zrozumiałe.

Ale który parametr jest właściwy? Jak to sprawdzić? I co zmodyfikować w pierwszej kolejności, aby ulepszyć jego działanie?

I właśnie w tym bonusie znajdziesz na to odpowiedź.

Przekazuję Ci wiedzę, którą ja sam nabyłem przez wiele lat i po wydaniu dziesiątków tysięcy złotych na reklamę i na modyfikacje, mojego własnego systemu, aby działał jeszcze bardziej skutecznie i sprawnie.

Dzięki temu procesowi nie będziesz błądził po omacku i będziesz dokładnie wiedział, co zrobić i który element poprawić, aby mieć jeszcze więcej zapisów na konsultacje.

dzięki temu procesowi:

Zoptymalizujesz działanie Twojego systemu, aby mieć więcej konsultacji i tym samym więcej klientów i wyższe dochody.
Będziesz dokładnie wiedzieć, jakie parametry powinien osiągać Twój system, aby zwiększyć zysk z każdej zainwestowanej złotówki w reklamę.
Otrzymasz listę, co robić i w którym momencie, jeśli Twój system nie generuje spodziewanej ilości zapisów na Twoje konsultacje.
Będziesz mógł z precyzją chirurgicznego skalpela naprawić błąd, jeśli zaistnieje taka potrzeba, bez tracenia czasu na zastanawianie się, gdzie on się znajduje.

STWÓRZ WŁASNY SYSTEM, ABY przyciągać CHĘTNIE PŁACĄCYCH klientów i zarabiać więcej!

Wciąż masz pytania lub wątpliwości, przez dołączeniem do programu? Nie ma problemu. Zarezerwuj Twoją 15 minutową rozmowę!

to szkolenie, to nie tylko filmy & ćwiczenia...

bonus #7

To również 6 MIESIĘCY, grupowych sesji "Pytania & Odpowiedzi", aby rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości!

Stworzyłem szkolenie "System Pozyskiwania Klientów", kopiując dokładnie to, co sam stosuję, aby pozyskać klientów na moje usługi.

SPK jest najszybszą i najłatwiejszą metodą, dzięki której z zatroskanego o swoją przyszłość coacha, terapeuty lub trenera, staniesz się dobrze opłacanym ekspertem!

I aby stało się to możliwe, otrzymujesz również wsparcie, podczas 6 miesięcznego coachingu grupowego.

Masz pytania? Wątpliwości? Czujesz niepewność lub przytłoczenie?

Nie wiesz, jak zaimplementować system do Twoich potrzeb lub czy idziesz w dobrym kierunku?

Nic się nie martw.

OTRZYMASZ POMOC!

Będę z Tobą przez cały czas, aby udzielić Ci pomocy, kiedy tego będziesz potrzebować. Sesje Q&A pozwolą Ci...

Stworzyć Twoją przynętę edukacyjną, gwarantującą Ci stabilne i przewidywalne dochody, każdego miesiąca
Dopracować magnetyczne treści Twojego przekazu marketingowego, aby dotrzeć do tysięcy osób, potrzebujących Twojej pomocy, za którą z radością zapłacą.
Otrzymać moje spersonalizowane wskazówki, dotyczące Twojego biznesu, abyś mógł stworzyć swój własny system pozyskiwania klientów, szybko i sprawnie.
Uzyskać wsparcie techniczne, jeśli napotkasz trudności podczas publikowania strony przechwytującej, prezentacji edukacyjnej lub ustawiania parametrów Twojego kalendarza on-line.
Otrzymać odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące reklamy na Facebooku, aby od momentu jej uruchomienia, Twój kalendarz wypełnił się zmotywowanymi do pracy z Tobą klientami.
Pokonać Twoje własne blokady mentalne, aby bez żadnej zwłoki uruchomić system, który zapewni Ci stały napływ nowych klientów.

GRUPA wsparcia

Dołącz do Zamkniętej Grupy na Facebooku i Przyśpiesz osiągane Rezultaty

Dołącz do grupy rozwijających swój biznes coachów, terapeutów i trenerów, aby otrzymać dodatkowe wsparcie i pomoc, dzięki którym szybciej osiągniesz oczekiwane rezultaty.

z pomocą grupy wsparcia:

Przetestujesz swoje pomysły w bezpiecznym środowisku z innymi profesjonalistami, zanim wykorzystasz je w Twoim biznesie
Odnajdziesz Twoich partnerów, aby zdecydowanie podążać do obranego celu i celebrować Twoje zwycięstwa i sukcesy
Otrzymasz podpowiedzi i informacje zwrotne na temat Twoich pomysłów od osób, będących na tej samej ścieżce rozwoju

bonus #8

szybka pomoc przez whatsapp

Otrzymaj natychmiastowe wsparcie w sytuacji, kiedy napotkasz jakąś blokadę lub wątpliwość.

Wiem, że są takie momenty, a w szczególności kiedy robimy coś nowego, że napotykamy barierę, z którą sami nie umiemy sobie poradzić. I w takich momentach, pomocna jest często szybka wskazówka i podpowiedź.

I dlatego, abyś płynnie mógł przejść taką barierę, otrzymujesz w ramach szkolenia pilotażowego kolejny bonus, którym jest „Uzyskaj Szybką Pomoc”.

Podczas trwania Twojego szkolenia, możesz wysłać do mnie bezpośrednio zapytanie, aby uzyskać pomoc związaną z tworzeniem Twojego Systemu Pozyskiwania Klientów, nawet jeśli jest to Twoja mentalna blokada lub jakakolwiek wątpliwość.

Najpóźniej w ciągu 24h, otrzymasz z powrotem nagraną wiadomość z moją poradą, bądź wskazówką, która pomoże Ci ruszyć do przodu z Twoim projektem.

Komunikacja i wskazówki w ramach szybkiej pomocy, będzie odbywać się za pomocą darmowej aplikacji na telefon WhatsApp.

jak również...

INDYWIDUALNE WSPARCIE, PODCZAS 5 osobistych konsultacji

Uzyskaj spersonalizowaną pomoc, aby szybciej osiągnąć oczekiwane dochody.

UZYSKAJ RÓWNIEŻ...

INDYWIDUALNE WSPARCIE!

Spersonalizowana pomoc, jest niezbędna podczas każdego nowego projektu, a w szczególności, jeśli dotyczy on tak ważnego aspektu, jak pozyskiwanie klientów i generowanie dochodów, zapewniających Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe i komfortowy styl życia.

I dlatego, abyś szybko i sprawnie stworzył Twój własny System Pozyskiwania Klientów, otrzymujesz w ramach szkolenia ten ważny bonus, którym jest 5 Indywidualnych Konsultacji.

Podczas tych konsultacji, skupimy się na Twoim Systemie Pozyskiwania Klientów, Przynęcie Edukacyjnej, jak również na skutecznym przekazie marketingowym, który zapewni Ci natychmiastowy status eksperta i więcej klientów, mających problem, który Ty możesz pomóc im rozwiązać.

JEŚLI ZATEM CZUJESZ, ŻE NADSZEDŁ JUŻ TWÓJ CZAS, ABY ZAKOŃCZYĆ FINANSOWE ZMAGANIA I ZAPEWNIĆ SOBIE REALIZACJĘ, DAWNO ZAPOMNIANYCH MARZEŃ TO OBIECUJĘ CI, ŻE JEST TO NAJSZYBSZA DROGA DO DAWNO OCZEKIWANEGO FINANSOWEGO SUKCESU!

moja 100% gwarancja dla ciebie

Abyś mógł spokojnie spać w nocy!

Teraz chwila prawdy... Ponieważ nadal jesteś na tej stronie i czytasz te informacje, świadczy o tym, że potrzebujesz Systemu, który dla Ciebie będzie pozyskiwać klientów, dzięki czemu zaczniesz wreszcie zarabiać, oferując Twoje usługi.

Ale...

Może wciąż siedzisz okrakiem na płocie i nie możesz się do końca zdecydować, czy dać sobie szansę na lepsze życie.

Może czujesz niepewność, lęk lub w głowie jakiś Troll Ci podpowiada, że poczekaj, może samo się coś zmieni.

Rozumiem. Kiedyś również i mnie taki Troll atakował.

I jest jedyna droga, aby przekonać się czy System zadziała również i u Ciebie.

Nie, nie będzie to czekanie, aż samo się coś zmieni.

Będzie to inwestycja w Twoje marzenia i ukierunkowane działanie!

I aby ściągnąć ciężar z Twoich barków i tę niepewność, dotyczącą inwestycji (szczególnie, jeśli już wcześniej zainwestowałeś w szkolenia, które były niewypałem) otrzymujesz moją 100% gwarancję satysfakcji.

6 MIESIĘCY, 100% gwarancji satysfakcji

Moim celem jest, abyś stworzył Twój System Pozyskiwania Klientów, który zapewni Ci stały napływ osób, chętnych do zapłacenia za Twoją pomoc lub usługę.

Gwarantuję, że moje szkolenie Ci w tym pomoże i osiągniesz ważne dla Ciebie rezultaty, pod warunkiem że wykorzystasz tę wiedzę i zastosujesz ją w praktyce.

Abyś jednak poczuł się bezpiecznie, inwestując Twoje pieniądze, podczas zakupu szkolenia, otrzymujesz 6 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.

Masz całe 6 miesięcy, aby sprawdzić w działaniu i udowodnić sobie, że uzyskasz rezultaty, które tutaj wymieniam. Jeśli tak się nie stanie, to napisz do mnie na: info@kliencinazyczenie.pl i otrzymasz 100% zwrot Twojej inwestycji.

Ale aby była pełna jasność... jest jeden warunek!

Musisz mi udowodnić, że zastosowałeś wiedzę z tego szkolenia, według moich instrukcji i stworzyłeś system pozyskiwania klientów, wraz z dobrze ustawioną reklamą.

Powód tego warunku jest prosty... nic nie działa, jeśli poznanej wiedzy nie zastosujesz w działaniu.

Wiele osób myśli, że sam zakup szkolenia jest działaniem, dzięki któremu osiągną oczekiwane rezultaty. Niestety tak nie jest. Zakup szkolenia jest tylko uzyskaniem dostępu do wiedzy i wsparcia, które należy sumiennie wdrożyć w działanie.

Więc jeśli nie chcesz poświęcić czasu i Twojego zaangażowania, aby wprowadzić w życie skuteczne metody pozyskiwania klientów, które daję Ci jak na talerzu podczas tego szkolenia, to zatrzymaj Twoje pieniądze. 

Tak wiem, że to trochę nieeleganckie, ale uwierz mi, że tak będzie lepiej dla nas obojga.

Natomiast, jeśli jesteś osobą, która jest zmotywowana, aby stworzyć dobrze zarabiający biznes, to otrzymujesz najbardziej uczciwą gwarancję, jaka jest dostępna.

nastaw się na WSPANIAŁE rezultaty!

Jest jednak JEDNO ALE!.. Pomimo mojej gwarancji, nic nie zadzieje się samo, jeśli Ty nie wykorzystasz poznanej wiedzy i nie zastosujesz jej w praktyce.

PAMIĘTAJ!.. nic się nie zmieni, jeśli ty nie zaczniesz działać!

Jeśli natomiast sumiennie zaczniesz wdrażać poznaną wiedzę w życie, to osiągniesz oczekiwane rezultaty.

podsumowując!..

Kiedy dołączysz do szkolenia System Pozyskiwania Klientów, otrzymasz natychmiastowy dostęp do 6 modułów szkoleniowych - będą to filmy, szablony, ćwiczenia i gotowe do zastosowania przykłady, dzięki którym dokonasz transformacji swojego biznesu, dochodów i życia (WARTOŚĆ 9 000PLN).

DODATKOWO... wraz ze szkoleniem otrzymujesz Pakiet "Szybki Start", czyli moje sprawdzone listy, przykłady, szablony i checklisty, dzięki którym zaczniesz tworzyć Twój system w mgnieniu oka!
(WARTOŚĆ: 5 000 PLN)
Pakiet "Zarabiaj Więcej i Łatwiej", dzięki któremu oszczędzisz mnóstwo czasu i zwiększysz swoje dochody
(WARTOŚĆ: 1 000 PLN)

Otrzymujesz również dostęp do opracowanego przeze mnie i przetestowanego w zdobywaniu klientów Szablonu Slajdów Webinaru i Tekstu Przyciągajacego Klienta, które zapewnią Ci więcej zarezerwowanych konsultacji!
(WARTOŚĆ: 3 000 PLN)

Plus, aby zaoszczędzić Ci wydatków i zapewnić, że Twoje strony, które są niezbędne do stworzenia Systemu, były zaprojektowane, aby dać Ci, jak największą skuteczność, otrzymujesz Gotowe Szablony Stron Internetowych
(WARTOŚĆ: 1 000 PLN)

Aby stworzenie Twojej pierwszej, jak również i kolejnej reklamy, było proste i szybkie, wraz ze szkoleniem otrzymujesz Pakiet "Skuteczna Reklama"
(WARTOŚĆ: 3 000 PLN)
Dodatkowo, abyś nie musiał zgadywać, co zrobić lub zmodyfikować w Twoim Systemie, aby był on jeszcze bardziej skuteczny i pozyskiwał więcej klientów, masz dostęp do mojego Procesu Diagnostyki Skuteczności Systemu
(WARTOŚĆ: 3 000 PLN)
Plus 6 MIESIĘCY, grupowych sesji "Pytania & Odpowiedzi", aby rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości!
(WARTOŚĆ: 6 000 PLN)
Jak również, nieoceniona Grupa Wsparcia na FB
(WARTOŚĆ: BEZCENNA)
Dostęp do Szybka Pomoc Przez WhatsApp, jeśli napotkasz jakąkolwiek blokadę lub wątpliwość
(WARTOŚĆ 3 000 PLN)

CAŁKOWITA WARTOŚĆ SZKOLENIA WRAZ Z BONUSAMI TO: 32 000 zł!


Wciąż masz pytania lub wątpliwości, przez dołączeniem do programu? Nie ma problemu. Zarezerwuj Twoją 15 minutową rozmowę!

MASZ TERAZ 2 WYJŚCIA!..

Pierwsze wyjście, to nie robić nic! Kompletnie nic i dalej uważać, że jakoś to będzie. Niestety, jak już zapewne wiesz, jeśli nic nie zrobisz, to nic się nie zmieni. Nie można wciąż podejmować tych samych działań (lub nic nie robić) i spodziewać się lepszych rezultatów.

ALE... jest również drugie wyjście, a mianowicie zaufać sobie i dołączyć do szkolenia System Pozyskiwania Klientów. Dzięki tej sprawdzonej metodzie pozyskiwania chętnych do skorzystania z Twojej pomocy osób, nie tylko zapewnisz sobie stałe i przewidywalne dochody, co pozwoli Ci realizować Twoje marzenia, ale również będziesz mógł pomagać osobom, które w tym momencie potrzebują Twojej wiedzy.

Więc, jeśli chcesz coś zmienić, to musisz zacząć podejmować inne, lepsze decyzje i działania, dzięki którym zbudujesz swoją stabilną finansowo przyszłość.

Jeśli to jest Twoim celem, to kliknij poniższy przycisk i już za chwilę zaczniesz budować Twój biznes, który zapewni Ci rezultaty, których oczekujesz...

A może pomimo wszystkich "za", wciąż nie możesz się zdecydować, myśląc...

"Wszystko brzmi pięknie, ale ja teraz nie mam czasu, energii ani pieniędzy na tę inwestycję".

Jeśli tak myślisz, to chcesz usłyszeć gorzką prawdę?.. Cudownie właściwy czas nie nadejdzie nigdy. Zawsze będzie "coś". Jeśli teraz się poddasz, to znaczy, że już dokonałeś wyboru.

Wybrałeś życie w wiecznej niepewności i frustracji. Wybrałeś poddanie się zbiegom okoliczności i wydarzeń, nad którymi nie masz żadnej kontroli.

Widzisz, wszystkie wymówki, obawy i lęki, występują głównie w naszej głowie, która została zaprogramowana przez wydarzenia z przeszłości. Czy zatem pozwolisz sobie na to, aby Twoja przeszłość stanęła na przeszkodzie Twojej przyszłości?

A jeśli w tym momencie dudni Ci w głowie... że Ciebie na to nie stać, to wiedz, że to jest tylko wymówka, która ogranicza to co robisz i kim jesteś. Ta wymówka blokuje Twoje marzenia i standard życia, którego oczekujesz!

Powiem to jeszcze raz...

Robiąc zawsze to samo, nie spodziewaj się lepszych efektów! 

Ta, łatwo Ci mówić...

ja naprawdę chcę uczestniczyć w tym szkoleniu, ale mnie nie stać teraz na inwestycję!

Prawda jest taka, że jeśli jesteś na tej stronie, to...

potrzebujesz tego szkolenia bardziej, niż kiedykolwiek!

To, że tutaj jesteś i czytasz, potwierdza tylko, że Twoja sytuacja jest daleka od idealnej.

Twoje dochody są niestałe i nieprzewidywalne. De facto to co robisz, można nazwać hobby, ponieważ nie możesz się z tego utrzymać na poziomie, który by Cię zadowalał.

Więc, czas na rachunek sumienia. Albo dasz sobie szansę i zorganizujesz potrzebne środki, aby zapewnić sobie stałe dochody, spokój i tę pewność, że masz klientów.

Albo... dalej liczyć na szczęście i trwać w tym marazmie, stresie i niepewności, modląc się po nocach i żyć złudną nadzieją, że coś drgnie.

Albo, co bardziej rozsądne... znajdziesz sobie pracę etatową i zakończysz tę nierówną walkę z wiatrakami, której sam nie dasz rady wygrać.

Twój wybór. Co zatem wybierasz?

STWÓRZ WŁASNY SYSTEM, ABY przyciągać CHĘTNIE PŁACĄCYCH klientów i zarabiać więcej!

Wciąż masz pytania lub wątpliwości, przez dołączeniem do programu? Nie ma problemu. Zarezerwuj Twoją 15 minutową rozmowę!

od tego zależy twoja przyszłość...

OD TEGO NIE UCIEKNIESZ...

MuSISZ TERAZ ZADAĆ SOBIE TO WAŻNE PYTANIE

To pytanie będzie decydujące, czy osiągniesz sukces, czy dopadnie Cię gorzka porażka.

To pytanie brzmi...

"Czy nadal wygrają wymówki, czy wreszcie wezmę 100% odpowiedzialność za mój sukces i moją przyszłość?"

Odpowiedzialność jest wówczas, kiedy podejmowane zostaje działanie, mające na celu osiągnięcie konkretnych i mierzalnych rezultatów.

Więc... jakkolwiek w obecnym momencie wygląda Twój biznes, Twoje dochody i standard życia, jak również jak one będą  wyglądać w przyszłości, jest to spowodowane Twoim działaniem i wyborami.

Wiemy już, że obecnie nie jesteś w miejscu, które można określić, jako idealne. Wiemy również, że doprowadziły Cię do tego miejsca Twoje działania i podjęte wcześniej decyzje.

Więc teraz masz okazję, aby wziąć pełną odpowiedzialność za Twoją finansową przyszłość...

Czy chcesz tak samo, jak Edyta?

"Podjęłam jedną z najlepszych decyzji w moim życiu...

Mam swój prosperujący biznes i system pozyskujący klientów. Spełniam swoje marzenia. Pracuję, z kim chcę i kiedy chcę, ale przede wszystkim mogę pracować on-line z każdego miejsca na świecie... Moje dochody są takie, jakie sobie założyłam i wciąż rosną. Jestem szczęśliwa, spełniona, ale co najważniejsze, jestem wolna".

Edyta Osińska

Terapeutka

poczekaj, to nie wszystko!

PREMIUM

Jeśli szukasz jeszcze więcej wsparcia, indywidualnej pomocy, jak również ustawienia technicznego systemu, wraz z reklamą na FB, to program "System Pozyskiwania Klientów" w wersji PREMIUM, może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Dołączając do program "System Pozyskiwania Klientów" w wersji PREMIUM, otrzymujesz wszystko z programu "System Pozyskiwania Klientów" i dodatkowo...

1. Indywidualna konsultacja: "Doprecyzuj Profil Idealnego Klienta"

Doprecyzowanie profilu idealnego klienta i określenie jego bolesnego problemu, za rozwiązanie, którego chętnie zapłaci, jest pierwszym i najważniejszym elementem skutecznego systemu. Podczas tej indywidualnej konsultacji, otrzymasz wsparcie i pomoc w tym, ważnym zakresie, aby bez zastanawiania się i szybko stworzyć Twój system!

1. Indywidualny audyt i konsultacja: “Historii, Która Sprzedaje”

Aby Twoja historia, która sprzedaje, była skuteczna, musi być napisana w synergii z Twoim idealnym klientem, jego bolesnym problemem i prawdziwą przyczyną problemu, którą pomagasz usunąć, uzdrowić lub przetransformować. Kiedy stworzysz Twoją historię, która sprzedaje, wyślesz ją do sprawdzenia i jeśli będą potrzebne zmiany, dokonasz tego, podczas indywidualnej konsultacji.

2. Indywidualny audyt i konsultacja:
Planowanej Zawartości “Przynęty Edukacyjnej”

Najgorsze to stworzyć "Przynętę Edukacyjną", która nie działa! Więc, zanim zaczniesz ją pisać, spotkamy się na indywidualnej konsultacji, podczas której nakreślimy szkic Twojej "Przynęty Edukacyjnej", która wywoła pragnienie skorzystania z Twojej pomocy i wsparcia.

3. Indywidualny audyt:
Tekstu Reklamy Przed Emisją

Reklama jest skuteczna, jeśli jej przesłanie, czyli treść, jest interesująca dla osób, którym chcesz udzielić pomocy. Aby nie "sparzyć się", już na samym początku, kiedy zaczniesz inwestowanie w reklamę, wyślesz jej treść do sprawdzenia. Jeśli tekst Twojej reklamy będzie wymagał poprawy, otrzymasz wskazówki, co poprawić i jak aby jej treść była skuteczna, interesująca i powodowowała kliknięcia.

4. Indywidualna konsultacja:
"Skuteczne Targetowanie Reklamy"

Wiemy o tym, że możesz mieć najlepszy test reklamy i przyciągające zdjęcie, ale jeśli Twoja reklama docierać będzie do nieodpowiedniej grupy osób, to będzie tylko przepalała budżet i będzie nieskuteczna. W Module #5 szkolenia SPK jest omówione, jak skutecznie targetować. Natomiast w pakiecie PREMIUM zrobimy to razem, spotykając się na 60 minutowej konsultacji. Ustawimy targetowanie dla Ciebie w Twoim Menadżerze Reklam FB.

6. Indywidualny audyt:
Parametrów Systemu po Pierwszych 50 Zapisach

Jak każdy system, "System Pozyskiwania Klientów", aby był skuteczny, musi spełniać pewne parametry, określane liczbami i procentami. Tutaj kończy się marketing, a zaczyna się obserwacja danych liczbowych. Aby Ci było łatwiej rozeznać się w tych informacjach, spotkamy się na indywidualnej konsultacji po pierwszych 50 zapisach, aby określić skuteczność Twojego systemu i co ewentualnie zmienić, aby była ona jeszcze większa.

7. 2 dodatkowe Indywidualne Konsultacje

Potrzebujesz jeszcze więcej indywidualnego wsparcia? Nie ma problemu, te 2 dodatkowe konsultacje, są do tego idealne. Wykorzystasz je kiedy chcesz i w temacie, który aktualnie wymaga spojrzenia lub pomocy osoby, która ma więcej lat doświadczenia w pozyskiwaniu klientów.

5. Zrobione dla Ciebie:
Techniczne Ustawienie Systemu

Nie lubisz technikaliów? Nie masz na to czasu? Wolisz te sprawy zostawić innym? To się dobrze składa, ponieważ w pakiecie PREMIUM, cały system na Twojej domenie (stronie), ustawimy dla Ciebie. Po Twojej stronie będzie sprawdzenie, czy działa i czy konsultacje rezerwują się w Twoim kalendarzu!

6. Zrobione dla Ciebie:
Ustawienie Reklamy FB

To samo z reklamą. Jeśli chcesz ustawienie całej reklamy i niezbędnych parametrów Menadżera Reklam zlecić i mieć święty spokój, to w pakiecie PREMIUM zrobimy to dla Ciebie. Ty nam dostarczysz tekst reklamy i 3 zdjęcia, a my przygotujemy wszystko do emisji. Kiedy dasz znak, uruchomimy reklamę i Twoi potencjalni klienci zaczną zapisywać się na Twoją "Przynętę Edukacyjną", a później Ci zmotywowani na Twoją konsultację.

TERAZ NADSZEDŁ CZAS NA DECYZJĘ...

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY ZAKOŃCZYĆ NIEPEWNOŚĆ SKĄD WEŹMIESZ KOLEJNEGO KLIENTA I OSIĄGNĄĆ STABILNOŚĆ FINANSOWĄ?

Porozmawiajmy zatem o Twojej inwestycji, ponieważ prawda jest taka, że masz 2 opcje...

"System Pozyskiwania Klientów"

"System Pozyskiwania Klientów" jest 6 tygodniowym programem wraz z 6 miesięczną pomocą grupową, abyś stworzył według instrukcji swój własny system przyciągający klientów, wraz z "Przynętą Edukacyjną" i reklamą. Otrzymujesz szkolenie, checklisty, formularze, przykłady i instrukcje krok-po-kroku, aby już za kilka tygodni mieć klientów.

"System Pozyskiwania Klientów" PREMIUM

Wersja PREMIUM, zawiera wszystko z programu podstawowego "System Pozyskiwania Klientów", wraz z dodatkowym wsparciem indywidualnym Roberta, konsultacjami, i audytami stworzonych przez Ciebie materiałów, oraz ustawieniem technicznym całego Twojego systemu i reklamy na Facebooku. Wersja PREMIUM, jest dla Ciebie, jeśli chcesz otrzymać dodatkowe wsparcie i osiągnąć szybsze rezultaty.

Poniżej jest dokładne porównanie, co otrzymasz w pakiecie Standard i PREMIUM...

STANDARD

SZKOLENIE "SYSTEM POZYSKIWANIA KLIENTÓW"
(WARTOŚĆ 9 000 PLN)
BONUS 1: PAKIET "SZYBKI START", KTÓRY PRZYŚPIESZY TWOJE REZULTATY 
(WARTOŚĆ 5 000 PLN)
BONUS 2: PAKIET "ZARABIAJ WIĘCEJ I ŁATWIEJ" 
(WARTOŚĆ 1 000 PLN)
BONUS 3: GOTOWY ZESTAW SLAJDÓW DO WEBINARU
(WARTOŚĆ 1 000 PLN)
BONUS 4: GOTOWE DO OPUBLIKOWANIA SZABLONY STRON INTERNETOWYCH
(WARTOŚĆ 1 000 PLN)
BONUS 5: PAKIET "SKUTECZNA REKLAMA"
(WARTOŚĆ 3 000 PLN)
BONUS 6: PROCES DIAGNOSTYKI SKUTECZNOŚCI SYSTEMU
(WARTOŚĆ 3 000 PLN)
ZAMKNIĘTA GRUPA WSPARCIA NA FB
(BEZCENNA)
BONUS 7: 6 MIESIĘCY SESJI Q&A
(WARTOŚĆ 6 000 PLN)
BONUS 8: SZYBKA POMOC PRZEZ WHATSAPP
(WARTOŚĆ 3 000 PLN)
INDYWIDUALNY AUDYT I KONSULTACJA "HISTORII, KTÓRA SPRZEDAJE"
(WARTOŚĆ 2 000 PLN)
INDYWIDUALNY AUDYT I KONSULTACJA PLANOWANEJ ZAWARTOŚCI "PRZYNĘTY EDUKACYJNEJ
(WARTOŚĆ 5 000 PLN)
INDYWIDUALNY AUDYT TEKSTU REKLAMY PRZED EMISJĄ
(WARTOŚĆ 2 000 PLN)
INDYWIDULANA KONSULTACJA "SKUTECZNE TARGETOWANIE REKLAMY"
(WARTOŚĆ 2 000 PLN)
TECHNICZNE USTAWIENIE CAŁEGO TWOJEGO SYSTEMU I PRZYGOTOWANIE DO ZAPISÓW NA KONSULTACJE
(WARTOŚĆ 5 000 PLN)
USTAWIENIE PIERWSZEJ KAMPANII REKLAMOWEJ NA FACEBOOKU I PRZYGOTOWANIE REKLAMY DO EMISJI
(WARTOŚĆ 3 000 PLN)

wartość:

35 000 ZŁ

TERAZ TYLKO

4700,00 zł


zacznij już od

470,00 zł

KORZYSTAJĄC Z 10 RAT 0%

PREMIUM

SZKOLENIE "SYSTEM POZYSKIWANIA KLIENTÓW"
(WARTOŚĆ 9 000 PLN)
BONUS 1: PAKIET "SZYBKI START", KTÓRY PRZYŚPIESZY TWOJE REZULTATY 
(WARTOŚĆ 5 000 PLN)
BONUS 2: PAKIET "ZARABIAJ WIĘCEJ I ŁATWIEJ" 
(WARTOŚĆ 1 000 PLN)
BONUS 3: GOTOWY ZESTAW SLAJDÓW DO WEBINARU
(WARTOŚĆ 1 000 PLN)
BONUS 4: GOTOWE DO OPUBLIKOWANIA SZABLONY STRON INTERNETOWYCH
(WARTOŚĆ 1 000 PLN)
BONUS 6: PROCES DIAGNOSTYKI SKUTECZNOŚCI SYSTEMU
(WARTOŚĆ 3 000 PLN)
ZAMKNIĘTA GRUPA WSPARCIA NA FB
(BEZCENNA)
BONUS 7: 6 MIESIĘCY SESJI Q&A
(WARTOŚĆ 6 000 PLN)
BONUS 8: SZYBKA POMOC PRZEZ WHATSAPP
(WARTOŚĆ 3 000 PLN)
Indywidualny Audyt i Konsultacja "Historii, która sprzedaje"
(WARTOŚĆ 2 000 PLN)
Indywidualny Audyt i Konsultacja Planowanej Zawartości "Przynęty Edukacyjnej
(WARTOŚĆ 5 000 PLN)
Indywidualny Audyt Tekstu Reklamy Przed Emisją
(WARTOŚĆ 2 000 PLN)
Indywidulana Konsultacja "Skuteczne Targetowanie Reklamy"
(WARTOŚĆ 2 000 PLN)
TECHNICZNE USTAWIENIE CAŁEGO TWOJEGO SYSTEMU I PRZYGOTOWANIE DO ZAPISÓW NA KONSULTACJE
(WARTOŚĆ 5 000 PLN)
USTAWIENIE PIERWSZEJ KAMPANII REKLAMOWEJ NA FACEBOOKU I PRZYGOTOWANIE REKLAMY DO EMISJI
(WARTOŚĆ 3 000 PLN)

wartość:

54 000 ZŁ

TERAZ TYLKO

9700,00 zł


zacznij już od

970,00 zł

KORZYSTAJĄC Z 10 RAT 0%

ABY WYBRAĆ PŁATNOŚĆ RATALNĄ, ZAZNACZ PŁATNOŚĆ PAYU I WYPEŁNIJ POTRZEBNE DANE NA STRONIE ZAMÓWIENIA. NASTĘPNIE KLIKNIJ W "RATY" I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE OPCJĘ I POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI NA EKRANIE.

Wciąż masz pytania lub wątpliwości, przez dołączeniem do programu? Nie ma problemu. Zarezerwuj Twoją 15 minutową rozmowę!

PŁATNOŚĆ ABONENTOWA TUBAPAY

Mieszkasz za granicą, ale masz dowód osobisty w PL? Twój wniosek o raty 0% został odrzucony przez PayU lub z jakiegoś powodu się na nie nie kwalifikujesz?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Płatność abonamentowa przez TubaPay. Minimum formalności. Podpisujesz umowę, przelewasz pierwszą płatność i korzystasz z programu ✌️. Czy może być lepiej? Nie? To działamy. Wybierz najlepszą dla Ciebie opcję rozłożenia płatności na 3, 6, 9 lub 12 wpłat 🛟.

ABONAMENT

PAKIET STANDARD

zacznij już od

489,58 zł

Korzystając z 12 płatności miesięcznych suma całkowita wyniesie 5875,00 zł 

ABONAMENT

PAKIET PREMIUM

zacznij już od

1010,42 zł

Korzystając z 12 płatności miesięcznych suma całkowita wyniesie 12125,00 zł 

potrzebujesz więcej informacji?

tutaj znajdziesz odpowiedź  na najczęściej zadawane pytania:

Jeśli masz jakieś pytanie...

zanim dołączysz do szkolenia "System pozyskiwania klientów"

Poniżej znajdziesz listę, najczęściej zadawanych pytań, odnośnie uczestnictwa w szkoleniu. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie lub wątpliwość, to napisz do mnie na info@kliencinazyczenie.pl, aby uzyskać niezbędne informacje. Oki?

Dlaczego właśnie powinienem zainwestować w to szkolenie. Czym ono różni się od pozostałych na rynku?

Ponieważ dzięki mojemu mentoringowi i szkoleniu, moi klienci realizują swoje marzenia, pozyskując na ich usługi klientów premium, którzy płacą za ich pomoc jednorazowo 2 000 zł, 3 000 zł, a nawet i 12 000 zł.

I tego również chcę dla Ciebie!

Tak, jest wiele szkoleń marketingowych na rynku. One wszystkie obiecują wspaniałe rezultaty, więc dlaczego to szkolenie jest inne?

Ponieważ nie wszystkie metody zdobywania klientów, są właściwe, jeśli mamy do czynienia z terapią, coachingiem lub innymi metodami, dzięki którym klient doświadcza transformacji życia, zdrowia, relacji lub osiągnięć biznesowych.

Większość szkoleń prowadzona jest przez marketingowców, czyli osoby, które z coachingiem lub usługami terapeutycznymi nie miały nic nigdy wspólnego. I dlatego, że nie znają oni specyfiki pracy coacha, terapeuty lub trenera, to nie znają również mentalności klientów, którzy są na zakręcie życiowym i szukają w tym momencie pomocy.

Więc, jeśli cały proces pozyskiwania klienta będzie prowadzony, bez uwzględnienia jego delikatnej specyfiki i głębokich potrzeb, to nie tylko będzie nieskuteczny, ale nawet może pozostawić złą opinię o Twojej osobie na długie lata (a tego z całą pewnością nie chcesz!).

To szkolenie jest TYLKO DLA COACHÓW, TERAPEUTÓW I TRENERÓW i opiera się na moim autorskim systemie, dzięki któremu mój kalendarz zawsze był pełen zmotywowanych klientów, gotowych do zainwestowania w moją pomoc. Czego również chcę i dla Ciebie!

Czy to szkolenie jest dla mnie, jeśli dopiero zaczynam?

Wielu coachów, terapeutów lub trenerów, popełniło wiele błędów, czasami bardzo kosztownych, zanim znaleźli się na szkoleniu System Pozyskiwania Klientów. Wielu z nich przeżyło miesiące, a nawet i lata zamartwiając się skąd wezmą kolejnego klienta.

Więc, jeśli dopiero zaczynasz, to jesteś w dobrym miejscu, ponieważ masz okazję zacząć Twój biznes w prawidłowy sposób. Od razu możesz zarabiać i uzyskać stabilne dochody.

To wszystko wygląda na bardzo czasochłonne. Ile czasu będę potrzebować, aby stworzyć mój własny system?

Całe szkolenie podzielone jest na łatwe do zaimplementowania moduły. Oczywiście, że całą wiedzę należy wykorzystać w praktyce, aby stworzyć Twój własny system, dzięki któremu Twój kalendarz pełen będzie terminów z potencjalnymi klientami.

Każda osoba przyswaja wiedzę w innym tempie, więc jeśli jesteś osobą, która będzie na bieżąco wykonywać zadania, podane w każdym module, to Twój system powinien być gotowy już po 6 tygodniach, czyli po ukończeniu tego szkolenia.

Jeśli natomiast Twój czas, który możesz przeznaczyć na budowę systemu jest ograniczony, to zrobisz to w swoim tempie. Bez stresu, ponieważ masz BEZTERMINOWY dostęp do tego szkolenia.

Jeśli sprawy techniczne Cię przytłaczają i chcesz, aby cały system był ustawiony technicznie dla Ciebie wraz z reklamą na FB, dzięki czemu Twój kalendarz szybko zapełni się potencjalnymi klientami, to sugeruję Ci skorzystanie z pakietu PREMIUM.

Cały ten marketing on-line mnie przytłacza i nie mam żadnej wiedzy technicznej, więc czy aby na pewno sobie z tym wszystkim poradzę?

Pamiętaj, że otrzymujesz instrukcje krok-po-kroku, dzięki którym ustawisz Twój system wraz z reklamą!

Niemniej jednak jeszcze nigdy w historii zdobywanie klientów z wykorzystaniem narzędzi internetowych nie było tak łatwe i tanie. Do Twojej dyspozycji są gotowe szablony stron internetowych, które wypełniasz adekwatnym tekstem. To tak, jakby pisać list w Wordzie.

Ponadto otrzymujesz dostęp do filmów instruktażowych, gdzie krok-po-kroku, zostajesz poprowadzony, co zrobić, gdzie kliknąć i w którym momencie, aby stworzyć działający system.

Czego mogę się spodziewać, kiedy dołączę do szkolenia?

Natychmiast po dokonaniu płatności za Twoje szkolenie, otrzymasz wiadomość e-mail wraz z Twoimi danymi dostępowymi do platformy szkoleniowej, gdzie uzyskasz dostęp do MODUŁU #1, wraz ze wszystkimi materiałami i ćwiczeniami, które przyspieszą i ułatwią budowanie Twojego Systemu Pozyskiwania Klientów.

Po pierwszym zalogowaniu dostęp do platformy i Twojego szkolenia jest Ci przyznawany BEZTERMINOWO. Korzystasz tak długo, jak masz ochotę i potrzebę.

Dokładnie po 7 dniach od pierwszego zalogowania, odblokowany zostanie automatycznie dostęp do każdego kolejnego modułu i jego bonusów.

Jednocześnie po dokonaniu płatności, otrzymasz kolejnego maila powitalnego, gdzie otrzymasz również prośbę wraz z linkiem, o dołączenie do zamkniętej Grupy na Facebooku i Szybkiej Pomocy na WhatsApp.

Ponieważ dostęp do platformy jest bezterminowy, otrzymasz również dostęp do wszystkich najnowszych aktualizacji Twojego szkolenia.

Jeśli nie będę zadowolony ze szkolenia, czy otrzymam zwrot pieniędzy?

Wraz ze szkoleniem otrzymujesz moją 6 miesięczną, 100% gwarancję satysfakcji.

Moim celem jest, abyś stworzył Twój System Pozyskiwania Klientów, który zapewni Ci stały napływ osób, chętnych do zapłacenia za Twoją pomoc lub usługę.

Gwarantuję, że moje szkolenie Ci w tym pomoże i osiągniesz ważne dla Ciebie rezultaty, pod warunkiem że wykorzystasz tę wiedzę i zastosujesz ją w praktyce.

Abyś jednak poczuł się bezpiecznie, inwestując Twoje pieniądze, podczas zakupu szkolenia, otrzymujesz 6 miesięczną GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.

Masz całe 6 miesięcy, aby sprawdzić w działaniu i udowodnić sobie, że uzyskasz rezultaty, które tutaj wymieniam. Jeśli tak się nie stanie, to napisz do mnie na: info@kliencinazyczenie.pl i otrzymasz 100% zwrot Twojej inwestycji.

Ale aby była pełna jasność... jest jeden warunek!

Musisz mi udowodnić, że zastosowałeś wiedzę z tego szkolenia, według moich instrukcji i stworzyłeś system pozyskiwania klientów, wraz z dobrze ustawioną reklamą.

Powód tego warunku jest prosty... nic nie działa, jeśli poznanej wiedzy nie zastosujesz w działaniu.

Wiele osób myśli, że sam zakup szkolenia jest działaniem, dzięki któremu osiągną oczekiwane rezultaty. Niestety tak nie jest. Zakup szkolenia jest tylko uzyskaniem dostępu do wiedzy i wsparcia, które należy sumiennie wdrożyć w działanie.

Więc jeśli nie chcesz poświęcić czasu i Twojego zaangażowania, aby wprowadzić w życie skuteczne metody pozyskiwania klientów, które daję Ci jak na talerzu podczas tego szkolenia, to zatrzymaj Twoje pieniądze. 

Tak wiem, że to trochę nieeleganckie, ale uwierz mi, że tak będzie lepiej dla nas obojga.

Natomiast, jeśli jesteś osobą, która jest zmotywowana, aby stworzyć dobrze zarabiający biznes, to otrzymujesz najbardziej uczciwą gwarancję, jaka jest dostępna.

Jeśli napotkam jakąś trudność lub będę miał pytania, na jaką mogę oczekiwać pomoc?

Twój sukces i osiągnięte rezultaty, są moim priorytetem, więc w pakiecie STANDARD, otrzymujesz dodatkowe wsparcie:

1. Dostęp do zamkniętej Grupy na Facebooku
To są wszystkie osoby, które udzielą Ci wsparcia i odpowiedzi na Twoje wątpliwości, jak również to właśnie tutaj otrzymasz opinie na temat Twoich treści marketingowych.

2. 6 miesięcy Sesji "Pytania & Odpowiedzi"
Podczas tych sesji, które są prowadzone na żywo, możesz zadać każde nurtujące Cię pytanie.

Masz pytania? Wątpliwości? Czujesz niepewność lub przytłoczenie?

Nie wiesz, jak zaimplementować system do Twoich potrzeb lub czy idziesz w dobrym kierunku? Nic się nie martw. Właśnie tutaj OTRZYMASZ POMOC!

3. Szybka pomoc przez WhatsApp
Wiem, że są takie momenty, a w szczególności kiedy robimy coś nowego, że napotykamy barierę, z którą sami nie umiemy sobie poradzić. I w takich momentach, pomocna jest często szybka wskazówka i podpowiedź.

Więc jeśli coś nie może czekać i jest pilne, to właśnie tutaj otrzymasz pomoc.


W pakiecie PREMIUM, otrzymujesz dodatkowo:

1. Indywidualną Konsultację "Doprecyzuj Profil Idealnego Klienta"

2. Indywidualny Audyt i Konsultację "Opowieści Budującej Autorytet"

3. Indywidualny Audyt i Konsultację Planowanej Zawartości "Przynęty Edukacyjnej"

4. Indywidualny Audyt Tekstu Reklamy Przed Emisją

5. Indywidualną Konsultację "Skuteczne Targetowanie Reklamy"

6. Indywidualny Audyt Parametrów Systemu Po Pierwszych 50 Zapisach

7. TECHNICZNE USTAWIENIE SYSTEMU I PRZYGOTOWANIE DO ZAPISÓW NA KONSULTACJE

8. USTAWIENIE PIERWSZEJ KAMPANII REKLAMOWEJ NA FACEBOOKU I PRZYGOTOWANIE REKLAMY DO EMISJI


Jak długo będę miał dostęp do szkolenia?

Tak wiem, że inni trenerzy ograniczają dostęp czasowy do zakupionego szkolenia, co wydaje mi się niekoniecznie fair. Aby Cię zatem uspokoić... Twój dostęp jest bezterminowy. Zawsze możesz wrócić do szkolenia i skorzystać z jego treści, jak również dołączonych materiałów, które pomogą Ci w budowie Twojego biznesu.

Czy mogę zapłacić za szkolenie w ratach?

Zdecydowanie TAK! Korzystając z PayU możesz zapłacić za to szkolenie, rozkładając Twoją inwestycję na 10 rat 0%. Czyli możesz mieć Twój system przyciągający klientów, inwestując w Twoją przyszłość w tym momencie TYLKO 470,00, jeśli zdecydujesz się na wersję STANDARD,  970,00 zł, jeśli wybierzesz więcej wsparcia i pomocy w wersji PREMIUM.

Czy mogę zapłacić za szkolenie w ratach, nawet jeśli nie kwalifikuję się na raty 0% udzielane przez PayU?

Zdecydowanie TAK! Jeśli z jakiegoś powodu nie kwalifikujesz się do uzyskania rat 0% lub Twój wniosek został odrzucony przez PayU, to możesz skorzystać z płatności abonentowej TubaPay. Minimum formalności. Podpisujesz umowę, przelewasz pierwszą płatność i korzystasz z wybranego przez Ciebie programu w opcji "Standard" lub "Premium".

Jak długo dostępne będą zapisy do programu?

Zapisy zamykamy w piątek 7 czerwca o godz. 23:59. Po tym czasie zapisy nie będą już możliwe.

Twoi Klienci Szukają Twojej Pomocy. Pomóż Im Zmienić Ich Życie Na Lepsze!

Jesteś w miejscu, do którego zaprowadziła Cię Twoja wiedza i doświadczenie. Bazując na niej, Twoje rezultaty będą podobne do tych, które do tej pory osiągnąłeś.

Albert Einstein, powiedział kiedyś: “Problem nie może być rozwiązany z poziomu umysłu, który go stworzył”.

Nie mając nowej wiedzy, nie widzisz rozwiązań, które zmienią Twój biznes i zapewnią Ci stałe dochody, każdego miesiąca.

Inwestycja w nową wiedzę i dążenie do doskonałości jest źródłem mojego sukcesu.

Mam nadzieję, że dasz sobie szansę, aby uzyskać wsparcie i pomoc, dzięki którym Twoja praca oprócz satysfakcji, będzie dla Ciebie i Twojej rodziny, stabilnym źródłem utrzymania.

Decydując się na udział w szkoleniu “System Pozyskiwania Klientów”, mówisz “TAK!” swoim marzeniom. Otwierając się na obfitość klientów i finansów, zapewnisz sobie wygodne i spokojne życie.

Pomyśl o tym spokoju, kiedy już nie martwisz się skąd weźmiesz kolejnego klienta.

Pomyśl, jak wykorzystasz wolny czas, mając zapewnione dochody? Jak wówczas zmieni się Twoje życie i samopoczucie na lepsze?

Zapraszam Cię, abyś podjął słuszną decyzję dla siebie.

Powiedz sobie “TAK!” i stwórz biznes, który będzie wspierał Twój wymarzony styl życia. 

Powiedz sobie “TAK!”, aby robić to co kochasz, pracując z klientami, którzy będą pełni wdzięczności, że Cię odnaleźli.

Wiem, że Ty również możesz to osiągnąć.

Będę zaszczycony móc Cię poznać i pomagać Ci w rozwoju Twojego biznesu.


Pozdrawiam Cię ciepło,

Robert Oliński

Wciąż masz pytania lub wątpliwości, przez dołączeniem do programu? Nie ma problemu. Zarezerwuj Twoją 15 minutową rozmowę!

STWÓRZ WŁASNY SYSTEM, ABY przyciągać CHĘTNIE PŁACĄCYCH klientów i zarabiać więcej!

Nota końcowa: Powzięte zostały wszelkie sposoby, aby dokładnie opisać możliwości i wartość oferowanego szkolenia. Przykłady uzyskiwanych dochodów, nie stanowią gwarancji ich uzyskania przez wszystkich uczestników, kończących szkolenie. Sukces każdej osoby, kończącej szkolenie i wysokość uzyskiwanych przez nią dochodów, zależny jest od jej własnego zaangażowania, wiedzy zawodowej i etyki pracy. Jeśli szukasz złotego środka, który pozwoli Ci mieć więcej klientów i satysfakcjonujące dochody, bez własnej pracy i zaangażowania, to wydaj swoje pieniądze gdzie indziej, ponieważ to szkolenie nie jest dla Ciebie. Pamiętaj, że nawet mając wiedzę, jeśli nie podejmiesz żadnego działania, aby ją wdrożyć, to Twoje osiągane rezultaty również się nie zmienią. Miej na uwadze również fakt, że każde przedsięwzięcie biznesowe niesie ze sobą, oprócz spodziewanych dochodów, również i zagrożenia, więc każdą decyzję związaną z Twoją działalnością, podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Jeśli jesteś osobą otwartą na nową wiedzę, wskazówki i coaching, dzięki którym ja sam doświadczyłem obfitości klientów i stabilnych dochodów, pozwalających mi na komfortowe życie i wykorzystasz je podczas Twojej pracy starannie i z zaangażowaniem, to zapraszam Cię serdecznie do udziału w szkoleniu SYSTEM POZYSKIWANIA KLIENTÓW.

© 2024 Klienci na Życzenie - Robert Oliński - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu

WYBIERZ TERAZ FORMĘ PŁATNOŚCI

Close