fbpx

ZWIĘKSZ SWOJE DOCHODY PAKIET VIP

OTO CO OTRZYMASZ W PAKIECIE VIP ZA JEDYNE 47 ZŁ!

#1

BEZTERMINOWY Dostęp do Wszystkich Nagrań ze Szkolenia

(BEZCENNE)

Lubisz wracać do wartościowej wiedzy, dzięki której szybciej osiągasz zamierzone rezultaty? To wspaniale, ponieważ w pakiecie VIP otrzymasz bezterminowy dostęp do wszystkich nagrań z tego 3 dniowego szkolenia, dzięki czemu zawsze możesz przypomnieć sobie, to co umknęło Ci za pierwszym razem lub odświeżyć ważne dla Ciebie wiadomości. Nagrania będą na Ciebie czekać na platformie szkoleniowej z dostępem 24/7!

#2

Dwa 2-Minutowe Posty Przyciągające Klientów

(WARTOŚĆ 250 ZŁ)

Obecnie masz problem z przyciągnięciem, bądź zainteresowaniem klientów Twoją pomocą? Jeśli tak, to w Pakiecie VIP otrzymasz dwa 2-minutowe posty przyciągające klientów na Twój coaching, terapię, usługi trenerskie, bądź pomoc doradczą, które szybko wypełnisz odpowiednią treścią i umieścisz je na swoich social mediach, aby przyciągnąć zainteresowane Twoją pomocą osoby. Ps. Możesz je również wykorzystać, jako email!

#3

Szybka Checklista Wstępnej Konsultacji

(WARTOŚĆ 150 ZŁ)

Najgorszą metodą prowadzenia wstępnej rozmowy, czy inaczej konsultacji jest robienie tego na bazie wyczucia, bądź intuicji. To najczęściej prowadzi do chaosu i braku klientów. Aby tego uniknąć, otrzymasz szybką checklistę konsultacji, czyli wstępnej rozmowy z potencjalnym klientem, co pomoże Ci zawrzeć wszystkie niezbędne elementy takiej rozmowy, aby z większą łatwością pozyskiwać klientów.

#4

Skrypt Przechodzenia Przez Obiekcje Klientów

(WARTOŚĆ 1500 ZŁ)

Kiedy przyjdzie moment do podjęcia decyzji, aby zapłacić za Twoją pomoc, zawsze mogą pojawić się wątpliwości lub obiekcje klienta. Jeśli nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić, to niestety z wielkim prawdopodobieństwem go stracisz. Więc, aby uniknąć frustrujących sytuacji, otrzymujesz ode mnie mój szablon łatwego przechodzenia przez obiekcje klientów, co pozwoli Ci zwiększyć Twoją skuteczność podczas rozmowy, nawet i dwukrotnie.

PONIŻEJ MOŻESZ OBEJRZEĆ NAGRANIA ZE SZKOLENIA

DZIEŃ #1

Sekret Budowy Dochodowego Biznesu, Który Zapewni Ci Stabilne Dochody

DZIEŃ #2

Jak Wyróżnić Się Na Rynku i Przyciągnąć Uwagę Wymarzonych Klientów

DZIEŃ #3

Jak Wzbudzić Natychmiastowe Zaufanie i Pragnienie Skorzystania z Twojej Pomocy

DZIEŃ #4

Jak w 5 Krokach Stworzyć Skuteczny System, Aby Bez Wychodzenia z Domu Zapełnić Kalendarz Klientami

DZIEŃ #5

Jak Zarabiać 10 Tys. i Więcej, Pracując Tylko z Kilkoma, Wymarzonymi Klientami

Dołącz już teraz do szkolenia w Pakiecie VIP i otrzymaj te wszystkie wspaniałe dodatki, które pozwolą Ci szybko zwiększyć Twoje dochody!

© 2024 Klienci na Życzenie - Robert Oliński - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu

UKOŃCZONE W 75%...

Podaj TERAZ Twoje imię i adres e-mail, aby dołączyć do 5 dniowego szkolenia...

Zapisując się, akceptujesz regulamin, jak również wyrażasz zgodę na zapis na listę mailingową/newsletter firmy Klienci na Życzenie - Robert Oliński, od której otrzymywać będziesz darmowe informacje i strategie, jak skutecznie przyciągać i pozyskiwać klientów, aby osiągnąć stabilne dochody, jak również oferty i promocje produktów. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera/na listę mailingową, możesz otrzymać możliwość zakupu szkolenia za 297 zł brutto, bez podawania w formularzu zapisu swoich danych, tj. imienia i adresu e-mail, pisząc na adres: info@kliencinazyczenie.pl.

Close