fbpx

OFERTA WYGAŚNIE ZA:

Jeśli chcesz ZWIĘKSZYĆ TWOJE DOCHODY!

Zobacz, Jak Paula Pozyskała Klientkę, Która Od Razu, Po Wstępnej Konsultacji, ZAPŁACIŁA 2000 zł Za Jej Pomoc!

"Po szkoleniu zaawansowanym "Zwiększ Skuteczność Konsultacji"... pierwsza konsultacja, godzina rozmowy... i mam pierwszą klientkę, która wpłaciła pieniądze na konto. Po 24 godzinach dostałam pieniądze!"

(Ps. 2000 zł za wszystkie sesje, od razu "z góry)".

Paula Kostrzyński

NAUCZ SIĘ, JAK SKUTECZNIE PRZEDSTAWIAĆ OFERTĘ, ABY MIEĆ WIĘCEJ KLIENTÓW!

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE

ZWIĘKSZ SKUTECZNOŚĆ KONSULTACJI

(WARTOŚĆ 2000 ZŁ)

Prawda jest taka, że aby klient zechciał zainwestować w Twoją pomoc, nie możesz zaoferować mu tego, czego nie chce lub nie rozumie, że mu to w jakikolwiek sposób pomoże!

Czyli... nie możesz mu proponować Twoich sesji, spotkań, zabiegów, procesów, coachingu lub terapii, które wykorzystujesz podczas swojej pracy.


Aby Twój klient z chęcią i radością zainwestował w Twoją pomoc, musisz wiedzieć, jak przedstawić mu ofertę zgodną z jego potrzebami.

Podczas tego szkolenia zaawansowanego nauczysz się, jak przedstawić Twoją ofertę, aby była atrakcyjna dla Twojego potencjalnego, co zwiększy radykalnie Twoje dochody.

Dzięki mojemu procesowi przedstawiania Twojej oferty, pogłębisz pragnienie klienta do skorzystania z Twojej pomocy natychmiast, jak to tylko możliwe, ponieważ wywołasz uświadomienie, że jesteś dla niego w tym momencie jedynym i najlepszym rozwiązaniem jego bolesnego problemu. 

O tak, tym właśnie sposobem znika również wszelka konkurencja, ponieważ stajesz się tym jedynym. I nie ma znaczenia, że inni mają niższe ceny, ponieważ Ty nie oferujesz sesji, spotkań, czy zabiegów, które zawsze można wycenić taniej.

Jeśli zatem i Ty chcesz zwiększyć Twoje dochody, musisz wiedzieć, jak przedstawić ofertę Twojemu klientowi, aby uznał, że jest ona dla niego idealnym rozwiązaniem, którego właśnie teraz potrzebuje!

Aby Ci w tym pomóc, przygotowałem dla Ciebie szkolenie zaawansowane...

podczas tego SZKOLENIA ZAAWANSOWANEGO:

Poznasz dokładny proces przedstawienia oferty zgodnej z potrzebami Twojego klienta, aby uznał, że jesteś dla niego jedynym i najlepszym rozwiązaniem i inwestycja w Twoją pomoc jest jedynym, logicznym krokiem.
Poznasz, jak formułować Twoją ofertę i jak konstruować zdania, aby wzbudziło to nieodparte pragnienie skorzystania z Twojej pomocy.
Dowiesz się, jak bez omawiania procesów i technik, ubrać to, czego potrzebuje w słowa rezultatów, których pragnie, aby odnosząc wrażenie, że to co mu oferujesz jest zgodne z jego oczekiwaniami, natychmiast zdecydował się na inwestycję w Twoją pomoc.
Otrzymasz rozpisany cały proces przedstawiania Twojej oferty, aby płynnie mówić o Twojej ofercie w atrakcyjny dla klienta sposób.

NAUCZ SIĘ, JAK SKUTECZNIE PRZEDSTAWIAĆ OFERTĘ, ABY MIEĆ WIĘCEJ KLIENTÓW!

CENA NORMALNA 997 zł

TERAZ TYLKO 497 PLN!

LUB ZACZNIJ JUŻ OD 49,70 ZŁ, WYBIERAJĄC RATY 0%

ABY WYBRAĆ PŁATNOŚĆ RATALNĄ, ZAZNACZ PŁATNOŚĆ PAYU I WYPEŁNIJ POTRZEBNE DANE NA STRONIE ZAMÓWIENIA. NASTĘPNIE KLIKNIJ W "RATY" I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE OPCJĘ I POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI NA EKRANIE.

moja 100% gwarancja dla ciebie

Abyś mógł spokojnie spać w nocy!

30 dniowa gwarancja satysfakcji

Moim celem jest, abyś zwiększył Twoje dochody, dzięki czemu zyskasz stabilność finansową, jak również i zadowolenie z pracy, którą wykonujesz.

Gwarantuję, że moje szkolenie Ci w tym pomoże i osiągniesz ważne dla Ciebie rezultaty, pod warunkiem, że wykorzystasz tę wiedzę i zastosujesz ją w praktyce.

Abyś jednak poczuł się bezpiecznie inwestując Twoje pieniądze, podczas zakupu szkolenia, otrzymujesz 30 DNIOWĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.

Jeśli wykorzystując wiedzę z tego szkolenia, nie zwiększysz Twoich dochodów, to napisz do mnie na: info@kliencinazyczenie.pl w okresie do 30 dni od daty rozpoczęcia szkolenia, a otrzymasz 100% zwrot.

Robię to dlatego, aby decyzja, odnośnie inwestycji była dla Ciebie łatwa, ponieważ wiem, jak dzięki niej pozytywnie zmieni się Twój biznes i Twoja finansowa przyszłość.

NAUCZ SIĘ, JAK SKUTECZNIE PRZEDSTAWIAĆ OFERTĘ, ABY MIEĆ WIĘCEJ KLIENTÓW!

CENA NORMALNA 997 zł

TERAZ TYLKO 497 PLN!

LUB ZACZNIJ JUŻ OD 49,70 ZŁ, WYBIERAJĄC RATY 0%

ABY WYBRAĆ PŁATNOŚĆ RATALNĄ, ZAZNACZ PŁATNOŚĆ PAYU I WYPEŁNIJ POTRZEBNE DANE NA STRONIE ZAMÓWIENIA. NASTĘPNIE KLIKNIJ W "RATY" I WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE OPCJĘ I POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI NA EKRANIE.

Nota końcowa: Powzięte zostały wszelkie sposoby, aby dokładnie opisać możliwości i wartość oferowanego szkolenia. Przykłady uzyskiwanych dochodów, nie stanowią gwarancji ich uzyskania przez wszystkich uczestników, kończących szkolenie. Sukces każdej osoby, kończącej szkolenie i wysokość uzyskiwanych przez nią dochodów, zależny jest od jej własnego zaangażowania, wiedzy zawodowej i etyki pracy. Jeśli szukasz złotego środka, który pozwoli Ci mieć więcej klientów i satysfakcjonujące dochody, bez własnej pracy i zaangażowania, to wydaj swoje pieniądze gdzie indziej, ponieważ to szkolenie nie jest dla Ciebie. Pamiętaj, że nawet mając wiedzę, jeśli nie podejmiesz żadnego działania, aby ją wdrożyć, to Twoje osiągane rezultaty również się nie zmienią. Miej na uwadze również fakt, że każde przedsięwzięcie biznesowe niesie ze sobą, oprócz spodziewanych dochodów, również i zagrożenia, więc każdą decyzję związaną z Twoją działalnością, podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Jeśli jesteś osobą otwartą na nową wiedzę, wskazówki i coaching, dzięki którym ja sam zwiększyłem moje dochody, jak również moi klienci, co pozwoliło nam stworzyć komfortowe życie i wykorzystasz je podczas Twojej pracy starannie i z zaangażowaniem, to zapraszam Cię serdecznie do inwestycji w szkolenie "ZWIĘKSZ SKUTECZNOŚĆ KONSULTACJI".

© 2024 Klienci na Życzenie - Robert Oliński - Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności / Regulamin Serwisu

75% UKOŃCZONE

WSKAŻ, GDZIE MAMY WYSŁAĆ ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

Wpisz poniżej Twoje imię i adres e-mail, aby zapisać się na listę oczekujących:

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się jak przyciągać na Twoje usługi klientów, zwiększyć dochody i zbudować stabilny finansowo biznes, oraz uzyskać dostęp do szkolenia. Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Nie wysyłamy spamu. Poznaj jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Close