fbpx

POCZEKAJ! Posłuchaj, jak otrzymać dodatkową pomoc...

Jeśli Chcesz Szybciej i z Laserową Precyzją Określić Profil Idealnego Klienta, Jak Również Stworzyć Magnetyczną Odpowiedź "W Czym Pomagasz", Aby SKUTECZNIE PRZYCIĄGAĆ KLIENTÓW, To Posłuchaj, Jak Mogę Ci Pomóc!

uzyskaj dostęp do dodatkowego wsparcia!

Znaczna większość coachów, terapeutów, trenerów i doradców, którzy nie mają klientów, popełnia jeden kardynalny błąd.

Używają Języka Eksperckiego!

I dzieje się tak, ponieważ te osoby, są ekspertami w swojej dziedzinie i opisując, czym się zajmują i jak pomagają, używają języka, który nie jest zrozumiały przez potencjalnych klientów, ponieważ jest językiem akademickim lub żargonem zawodowym.

Używają oni słów i wyrażeń, które mądrze brzmią, ale dla potencjalnych klientów są ogólne, a wręcz abstrakcyjnie brzmiące.

Posługując się takim językiem, stają się niewidoczni, co prowadzi właśnie do braku zainteresowania ich usługami i brakiem klientów.

Aby stać się widocznym dla potencjalnych klientów...

Należy mówić do nich językiem, który oni rozumieją, i aby to osiągnąć, należy używać prostych określeń.

Należy używać konkretnego, prostego i zrozumiałego języka, który natychmiast wzbudza zainteresowanie klientów.

Więc jeśli w przeszłości Twoja informacja, w czym i w jaki sposób pomagasz, była niezrozumiała dla Twoich rozmówców i nie przyciągała do Ciebie klientów, to teraz masz możliwość skorzystania z mojego dodatkowego wsparcia.

Otrzymasz pomoc w modyfikacji i doprecyzowaniu Twojej odpowiedzi “czym się zajmujesz”, czy inaczej “w czym pomagasz”, aby była ona magnetycznie przyciągająca potencjalnych klientów, którzy chętnie zapłacą za Twoją pomoc.

Dodatkowo otrzymasz jeszcze sprawdzony tekst przyciągającego klientów posta na Facebooka, który możesz wykorzystać również, jako wiadomość e-mail, którą wyślesz do swoich znajomych lub bazy mailowej, jeśli takową posiadasz, aby szybko pozyskać pierwszych kilku klientów.

Wyobraź sobie teraz, że mając skuteczną odpowiedź "w czym pomagasz"...

Stajesz się magnesem przyciągającym klientów i stajesz się tym jedynym i dzięki temu znika Twoja konkurencja.

Dzięki temu możesz podwyższyć Twoje stawki i pracując mniej godzin, zarabiać tyle samo, a nawet kilka razy więcej.

Wyobraź sobie, że Twoja odpowiedź “w czym pomagasz” jest tak skuteczna, że kiedy jej używasz podczas rozmowy, to Twoi rozmówcy proszą Cię o to, abyś udzielił im pomocy lub proszą o Twoją wizytówkę, ponieważ ich znajomy ma dokładnie taki problem, który Ty pomagasz rozwiązać.

Jeśli zatem i Ty chcesz, aby tak się stało, to chcę Ci w tym pomóc i w tym momencie daję Ci możliwość dostępu do mojego indywidualnego wsparcia.

Uzyskaj TERAZ Dodatkowe Wsparcie!

Wykorzystaj tę okazję, aby uzyskać moje dodatkowe wsparcie podczas 1 godzinnej, indywidualnej konsultacji, podczas której doprecyzujesz profil Twojego idealnego klienta, z którym Ty chcesz pracować, jak również zmodyfikujesz Twoją odpowiedź “w czym pomagasz”, aby stała się magnesem, przyciągającym klientów.

Jest tylko jeden haczyk...

Ze względu na to, że są to konsultacje osobiste, to ta oferta wsparcia dodatkowego jest dostępna tylko dla kilku osób i może być ona już niedostępna w przyszłości.

Więc jeśli zależy Ci na uzyskaniu mojego osobistego wsparcia w stworzeniu Twojej odpowiedzi “w czym pomagasz”, aby była ona magnesem przyciągającym klientów, to skorzystaj teraz z tej możliwości.

Podejmij teraz, najlepszą dla Ciebie decyzję!

Skorzystaj teraz z mojego osobistego wsparcia, podczas którego:

z Laserową Precyzją OkreśLISZ Profil TWOJEGO Idealnego Klienta, Jak Również  Odpowiedź "W Czym Pomagasz", Aby SKUTECZNIE PRZYCIĄGAĆ KLIENTÓW

DODATKOWO TYLKO 700 zł!

INWESTUJĄC W DODATKOWE WSPARCIE, MOŻESZ WYBRAĆ WYGODNE RATY 0% I ZACZĄĆ DZIŚ, JUŻ OD 99,70 zł

ABY WYBRAĆ PŁATNOŚĆ RATALNĄ, ZAZNACZ PŁATNOŚĆ PAYU I WYPEŁNIJ POTRZEBNE DANE NA STRONIE ZAMÓWIENIA. NASTĘPNIE KLIKNIJ W "RATY" I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE OPCJĘ I POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI NA EKRANIE.

Jak przebiegać będzie sesja Twojego indywidualnego wsparcia:

Po zakończeniu szkolenia "Przyciągnij Twoich Klientów", które będzie prowadzone na żywo, otrzymasz mail z linkiem do mojego kalendarza, w którym zarezerwujesz termin Twojej indywidualnej konsultacji, podczas której z laserową precyzją określisz profil Twojego idealnego klienta, jak również odpowiedź "w czym pomagasz", aby skutecznie przyciągać klientów, z którymi praca będzie dla Ciebie przyjemnością.

Aby Twoja 1 godzinna konsultacja przebiegła sprawnie, najpóźniej 2 godz. przed jej rozpoczęciem należy wypełnić formularz, zawierający istotne informacje dotyczące profilu Twojego klienta, według wzoru otrzymanego podczas szkolenia.

Konsultację zakończysz z gotowym profilem osoby, z którą chcesz pracować, jak również ze skuteczną odpowiedzią "w czym pomagasz", dzięki której Twoi potencjalni klienci zobaczą w Tobie eksperta od rozwiązywania ich bolesnego problemu, za co będą chętnie Ci płacić.

OTO MOJA 100% GWARANCJA TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA!

Moim celem jest, abyś wiedział, jak stać się poszukiwanym ekspertem, ponieważ jest to jedyna droga, dzięki której zaczniesz przyciągać klientów, którzy chętnie zapłacą Ci za Twoją pomoc.

Kiedy dołączysz do mojego szkolenia, to gwarantuję Ci, że DOZNASZ OLŚNIENIA i odnajdziesz PROSTY SPOSÓB, jak wyrazić to, co robisz w sposób zrozumiały i atrakcyjny...

Otrzymujesz na to 14 DNIOWĄ GWARANCJĘ!

Jeśli sumiennie zastosujesz wiedzę i przedstawione metody ze szkolenia „PRZYCIĄGNIJ TWOICH KLIENTÓW” i nadal nie będziesz wiedzieć, komu i w czym pomagasz i jak rozmawiać z klientami, aby chcieli skorzystać z Twojej pomocy, to napisz do mnie na: info@kliencinazyczenie.pl w okresie do 14 dni od daty ROZPOCZĘCIA SZKOLENIA, a otrzymasz 100% zwrot wpłaconej kwoty.

Robię to dlatego, aby decyzja, odnośnie inwestycji była dla Ciebie łatwa, ponieważ wiem, jak dzięki niej pozytywnie zmieni się Twój biznes i Twoja finansowa przyszłość.

Skorzystaj teraz z mojego osobistego wsparcia, podczas którego:

z Laserową Precyzją OkreśLISZ Profil TWOJEGO Idealnego Klienta, Jak Również  Odpowiedź "W Czym Pomagasz", Aby SKUTECZNIE PRZYCIĄGAĆ KLIENTÓW

DODATKOWO TYLKO 700 zł!

INWESTUJĄC W DODATKOWE WSPARCIE, MOŻESZ WYBRAĆ WYGODNE RATY 0% I ZACZĄĆ DZIŚ, JUŻ OD 99,70 zł

ABY WYBRAĆ PŁATNOŚĆ RATALNĄ, ZAZNACZ PŁATNOŚĆ PAYU I WYPEŁNIJ POTRZEBNE DANE NA STRONIE ZAMÓWIENIA. NASTĘPNIE KLIKNIJ W "RATY" I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE OPCJĘ I POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI NA EKRANIE.

© 2024 Klienci na Życzenie - Robert Oliński - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu