fbpx

Dla: Coachów, Terapeutów, Doradców i Trenerów, którzy mają MAŁO KLIENTÓW...


Jak Przyciągnąć WIĘCEJ KLIENTÓW, Chętnie Płacących Za Twoje Usługi i Osiągnąć STABILNE DOCHODY, Wykorzystując Przynętę Edukacyjną!

(NAWET... jeśli nie wiesz, jak promować swoje usługi i gdzie znaleźć klientów)

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, więc zarezerwuj Twoje miejsce, JUŻ TERAZ!

Robert Oliński

Robert uczy coachów, terapeutów, trenerów i doradców, jak pozyskiwać na ich usługi chętnie płacących klientów, aby mogli oni zarabiać 10 tys. - 20 tys. miesięcznie i więcej, zbudować stabilny finansowo biznes i odczuwać radość z wykonywanej pracy.

Podczas tego szkolenia poznasz:

SEKRET #1
Jak w każdym miesiącu mieć kalendarz pełen zmotywowanych klientów
, chętnych do skorzystania z Twojej pomocy, nawet jeśli nie wiesz, jak skutecznie promować Twoje usługi...
SEKRET #2
Jak stać się niekwestionowanym autorytetem, za usługi którego klienci chętnie zapłacą, nawet jeśli masz dużą konkurencję lub dopiero zaczynasz...
SEKRET #3 
Jak bez wychodzenia z domu dotrzeć do tysięcy klientów, którzy z radością skorzystają z Twojej pomocy, nawet jeśli nigdy wcześniej, o Tobie nie słyszeli...

UWAGA! Liczba miejsc na tym darmowym szkoleniu jest ograniczona i szybko się zapełniają. Nie czekaj więc i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Zapisując się, akceptujesz Regulamin, jak również wyrażasz zgodę na zapis na listę mailingową/newsletter firmy Klienci na Życzenie - Robert Oliński, od której otrzymywać będziesz darmowe informacje i strategie, jak skutecznie przyciągać i pozyskiwać klientów, aby osiągnąć stabilne dochody, jak również oferty, promocje produktów i szkoleń, za co w zamian otrzymasz dostęp do szkolenia webinarowego. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp do szkolenia za 297 zł brutto, pisząc na adres: info@kliencinazyczenie.pl. Poznaj, jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Zapraszam, Robert Oliński

ZACZYNAMY ZA CHWILĘ! Uzyskaj dostęp do szkolenia.

Wpisz teraz poniżej Twoje imię i adres e-mail:

Zapisując się, akceptujesz regulamin, jak również wyrażasz zgodę na zapis na listę mailingową/newsletter firmy Klienci na Życzenie - Robert Oliński, od której otrzymywać będziesz oferty, promocje produktów, jak również darmowe informacje i strategie, jak skutecznie przyciągać i pozyskiwać klientów, aby osiągnąć stabilne dochody, za co w zamian otrzymasz dostęp do szkolenia webinarowego. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp do szkolenia za 297 zł brutto, pisząc na adres: info@kliencinazyczenie.pl.

Close