fbpx

FANTASTYCZNIE!..

GRATULACJE

Twoja płatność przebiegła prawidłowo.

Podczas szkolenia "System Pozyskiwania Klientów", zbudujesz Twój Automatyczny System, dzięki któremu bez wychodzenia z domu, pozyskasz na Twoje usługi chętnie płacących klientów (nawet, jeśli dopiero zaczynasz).


WAŻNA INFORMACJA!!!

System płatności ratalnych PayPal, nie jest w tym momencie obsługiwany automatycznie, przez platformę, na której umieszczone jest szkolenie.

W związku z tym, aby udzielić Ci dostęp do zakupionego szkolenia, muszę wykonać to ręcznie. Tak wiem, że jest to pewnego rodzaju niedogodność, również i dla mnie.

Udzielę Ci dostępu natychmiast, po uzyskaniu informacji z PayPal, o zaksięgowaniu płatności. Może to potrwać od 5 minut do 3h. 

Przepraszam za niedogodność z tym związaną.


TWÓJ DOSTĘP DO SZKOLENIA

Kiedy dodam Cię ręcznie do platformy szkoleniowej, otrzymasz oddzielnego maila z linkiem dostępowym do wykupionego przez Ciebie szkolenia.

W związku z tym dodaj mój adres e-mail info@kliencinazyczenie.pl, do zaufanych odbiorców, aby mieć pewność, że ta ważna informacja, nie wyląduje w skrzynce spam lub w koszu (co często się dzieje, jeśli korzystasz z darmowych skrzynek pocztowych tj. Google, WP, OP itp.)


FAKTURA NA FIRMĘ?

W tym momencie, aby mogła zostać wystawiona dla Ciebie FV, proszę prześlij do mnie na mojego maila: info@kliencinazyczenie.pl

Proszę wyślij informacje:

Imię i Nazwisko
Nazwa Firmy (jeśli ma być to na firmę)
Nr NIP (
jeśli ma być to na firmę)
Adres
Twój e-mail (z którego został dokonany zakup PayPal)

Do kwoty pakietu NIE BĘDZIE doliczona kwota VAT, ponieważ nie jestem płatnikiem VAT-u.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie na FB Messenger.


Do usłyszenia,
Robert

Ps. Ponieważ wybrana została płatność ratalna, automatycznie zostanie ona pobrana z Twojej karty, zgodnie z wybranym pakietem w tym samym dniu, kolejnego miesiąca.

© 2022 Robert Oliński & Klienci na Życzenie - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności

75% Zakończone ...

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH

Wpisz poniżej Twoje imię i adres e-mail:

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close